232 Shares 7549 views

Icoo wózek: odmiany i opinie

Buggy – jedna z podstawowych potrzeb dla dziecka od pierwszych tygodni życia i do trzech lat. Modele jakości nie są tanie, więc wybór należy podchodzić rozsądnie i powoli. Istnieje wiele rodzajów wózków z zupełnie innym zestawem cech i funkcjonalności. Przeanalizujmy co wózek trzeba.


odmiany inwalidzkie

Najbardziej modny trend w ostatnich latach – wózek-gondoli. Podobnie jak wszystkie nowe takich wagonów – po prostu dobrze zapomniane stare. Jak sama nazwa wskazuje, wyglądają jak kołysce integralna z sztywną, dostatecznie wysokich ścianach. Ten wózek nad innymi przedstawicielami rynku, który chroni dziecko przed większości spalin samochodowych i pyłu drogi. I dostęp do dziecka łatwiej dla rodziców. Jednakże istnieją również wady. Te wózki są dość drogie i nadają się tylko dla dzieci w wieku od 0 do sześciu miesięcy.

Spacerówka z regulowanym oparciem najczęściej widać na ulicach naszych miast. To jest najlepszym rozwiązaniem, aby troszczyć się o przyszłość. Są przeznaczone dla dzieci od 0 do trzech lat. Więc to jest dość realistyczny zrobić wózek na cały okres wieku, gdy jest to potrzebne. Minus jest niski lądowanie – kurz na wózku inwalidzkim będzie więcej. Czasami przerywa oddzielne elementy z tworzywa sztucznego, na przykład podlokotnichki.

Najbardziej kompaktowy wariant będzie wózek trójkołowy. Jest łatwy w manewrowaniu i spacerów. Negatywne strony – niestabilność.

kompletny zestaw wagonów

Prawie wszyscy przedstawiciele obejmują zbieranie płaszcz i moskitierę. Istnieją wyjątki. Obecność tych akcesoriów powinny być określone przez sprzedającego. Na miły dodatek również specjalną torbę, która jest wygodna do zaopatrzenia sklepu niemowlęcych. Odłożyła na rączce wózka lub przyczepione do jej ćwiekami. Ma wystarczająco pojemny głośności.

Szczególna uwaga musi wózek Icoo. Ten producent oferuje bardzo szeroką gamę produktów z różnych funkcjonalności. Również wózek Icoo powinien godnie wypełniać swoje zdanie. Jakość produkcji jest przedmiotem szczególnej uwagi. W tej chwili mówimy o placówce. Należy zauważyć Icoo wózek 2 w 1, wyposażone w kołyskach i urządzenia rekreacyjne. Zatem kołyska pełne, sztywne z wysokimi ścianami.

Ponadto, niektóre modele są wyposażone niosąc dziecko , a nawet fotelika. Najnowszy dodatek jest bardzo wygodne i opłacalne. Nie trzeba dodatkowo ponowne kupić fotelik dla dziecka. Plus jest wyposażony w uchwyt, może on być stosowany jako Carry. Dobrą rzeczą dla wyjazdów do kliniki i do odwiedzenia.

Jak wybrać wózek

W tej chwili można znaleźć wózek w przedziale cenowym od dwóch tysięcy rubli, a nawet do pięćdziesięciu. Różni producenci, różne marki, różne jakości i sprzęt zdecydować koszt towarów. Dlatego trzeba najpierw ocenić budżet przeznaczony na zakup tego atrybutu i określenia cech, które są potrzebne. W czasach kryzysu można myśleć o zakupie używanego wózka. Jedyne „ale” – w tym przypadku gwarantuje nie dostaniesz żadnego. Dlatego przy zakupie dokładnie o jakie funkcje będzie wykonywać i jak poradzi sobie z nim w różnych porach roku. Jeśli planujesz kupić wózek, powinna ona być z możliwością zakładania i zdejmowania izolacji termicznej. W przeciwnym razie dziecko będzie pocić latem i zamrażania w zimie. To samo odnosi się do wiatru, kurzem, deszczem i komary.

Na co zwrócić uwagę przy zakupie

Istnieją pewne punkty, które zasługują na szczególną uwagę przy zakupie wózka. Na przykład, dostosowując jakość i rodzaj materiału. Wózków Icoo różni się od wielu, że materiał użyty do jego produkcji są odporne na ścieranie i zabrudzenia, a także specjalny impregnat, ze względu na to, co nie przecieka. Sam jej rama wykonana jest z aluminium. Dlatego Icoo wózek jest na tyle lekki i mocny zarazem. Nie można się martwić, że będzie kontynuować lub pęknie w nieoczekiwanym momencie.

Ważne jest, aby zwracać uwagę na jakość szycia. Wszystkie krawędzie muszą być traktowane, w przeciwnym razie materiał może wspinać.

Innym ważnym kryterium wyboru – wielkość i rodzaj kół. Im większe koło, tym łatwiej jest toczyć się na wózku inwalidzkim. W odniesieniu do gatunków, to lepiej zdecydować się pompować koła, zamiast monolitycznego. Nawiasem mówiąc, to koło komory są zamontowane na wózkach Icoo piku powietrza. Średnica koła wynosi aż 30 cm.

Wózki Icoo: opinie klientów

Icoo – dość powszechne karetki. Można je znaleźć w wielu sklepach online i na żywo targowych. Oczywiście, ten wózek nie będzie kupować każdą rodzinę. Icoo wózek większą wartość niż wiele innych modeli. Powód – wysoka dbałość o jakość produktu. Wózek zgromadzone w Niemczech, który ma wiele do powiedzenia na niego.

Ci ludzie, którzy nie są skąpe i kupił jeden z modeli wózek Icoo zostawić opinie o nim są głównie pozytywne. Najczęściej spotykane są słowa dobrej przepuszczalności i miękką amortyzację. Wózek wystarczająco przestronne nawet dla dużego dziecka. Niektóre mamusie uda się go kontrolować tylko jedną ręką, więc jest zwrotny. Ale są tacy, którzy wierzą, wózek przeszacowana. Outs wagony zwane puszystość w stanie złożonym, ponieważ nie pasuje do każdego samochodu. Ale w ogóle na wózkach więcej pozytywnych cech.