535 Shares 9826 views

Petersburski Państwowy Uniwersytet Ekonomiczny (SPbGEU): opinie, adres, wydziały

W Petersburgu, istnieje ponad 50 państwowych i 40 prywatnych szkół wyższych. Niektóre z najsilniejszych uczelni należą Saint-Petersburg State University of Economics (SPbGEU). W 2014 roku został uwzględniony w rankingu. SPbGEU nadana najlepszych uczelniach WNP. Przybyć tu przyjść nie tylko Petersburg, ale także nierezydent i zagraniczne podmioty.

Historia instytucji

Data założenia jest uważany SPbGEU 2012. Uczelnia była wynikiem publikacją odpowiedniego dekretu Ministerstwa Edukacji i Nauki Federacji Rosyjskiej. W rzeczywistości, historia uczelni rozpoczęła się w ubiegłym stuleciu. Leningrad Finance and Economics Institute (LFEI) utworzona na początku czerwca 1930 roku. We wrześniu szkoła rozpoczęła już pierwszą klasę.

W 1934 r funkcjonowanie uniwersytetu w Leningradzie dołączył do Moskiewskiego Instytutu finansowo-ekonomiczne. 6 lat później nastąpiła kolejna eskalacja. W tym czasie instytucja została przymocowana jak 2 placówkach oświatowych pracujących w Leningradzie. W wyniku połączenia się w 1954 roku. LFEI współpracę z planowanym instytucji.

We wrześniu 1991 roku szkoła została zmieniona. Odtąd Instytut został przemianowany na Petersburg Uniwersytet Ekonomii i Finansów. W sierpniu 2012 roku w historii uczelni stało się z innym ważnym wydarzeniu. On połączył siły z inżynierii i miasta uniwersyteckiego gospodarczego. W rezultacie powstał SPbGEU. Do tej pory, uniwersytet jest jednym z największych ośrodków naukowych i edukacyjnych Federacji Rosyjskiej. Jest ono zawarte w większości rankingu top-end – SPbGEU jest wśród 5 najlepszych uniwersytetach w Petersburgu.

Rekrutacja Informacje

Osoby, które zdecydują SPbGEU można tu dostać wyższą lub wykształcenie średnie zawodowe. Studenci, którzy zamierzają zarejestrować się w programie ACT, powinien wiedzieć, że Uniwersytet obejmuje następujące instytucje:

 • College "Stankoelektron";
 • Kolegium przemysłu spożywczego;
 • Polytechnic College.

Wielu wnioskodawców nie są traktowane w wymienionych instytucjach kształcenia zawodowego oraz SPbGEU. Rekrutacja Komitet zauważa, że w ogólnym średnim, średnim zawodowym lub wyższym, mogą zarejestrować się w programach studiów i specjalności. Aby to zrobić, chcesz zapewnić wyników egzaminu i (lub), aby zdać egzamin wstępny, oferowanych przez Uniwersytet. Ludzie, którzy mają wykształcenie wyższe mogą ubiegać się absolwent szkoły. Akceptacja jest oparta na wynikach egzaminów wstępnych.

„Stankoelektron» College

Ta szkoła jest jedną z najstarszych w Petersburgu. To istnieje od ponad 70 lat. W tym okresie, Kolegium, które jest częścią SPbGEU, w opinii większości przypadków otrzymała pozytywne. ogromna liczba specjalistów wystrzelono z murów szkolnych. Absolwenci pracują w największych zakładach miasta.

Uczestnicy Petersburg College „Stankoelektron” oferuje następujące specjalne:

 1. Mechanical Engineering Technology. wszystko mocno osadzone we współczesnym życiu każdej technologii dniową i inżynierii. Do sterowania obrabiarek i robotów przemysłowych, dane produkcyjne powinny być rozpatrywane w tym ludzi. Zdobądź niezbędną wiedzę i pozwala tylko specjalność „Mechanika”.
 2. Rachunkowości i ekonomii. Ten specjalny, który jest dostępny z Kolegium dotyczącej SPbGEU, otrzymuje pozytywne opinie. Absolwenci mówią, że szybko znaleźć odpowiednią pracę, bo absolutnie wszystkie organizacje potrzebują ludzi, którzy będą zaangażowane w księgowości i sporządzanie raportów z wykonania płac itd. D.
 3. Automatyzacja procesów technologicznych i produkcji. Wiele procesów są zautomatyzowane we współczesnym życiu. Osoby pragnące wykonywać napraw i konserwacji urządzeń, zajmuje się wprowadzeniem nowego automatyzacji i kontroli procesów produkcyjnych, to specjalność wymaga.

Na wszystkich tych specjalności mogą działać nie tylko na zasadach komercyjnych. Są miejsca, w budżecie na studiach, które jest oddziałem SPbGEU. Liczba uczestników zawierać te informacje. Jednak niektóre specjalności nie są przeznaczone do bezpłatnej edukacji. Należą do nich: „Ziemia i stosunków własności”, „regulacji technicznej i zarządzania jakością”, „działalność w logistyce”.

College żywność

Ludzie, którzy chcą pracować w dziedzinie produkcji żywności i napojów, należy zwrócić uwagę na tę instytucję. Istnieje Kolegium przemyśle spożywczym od 1945 roku. Od 2011 roku jest częścią SPbGEU. Adres College w Petersburgu, ul. Bolshaya Morskaya, 8.

W przemyśle spożywczym, można zapisać w kolegium w pełnym lub niepełnym wymiarze czasu wydziału w następujących specjalnościach:

 1. Technologia chleba, makaronów i słodyczy. Absolwenci znajdują pracę w specjalności zaangażowanych w recepcji, przechowywania i przygotowywania surowców. Z niego robią chleb i makarony, wyroby cukiernicze.
 2. Winiarstwie technologicznych przemysłu fermentacji. Osoby, które ukończyły kształcenie zawodowe w tej specjalności, są zaangażowane w organizację i przebieg procesów produkcji różnych napojów.
 3. Technologia produktów cateringowych. Absolwenci zaangażowane w rozwoju, produkcji, sprzedaży wyrobów cukierniczych i kulinarnych produktów, jego kontrola jakości obsługi klienta.

Polytechnic College

Instytucja ta istnieje od 1945 roku. Podczas studiów został przemianowany kilka razy w trakcie swojej działalności, aw 2005 stał się podział strukturalny przyszłego SPbGEU (adres szkoły w Petersburgu :. Mokhovaya St, budynek 40). Warto zauważyć, że większość absolwentów znajduje pracę w swojej specjalności. Niektórzy ludzie decydują się kontynuować naukę na Petersburski Państwowy Uniwersytet Ekonomiczny w obniżonych programów.

Wnioskodawcy, którzy wybierają studia, mogą otrzymać wykształcenie w następujących specjalnościach:

 • turystyka;
 • naprawa pojazdów samochodowych i konserwacji;
 • Rachunkowości i ekonomii;
 • automatyzacji procesów produkcyjnych i produkcji;
 • działalności operacyjnej w logistyce;
 • handel;
 • ciepła i urządzenia cieplno-techniczne;
 • Obsługa hotelu.

Dość popularne jest to „Turystyka” specjalność. Wielu obcokrajowców pochodzą z regionu Leningradu. Pomóc im w rozwoju lokalnych atrakcji i spotkać ciekawych informacji historycznych przeznaczone są do absolwentów Politechniki College stały się ekspertami w dziedzinie turystyki.

Innym rozchwytywanych i popularnych specjalności – jest „naprawa samochodów i konserwacji.” Absolwenci tego problemu jest, aby zapewnić niezawodne działanie różnych środków transportu. Podczas studiów w college'u ludzie uczą urządzenia transportowego, znanego z zawiłości konserwacji.

Licencjackich i specjalności w SPbGEU

Wiele kandydaci chcą wejść do działu „Bankowość”. Jednak uniwersytet jest nieobecny. Istnieje Wydział Ekonomii i Finansów (kierunek „Ekonomia”). Jest on jednym z najbardziej popularnych w Uniwersytecie Ekonomicznym. Badać pierwsze dwa lata Wydziału Gospodarki i Finansów pozwala studentom zdobyć podstawową wiedzę. W trzecim roku przeprowadziła podział przyszłych kawalerów. Studenci wybierają programy, że jest najbliżej. Tak więc, w kierunku „Ekonomia”, można wybrać spośród następujących profilach:

 • rachunkowości, audytu i analizy;
 • kredytowego i finansowego (w tym profil jest, aby wybrać tych, którzy chcą wejść do „Bankowość” Department);
 • światowej gospodarki i polityki handlowej;
 • gospodarki narodowej;
 • metody matematyczne i analiza statystyczna;
 • Organizacje gospodarki i przedsiębiorstw.

Wysoko wykwalifikowani specjaliści w dziedzinie prawa przygotowuje Wydział Prawa. Uczestnicy w tym kierunku, konieczne jest zbadanie nie tylko dyscypliny prawnej, ale także te elementy, które odnoszą się do gospodarki (na przykład, prawa podatkowego, podstawę prawną rachunkowości). Absolwenci Wydziału Prawa SPbGEU (FINEC – dawna nazwa uczelni) pracują w sądach, organów ścigania, agencje nieruchomości, działach prawnych różnych organizacji, urzędów skarbowych, firm audytorskich.

W szkolnictwie wyższym istnieje również Wydział Zarządzania. Istnieją inne popularne i ciekawych miejsc:

 • językoznawstwo;
 • bezpieczeństwo ekonomiczne;
 • Informatics biznesowe;
 • usług;
 • firma celne ;
 • merchandisingu;
 • Technologia procesów transportowych;
 • turystyka;
 • stosunki międzynarodowe i tak dalej.

Absolwent Uniwersytetu

Ludzie, którzy mają licencjat i którzy chcą osiągnąć wyższy poziom merytoryczny, zwrócić uwagę na magistra, który jest znany Petersburski Uniwersytet Państwowy of Economics. Studenci uczą najlepszych nauczycieli Uniwersytetu, z teoretycznych i praktycznych umiejętności i udział w działalności dydaktycznej i badawczej.

Programy szkoleniowe dużo. Istnieje około 50. Aby zrobić absolutnie każdy z nich bez względu na kierunek wskazany w stopniu licencjata. Zatem, Mistrz pozwala zdobyć nową wiedzę, aby stać się specjalistą w wybranej dziedzinie.

Programy edukacyjne magisterskie jest zaimplementowany jako pełnym i niepełnym wymiarze godzin formie. Można to zrobić nie tylko zapłacić czesne, ale również w niskich miejscach, a jest ich wiele w SPbGEU. Opinie o tym zaświadczyć. Przykładem będzie służyć jako 2016. Dla przyszłych studentów budżet 733 miejsca zostały przydzielone.

Proces edukacyjny w ciekawych magisterskiej. Obejmuje on zajęcia praktyczne, wykłady, seminaria i konferencje naukowe. Studenci robić różne raporty, które są następnie publikowane w specjalnej kolekcji artykułów naukowych. Ukończył szkolenie w pisaniu i obrony badań magisterskiej.

Studia podyplomowe w SPbGEU

Studia podyplomowe – nie tylko poziom wykształcenia. Jest to system przygotowania pracowników naukowych i naukowo-dydaktycznych. Ludzie przychodzą tu, powinien nie tylko posiadać dyplom szkolnictwa wyższego (specjalność, MA). Powinny one posiadać umiejętności badania i analizy.

W SPbGEU (FINEC – ktoś bardziej zaznajomieni nazwa), istnieje 14 obszarów treningu. Wstęp jest na zasadach konkurencyjnych. Skarżący testów wstępnych. Należą do nich dostawę języka obcego oraz specjalnej dyscypliny. W trakcie egzaminu:

 • sprawdzić poziom wiedzy tych, którzy złożyli wnioski i dokumenty niezbędne do przyjęcia;
 • określona przez skłonność do realizacji prac badawczych;
 • Jest ona określana przez poziom badań naukowych;
 • wyjaśnić motywy dopuszczenie Graduate School.

Karmienie w dokumentach SPbGEU przyszli studenci muszą przedstawić listę wcześniejszych wynalazków, opublikowane teksty naukowe na temat naukowych raportów badawczych. W przypadku ich braku, streszczenie jest napisane w wybranym szkoleniu.

Dni otwarte

Aby zapoznać się z Petersburg State University of Economics św, można odwiedzić Dzień Otwarty. To wydarzenie odbywa się kilka razy w ciągu roku szkolnego, w celu zapoznania studentów z jednostek strukturalnych instytucji, z cechami procesu uczenia się. Zdarzenie może znaleźć SPbGEU wyniki przechodzenie (minimalny wynik jednego przedmiotu może 30-50).

Dzień Otwarty obejmuje, co do zasady, na walnym zgromadzeniu. Na nim są: Rektor, dziekani, nauczyciele. Po otwarciu wypowiedzi rozpocząć wydziałów prezentacji. Uczniowie i ich rodzice mogą zadawać pytania pracownikom Uczelni. Goście mogą wybrać się na wycieczkę do instytucji edukacyjnych. Przyszli studenci spędzają w budynku, są zaznajomieni z niektórych odbiorców.

W Petersburgu, miejsce dni otwarte znajdujące się pod następującym adresem: Griboedov EMB, dom 30/32, auli, znajduje się na trzecim piętrze. Warto również zauważyć, że nie ma oddziały SPbGEU. Znajdują się one w następujących miastach:

 • Anadyr.
 • Nowogród Wielki.
 • Wyborg.
 • Kizlyar.
 • Kaluga.
 • Psków.
 • Syktyvkar.
 • Czeboksary.
 • Cherepovets.
 • Dubai.

W każdym z oddziałów dni otwarte odbywają się w niektórych miejscach w wyznaczonych terminach. Szczegółowe informacje powinny być podane na numery telefonów placówek oświatowych.

Liczba absolwentów

Większość ludzi, którzy zostali przeszkoleni w Państwowym Uniwersytecie Ekonomicznym w Petersburgu, wyrażone pozytywne opinie o SPbGEU działy nie krytykować. Absolwenci pamiętać, że obejmuje zatrudnienie wysoko wykwalifikowanych specjalistów. Wiele z nich to kandydaci i doktorzy nauk.

Wśród absolwentów SPbGEU znacie osoby, które osiągnęły wiele dzięki nabytej wiedzy. Te ludzie opuszczają pozytywną opinię na temat tej instytucji. Przykładem jest opinia wyrażona przez Elena Chemakin. Ta kobieta jest dyrektor biura podróży „Chiptrip”. W 2015 roku ukończyła studia na Uniwersytecie, po opanowaniu programu „Labor Economics” i otrzymał tytuł magistra. Elena Chemakina wyraził wdzięczność dla wszystkich nauczycieli. Nie tylko daje niezbędną wiedzę, ale również pomoc w przypadku jakichkolwiek trudności, zadbał i cierpliwości.

O szkolnictwie wyższym, istnieją negatywne opinie. Na przykład, istnieją ludzie, którzy nie lubią Wydziału Zarządzania. Osoby, które zostawiają złe opinie zauważyć, że nauczyciele w SPbGEU bardzo krótkie i jasne wyjaśnienie zagadnienia studenci umieścić niską ocenę w egzaminach zaoferowania dodatkowych płatnych kursów po otrzymaniu niezadowalających ocen. Najprawdopodobniej taka zapisu słabych uczniów, którzy są bardzo trudne do dyscypliny uniwersyteckiej. Niemniej jednak wszyscy powinni sami decydować, czy wierzyć takiej opinii, czy nie.

Podsumowując, warto podkreślić, że Uniwersytet Ekonomiczny w Petersburgu, a także każda inna instytucja szkolnictwa wyższego może stanowić doskonałą wiedzę. Studenci wystarczy chcieć do nich dostać. Jeśli istnieje chęć i zainteresowanie każdej dyscypliny szkolnej, niezależnie od jego złożoności może być doskonale opanowane.