455 Shares 7544 views

Czuję, że marzysz: aby we śnie zobaczyć trumnę – co to jest?

Gdy ludzie nie odszyfrowali tych czy innych marzeń. Musisz jednak zgodzić się, aby powiedzieć, że aby widzieć trumnę we śnie, jest ciężka utrata i szybka dbałość o osobę, która jest dla ciebie droga banalna i nudna … Kto potrzebuje takich interpretacji? Nawet nie otworzyłabym takiej wymarzonej książki. Przepraszam, oczywiście, ale żeby zgadnąć, że ktoś umrze, jeśli marzysz o trumnie, możesz i bez marzeń! Zbyt byłem zaskoczony! Nie wolno nam marnować czasu na takie, jeśli tak powiem, marzyć o książkach, ale zwróćmy się do prawdziwych interpretatorów ludzkich snów i przekonaj się, o czym myślą!


Co mówi o tym Vanga?

Zgodnie z interpretacją kobiety Vanga, aby zobaczyć trumnę z nazwiskiem we śnie, jest ostrzeżeniem. Musisz zmienić swój styl życia i nawyki. Vanga twierdzi, że z wiekiem każda osoba powinna się zmienić. Jeśli marzysz pustą trumnę – to jest twoja duchowa pustka. Jesteś biedny w duchu.

Ponadto według Vanga, aby zobaczyć trumnę we śnie, jest warunkiem wstępnym zmiany własnego wizerunku, modelu zachowania i komunikacji z ludźmi. Zastanów się, ile jest w was negatywnych osądów i myśli, jak bardzo niegrzeczny jesteś czasem dla siebie niektórym ludziom, ile masz na sumieniu swoich wykroczeń itd.

Interpretacja wuja Freuda

Aby zobaczyć we śnie trumna, która spadła podczas zejścia do grobu, jest dobrym znakiem. A więc Anioł Stróż będzie Cię chronił przed jakąś katastrofą. Jeśli nie jesteś przedsiębiorcą, ale marzysz, że uderzysz trumnę własnymi rękami, to znaczy tylko jedno: w prawdziwym życiu pokonasz wady i uchybienia o charakterze seksualnym, z którymi będziesz prowadzić (lub prowadzić) walkę zaciekłą. Posłuchaj uzdrowiciela Evdokia

Trumna we śnie (a także w rzeczywistości) jest smutnym i smutnym tematem. Jednak w naszych snach służy on jako personifikacja katharsis (oczyszczania) i odrodzenia! To radzi nam porzucić wcześniej ustalone cele, ponieważ nie doprowadzą one do niczego dobrego. Jeśli naprawdę zaangażujesz się w projekty na dużą skalę, Twoje plany mogą spaść z powodu awarii, np. Domu kart. I znowu, cała poczta trumny we śnie! Widząc, że leży w nim, jest wręcz przeciwnie, znak długiego i beztroskiego życia. Jeśli jest ktoś inny, to jesteś osobą pewną siebie, która nie chce słyszeć żadnych argumentów i argumentów z zewnątrz, z wyjątkiem własnych. Sen Lofa

Nadchodząca trumna jest dla ubóstwa i upokorzenia, a jeśli jest duży to dla spokoju i spokoju w rodzinie. Jeśli w Twoim śnie jest złoty kolor, to z daleka odnosi się sukces! Jeśli pracujesz jako przedsiębiorca we śnie (buduj te drewniane "domy"), będziesz musiał stawić czoła ciężkiej i wyczerpującej pracy, która będzie wypłacona bardzo dobrze. Jeśli marzysz, jakbyś ją kupił – to dla zamożności i harmonii w twoim domu. Gdybyś marzyła o karawanii niosącej trumny, to wiesz, że istnieje jakiś rodzaj nieuczciwej decyzji ze strony dość wpływowych ludzi.

A teraz mała interpretacja błyskawicy Davida Loffa:

  • Jeśli po prostu zobaczyć trumną – odniosłeś sukces we wszystkich staraniach;
  • Jeśli sam siebie leżysz – do długiego i szczęśliwego życia;
  • Zaobserwować we śnie za żałobną procesją – złe wieści i smutne okoliczności;
  • Jeśli takie sny są widziane przez miłośników – być ich ślubem;
  • Rodzina, która zwiastuje finansowy sukces.