700 Shares 8394 views

Dlaczego potrzeba pończoch uciskowych?

Jak pokazują liczne badania, problemy związane z chorobą naczyń kończyn dolnych, można zapobiec, jeśli w odpowiednim czasie startu do opieki nad nimi. Wiele kobiet silnie monitorować stan skóry, paznokci i włosów, i zapomnieć o piękno i zdrowie stóp. Obecność żylaków i obrzęków oszpecić kobietę, i aby zapobiec rozwojowi żylaków zaleca się stosowanie pończoch uciskowych.

Za pomocą wspomnianego elementu odzieży może zmniejszyć opuchliznę, zapobiegają zwężeniu naczyń i usuwają zmęczenie nóg. Skarpety są w różnych długościach – do ud i kolan (jak chcesz). Produkty te są wykonane ze sprężystego i bardzo wytrzymałego materiału. Taka tkanina zmieści nogę, tworząc w ten sposób presję na obszarach problemowych ciała i normalizują krążenie krwi. Jak to jest znane, to zastój krwi niekorzystny wpływ na ściany naczyń krwionośnych.

Kiedy prawidłowo noszone spadek zakrzepicy. Ponadto pończochy zapobiega deformacji ścian naczyń włosowatych i powstawanie żylaków. Twoje nogi staną się bardziej atrakcyjne i dopasowanie. Bielizna może być stosowany zarówno terapeutycznych i profilaktycznych. Regularne noszenie bielizna będzie pozbyć niewydolności żylnej, obrzęku limfatycznego, żylaki i zespołu pozakrzepowego.

Jeśli u pacjenta występuje uczucie ciężkości i bóle w nogach, będzie pochodzić z pomocą tych samych uciskowych pończoch. Wymiary jest łatwa do nauczenia, mierząc obwód bioder i nóg długich. Zrobić to lepiej w godzinach porannych w pozycji leżącej na plecach, gdy nogi wypoczęty i nie spuchnięte. Również przyczynić się do wyjaśnienia rozmiar konsultant w salonie, w którym zakupiono produkt.

Jak nosić pończochy uciskowe?

Kiedy eksperci zakrzepica polecam nosić bieliznę codziennie, a nie strzelać w ciągu dnia. Nosić dopóki objawy choroby ustępują, a nie lepiej. Osoby z obrzękiem limfatycznym i wrzody żylaki pończoch uciskowych mogą być noszone przez długi czas (dożywotnia). Po wyjęciu ubrania muszą leżeć i umieść stopy tak, aby zapewnić dopływ krwi do stóp. Można położyć poduszkę lub poduszkę.

Wskazania do stosowania bielizny medycznej

Nosi bieliznę widoczne, gdy następujące choroby lub problemów z nogami:

  • skurcze mięśni łydki;
  • Obecność egzema i obrzęku limfatycznego;
  • zmęczenie, uczucie ciężkości i obrzęki kostek;
  • żylaków;
  • Siatka naczyniowego;
  • Zespoły posttromboticheskie;
  • owrzodzenia troficzne;
  • zapalenie skóry, blizny po oparzeniach.

Zaleca się również, aby nosić rajstopy do osób mocno zaangażowanych w sport, zrobić długie podróże samochodem, pracowników roślinnych, personel medyczny, stewardes i wszystkich tych, których praca wiąże się z ciężką pracą fizyczną.

Oprócz wszystkich powyższych pończoch uciskowych zaleca się stosowanie w zapobieganiu zakrzepicy.

bielizna medyczne wykonane w różnych kolorach, więc każdy będzie mógł wybrać projekt do smaku: z wzorami, wzór, różnych wykończeniach lub po prostu monotonny. Ważne jest, aby pamiętać, że nosić pończochy wspomniano dość trudne, a czasami trwa około pół godziny. Eksperci radzą, aby używać gumowych rękawic, aby ułatwić ten proces. Te sklepy ortopedyczne, dostępne w handlu specjalne wyposażenie do usuwania opatrunku i pościel medyczną. I wreszcie, trochę porad na temat prania. Aby produkt będzie służył tak długo, jak to możliwe, lepiej jest umyć w zimnej wodzie i ręki, wówczas koszulka nie rozciąga się i nie odkształca się.