124 Shares 1262 views

Teatr Winter (Soczi) – nowoczesny ośrodek trasy teatralnej

Pomimo szybkiego rozwoju filmu i telewizji, teatru popularność rośnie coraz bardziej. Jeśli w latach 90-tych ostatnich występów wieku były w połowie puste hale, teraz jest era ogłoszeń. Nic nigdy nie zastąpi żywego wydajności aktorów i emocje, które prowadzą one publiczność. W każdym większym mieście w Rosji istnieją teatry, wiele z nich doświadczyło odrodzenie. Bardzo popularne wśród lokalnych i zwiedzanie teatru cieszy Zima teatr (Soczi).


Historyczne informacje o Teatr Zimowy w Soczi

Teatr Zima w Soczi rozpoczął budowę w 1934 roku. Poprowadził projektu młodego architekta z Moskwy Konstantin Chernopyatov. Jego projekt został wybrany osobiście Iosifom Stalinym. Konsultanci K. Chernopyatova były słynne Moskwa architekci VA Shuko i B. Gelfreich. cechą projektu jest to, że fasada budynku nie patrzy na głównej ulicy miasta, i zwrócił się do morza. Widzowie mogą opuścić podczas przerwy w pewnym powietrza na zewnątrz lub do cieszyć się piękną scenerią.

Teatr Winter (Soczi) został zbudowany w ciągu 3 lat i był gotowy do uruchomienia w 1937 roku. Widownia była pod warunkiem łóżko dla Stalina. Oczywiście to było w podziemnym schronie bombowym. lata przedwojenne były bardzo trudne dla narodu radzieckiego, ludzie doświadczyli nadzór wypowiedzeń. Dla członków Bezpieczeństwa Państwowego, ochronę ważnych osób z państwa, w specjalnych pojemnikach w pobliżu sceny zostały zbudowane. Nie było śladu złożenia, ale wyraźnie widoczne audytorium. IV Stalin nie udało się przejść na każdym spektaklu w Teatrze Winter.

Pierwsze występy w teatrze Winter

W maju 1938 roku otrzymał swoje pierwsze widzów Teatru zimowe. Soczi Stało się to miasto, w którym zespół tworzył teatr. Stanisławskiego w Moskwie. Widzowie pokazywano opery „Carska narzeczona” przez kompozytora Nikołaj Rimski-Korsakow. Na scenie prezentowane były wspaniałe dekoracje. Utalentowany inscenizacji znane dzieło, a kolejne występy innych zespołów sprawiły zwykły miasto Morza Czarnego w elitarnej all-Union uzdrowiska.

Jego trupa teatru nie było, więc scena jest dla spektakli teatralnych w całym kraju. Wielkim sukcesem cieszył występy, które zostały wniesione na tournee w Moskwie i Leningradzie teatrów, kolektywów Kijów, Krasnodar, Tbilisi, Mińsku i wielu innych miastach. Soczi Winter Theatre (zdjęcie w artykule) pod scenę znanych aktorów Raikin, I. Ilyinsky, S. Lemeshev David Ojstracha. Cała lista gwiazd jest niemożliwe do listy. W 1968 roku Filharmonia Soczi został stworzony w teatrze, łącząc grupy różnych gatunków.

Wewnętrzna i zewnętrzna dekoracja

Teatr Winter (Soczi) jest zbudowany w stylu klasycystycznym. Po oddaniu budynku obiektu umieścić pod ochroną państwa, i że otrzymał status zabytku kultury o znaczeniu krajowym. Budynek na obwodzie otaczają 88 kolumny, fasada ozdobiona jest dużym portykiem z przodu, z których są trzy postaci kobiece, wykonane w warsztacie V. I. Muhinoy. Stanowią one sztuki, architektury i rzeźby. Przy głównym wejściu do teatru z morza przez klatkę schodową. Po obu stronach jest ona ograniczona przez występy kamiennych mających kształt prostopadłościanu.

Widownia może pomieścić 970 osób. W projektowaniu dekoracji wnętrz używane złoto, niebieski i biały kolor. Jest możliwe, aby stworzyć bogate wnętrze. W przedpokoju wisi przepiękny żyrandol z 300 lamp, wykonanych z kryształu górskiego. W 2005 roku teatr został przeprowadzony remont i gruntowny remont, podczas których wymieniane krzesła dla widowni, rozszerzonej orkiestry, zmodernizowanej mebli scenie, zastąpiony przez urządzenia technologiczne, a także system ogrzewania budynku.

repertuar teatru

Z inicjatywy Jurija Bashmet na scenie teatru są najlepsze teatry z całego kraju. Repertuar Teatru Zimowego (Soczi) ciągle się zmienia, ponieważ teatr nie jest jeszcze własnego trupa. Pomimo tego, publiczność nigdy nie jest pusty, plakaty teatralne są stale aktualizowane. Na trasie w Soczi nie pochodzą tylko krajowych, ale także zagranicznych wykonawców. Każdego lata odbywa się tu Festiwal Filmowy „Kinotavr” w festiwalu zimowego śmiech i humor „Kivin” i Międzynarodowego Festiwalu Sztuki, Festiwal Sztuki Dziecka „” Kinotavrik różnych festiwalach i konkursach o znaczeniu lokalnym.

Na plakatach Teatr Winter widać nazw najbardziej popularnych spektakli w teatrach moskiewskich i petersburskich grup. Obywatele zamiejscowy można go przeczytać na stronie teatru. Soczi Winter Theatre (telefon dla zapytania podany jest na stronie internetowej teatru) publikuje ogłoszenie o nadchodzącej trasy w sieciach społecznych „Facebook” i „VKontakte”.