646 Shares 9372 views

Instytut krajów orientalnych. studenci gości. Czesne

Jeden z najbardziej znanych ośrodków edukacyjnych i naukowych studiów orientalnych – Instytut wschodzie początkowo o nazwie East University, później przemianowany na Ministerstwo Edukacji Federacji Rosyjskiej. Tej uczelni studia prawie wyłącznie wschód studiów regionalnych na wszystkich istniejących obszarów: etnologia, język, religia, historia, systemów informacyjnych zarządzania i ekonomii,, tłumaczenie komputer języków orientalnych i więcej. Regiony, które są badane przez Instytut krajów orientalnych, obejmuje dwie trzecie świata – z Afryki Północnej do Dalekim Wschodzie i Australii do Chin włącznie.

szkolenie

Kompleks uczelnia przygotowuje wysoko wykwalifikowanych ekspertów regionalnych i orientalistów do zajęć dydaktycznych i badawczych, państwo. usługi, firmy, organizacje międzynarodowe i tak dalej. Absolwenci, którzy dali się instytut szkoleniowy dogłębną Wschodu, może stać analityków, ekspertów i szeroko specjalistów.

W tej uczelni rzeczywiście i skutecznie realizuje wszystkie idee integracji edukacji i nauki. Nie na próżno stworzył Instytut Wschodzie w 1994 roku na platformie Instytutu Studiów Wschodnich. Przez ponad dwadzieścia lat przeprowadził fuzję procesu edukacyjnego ze zdobyczy nauk podstawowych. personel uniwersytecki z ponad siedemdziesięciu procent naukowców z tej świątyni nauki.

nauczycielstwo

nauka akademicka nie jest pozostawiony te ściany, co pozwala utrzymać, a nawet poprawić wysoką jakość sowieckiej edukacji liberalnej. Mniej niż trzydzieści procent kadry pedagogicznej walczą tylko o stopniach naukowych, pozostałe zostały już akademików RAS i lekarze nauki, oznaczony nie tylko przez rosyjskich wysokich nagród, ale także za granicą, i to jest również znane z Instytutu Wschodu.

Naczelnik Wydziału japońskiego S. A. Bykova w 2014 roku został uhonorowany najwyższym Orderem Wschodzącego Słońca Miała dwadzieścia lat jest szefem działu, który ma bardzo bliskie stosunki z badanych krajów, ponieważ nagroda jest wyraźnie przyszedł na adres. Nawiasem mówiąc, to wyróżnienie dostał tylko czterdziestu ludzi w ciągu ostatnich pięćdziesięciu lat, a wśród nich M. Rostropowicz, Valery Gergiev, Antonowa. Wielu pracowników są dumni z Instytutu krajów orientalnych, przeglądy pracy są doskonałe. Są one przyznawane i Prezydent Federacji Rosyjskiej a Rządem.

praca naukowa

Integracja Edukacji i Nauki zapewnia dostęp do wszystkich zasobów Studiów Wschodnich, gdzie jego badania wykazały. Piękna biblioteka, która jest wykorzystywana przez Instytut Wschodu. studenci gości często odwołują się do bogatej funduszu książce i jej doskonale wyposażonej karty elektronicznej, gdzie wszystko jest zrobione dla wygody. Oto rozwój wspólnych działań uczniów i nauczycieli: liczba publikacji edukacyjnych i naukowych stale rośnie, uczniowie pracują we wszystkich konferencjach Instytut Orientalistyczny.

Ponad stu uczniów wzięło czynny udział w Światowym Kongresie orientalistów (2004), byli tłumacze i pomoc w biurze, wykonane prezentacje. East University został wyróżniony certyfikatami i podziękował za wspaniałą organizację i prowadzi badania. Student naukowe konferencje odbywają się corocznie, często w języku angielskim, a jeśli na wschodzie – z tłumaczeniem na język angielski. prace naukowe, które uczniowie piszą są publikowane – na instytucja ta posiada i podstawy drukowania, a platforma publikacji na swoich stronach.

programy

Uczelnia posiada program wyjątkowy pod wieloma względami, jest również znany z Instytutu Wschodu. Akredytacja pierwszy odbył się w 2010 roku. Jaki jest ich wyjątkowość? Biorąc pod uwagę jedną z najbardziej poszukiwanych zawodów Dzisiaj – studia regionalne, możemy stwierdzić, że w innych uniwersytetach w swej treści jest ograniczona do badania tylko w jednym kraju. Tutaj badamy wszystkie regiony Wschodu nowoczesnych badań naukowych na ten temat tutaj opracował porównawcze badania materiałów.

East Institute, Moskwa wie jak instytucja pozabudżetowych z wyższym wykształceniem, ale oprócz podstawowych programów szkolnictwa wyższego, są krótkotrwałe i przekwalifikowania, a ważną częścią głównych działalności uczelni. Programy te nie tylko do uzupełnienia budżetu, robią dużo bardziej przydatne do pracy szkolnej, nawiązywanie bliskich więzi z realnym sektorze gospodarki. Instytut Wschód program edukacji korporacyjnych, na przykład, daje wykłady w firmach Kaspersky rosyjskie linie lotnicze „Aeroflot”. Instytut skonfigurować specjalistyczne kursy i podręczniki, z wieloma firmami praca jest wykonywana prawie dziesięć lat z rzędu.

absolwenci

Po ukończeniu Instytutu krajów orientalnych, ekspertów biegle w dwóch językach obcych – na wschód i na zachód, a jeśli było pragnienie w czasie studiów – a potem trzy. Wysoka jakość nauczania jest potwierdzona zwycięstw w różnych zawodach. Na przykład te, które są organizowane przez Stowarzyszenie nauczycieli japońskiego języka krajów WNP, Ambasada Japonii, Wydział Kultury Japońskiej w LFL (Japan Foundation) – to występy Międzynarodowy Konkurs Moskwa w japońskiej studentów językowych Federacji Rosyjskiej i WNP.

Pięć razy studenci tej uczelni zdobyli w tych zawodach, a nie było tak, że nie byli zwycięzcami. W 2013 roku ponad stu studentów Instytutu Wschodzie krajów wzięło udział w wyjątkowym badaniu, które zostało zorganizowane przez Centrum Badawcze Uniwersytetu w Cambridge, – EF English Proficiency Index. Oni są testowane pod kątem znajomości języka angielskiego, a studenci z pięćdziesięciu czterech krajów okazały się nasze średnie wyniki dziesięć punktów wyższy niż w przypadku wszystkich pozostałych uczestników.

współpraca

Instytut Orientalistyczny i Instytut krajów orientalnych owocnie współpracować – szczególnie widoczne w działalności wydawniczej. Uczelnia publikuje unikalne słowniki, podręczniki na tematy orientalnych. Przedmioty rzadkie, więc te książki sprzedają się jak ciepłe bułeczki. Na przykład, „Socjologia Wschodu”, „Historia Południowo-Wschodniej”, „geografia fizyczna i ekonomiczna Wschodu”, „Historia krajów arabskich” i wiele innych.

Po raz pierwszy od XVIII wieku dokonał Dżakarta Słownik języka rosyjskiego, opublikowane bogato ilustrowanych książek o sztuce Indii, dla których indyjski ambasador Rosji serdecznie podziękował twórcom książek, kupiłem pięćdziesięciu egzemplarzach, z których jeden jest przedstawione na spotkaniu rosyjskiego prezydenta Putina.

Opublikowane ciekawych i przydatnych monografie o współczesnym Wschodzie, o problemach globalnych, na rozwój stosunków międzynarodowych regionów wschodnich i zachodnich tradycji i nowoczesności Wschodu. Te książki są kupowane przez wielu uczelni, w tym Uniwersytetu Moskiewskiego i innych uczelni w kraju, są one krótkotrwałe na wolnym rynku. Instytut Wschodu publikuje swoje własne czasopismo naukowe – „Biuletyn University of East”.

Ambasada Wschodzie

Ambasada krajów wschodnich także ściśle współpracować z uczelnią: konferencje, konkursy językowe, wydarzeń kulturalnych. Ambasady dostarczyć literaturę Instytutu w językach obcych (takich jak szkolenia, i inne), Wydział Orientalistyczny języków pracy (i często za darmo) pracowników ambasad – jako nosicieli tych języków.

Studenci otrzymują stypendia rządowe dla rocznego szkolenia w takich krajach jak Indonezja, Iran, Indie. Japonia dotuje studentom staży Instytutu w ich kraju. Minobraznauki zapewnia dotacje na staże w Chinach.

popyt

„Oriental” środowisko przyczyniła się nie tylko do zdobywania wiedzy i umiejętności, ale również dokonać zindywidualizowanego kształcenia, który pomaga rozwiązać i problemy teoretyczne i praktyczne. Warunki pracy są dziś łatwo zapoznawczych absolwentów Instytutu są zawsze duże zapotrzebowanie. Należy zauważyć szybki rozwój kariery w różnych obszarach zastosowania wiedzy i umiejętności.

Stają się one dobrymi ambasadorami, konsulowie, wśród nich przywódcy misji handlowych Federacji Rosyjskiej – w Indonezji, Chinach i innych krajach. Prawdopodobnie nie znaleźć ambasad Wschodzie, gdzie nie ma maturzystów. Tak wiele uczy się na uniwersytetach w Niemczech, Japonii i wielu innych krajach, w Rosji, są one obecne w Wyższej Szkole Ekonomicznej w Uniwersytecie Moskiewskim i tak dalej. Również skłonni do zatrudniania absolwentów banków.

uczestnicy

Dla studentów, kilka razy w roku Dzień Otwarty Instytutu Wschodzie. Przechodzić kurs, podobnie jak we wszystkich innych uczelni, z roku na rok zmienia się, ale nie jest niezbędna. W 2015 roku on średnio 67,52. Średni roczny koszt szkolenia – 154 tysięcy rubli, budżet szkoleń nie jest przewidziane. Możesz uczyć się w pełnym i niepełnym wymiarze czasu pracy w czasie studiów, specjalizacji absolwent: Regional Studies obce, stosunków międzynarodowych, językoznawstwo, ekonomia. Kandydaci chcący wprowadzić Instytut Wschodzie, komisja selekcyjna spodziewa adres: Moskwa, Rozhdestvenka ulica, 1.