676 Shares 7694 views

Imiona dla chłopców urodzonych w listopadzie. Męska urodziny w listopadzie

Narodziny dziecka – to zawsze mile widziane szczęście dla wszystkich rodziców. Wiele starożytnych mędrcy uważali, że była to nazwa osoby w dużej mierze decyduje o jego losie. W związku z tym nowo wprowadzone rodzice bardzo często pojawia się pytanie: jak nazwać chłopca dać mu powodzenia i szczęśliwego życia?


Poniżej znajdują się imiona dla chłopców urodzonych w listopadzie. Zacznijmy od początku.

Artem i Artem

Obecnie nazwa ta nie jest tak szalonej jak poprzednio. To ma greckie korzenie i oznacza „zdrowy i bez skazy.” Artem – to nazwa uległa zmienia Artemije. U ludzi, często na krótszą nazwą użyciu krótkiego formularza – Artem. W tym przypadku, chrześcijaństwo jest nadal używany przez nazwę Artemije.

Jedną z głównych cech niejakiego Artem – wewnętrzna i zewnętrzna siła. Człowiek o takiej nazwie może być miły, spokojny, natomiast posiadając charyzmy i silną osobowość.

Artem – nazwa Ten piękny chłopca, urodzony w listopadzie, zgodnie z kalendarzem. Posiada zdolności przywódcze, dzięki czemu jego właściciel sukces w pracy iw życiu osobistym. Tak więc chłopcy urodzeni w listopadzie może być uparty i wytrwały. U dzieci, mogą być nieco gorączkowy, ale zawsze przyjaźni i pomocni ludzie w dorosłym życiu.

Alexander. Najbardziej popularne

Przez wieki nazwa Aleksandra pozostaje najbardziej popularne nie tylko w Rosji, ale także w Europie i Ameryce. To ma greckie korzenie i oznacza „chronić”. W interpretacji kościoła niej pozostaje niezmieniona. Istnieje wiele osób z imienia Aleksandra. Oczywiście, przede wszystkim, jest to związane z największym przywódcą wojskowym – Aleksandrom Makedonskim.

Ortodoksyjni imiona dla chłopców urodzonych w listopadzie, oczywiście, zawierać imię Aleksandra. Mężczyźni o tej samej nazwie nie można nazwać Tichon i spokój. Mają aktywną pozycję życiową. Głównym celem – aby osiągnąć sukces. Osoby noszące imię Aleksandra, aby łatwo osiągnąć. W tym życiu, Alexander może być próżny i samolubny. Ale nie można nazwać wielką wadą, ponieważ chłopcy Alexandra będzie wielka rodzina mężczyzna w przyszłości, miłujcie swe żony, nawet po wielu latach. Jak Alexander, Alex – bardzo popularnej nazwie w Rosji. Nadszedł czas, aby o tym mówić.

opiekun Alex

Drugą najpopularniejszą marką w naszym kraju – to zdecydowanie imię Alex. Podobnie jak imię Aleksandra Alex przetłumaczone z języka greckiego jako „chronić i zachować”. W języku kościelnym powiedzieć i napisać Alexis, z akcentem na drugą sylabę.

U mężczyzn z tej nazwy jest bardzo aktywna i pozytywna energia. Facet o imieniu Alex zawsze będzie jasne osoba w każdej grupie, zarówno w pracy, jak iw towarzystwie przyjaciół. W przeciwieństwie do trwałych nośników wymienionych Alexander Alex często może niepokoić i martwić się o różnych rzeczach. Ci ludzie są zawsze w centrum uwagi, nic nie jest ukryte przed ich wzrokiem. I każdy brak uwagi może okazać się uczucia i depresji.

Najczęściej są to osoby o zdolności twórczych, które przejawiają się w różnych sferach. Mężczyźni z nazwą Alex zawsze szanować i kochać swoich rodziców. Ale przede wszystkim są przyłączone do rodziny i dzieci.

Heroic Rodion

Kultur starożytnego świata przyniosła wiele pięknych nazw, w tym i w kulturze starożytnej Rosji, a potem, i Rosja. imię Rodion jest interpretacja kontrowersyjna. Niektórzy eksperci twierdzą, że pochodzi od nazwy wyspy Rodos i jest tłumaczone jako „różowy”. Inni uważają, że nazwa pochodzi od starożytnego „bohatera” i tłumaczone jako dobrze. Jednak Rodion świętować męską imprezę urodzinową w listopadzie.

Jako dziecko, Rodion zabawy, prowokacyjny charakter, lubią płatać figle, ale jest to bardzo niezależne dzieci, które nie tolerują ingerencji w swoim krótkim życiu. Kochają pracować i starać się rozwijać w tym kierunku.

Dorośli mężczyźni mają Rodionov zrównoważony i spokojny charakter i są bardzo celowe ludzie. Jedyną rzeczą, która może przyćmić godności Rodion – strach przed odpowiedzialnością. To będzie bardzo trudne do podjęcia decyzji i wzięcia odpowiedzialności za siebie i innych.

trochę Paul

imię Paul, w przeciwieństwie do poprzednich, ma łacińskie korzenie i oznacza „mały, lub dziecko.” To może nie być najbardziej popularna nazwa w kategorii „nazwiskami chłopców urodzonych w listopadzie”, ale ma swoje zalety.

Chłopcy o imieniu Paul jest bardzo miękki, miły i sentymentalny. Wraz z wiekiem, są tego samego rodzaju i sympatyczny. Ale w tym samym Pavla rosną do mężczyzn z trudnym temperamencie. Ze swej natury są budowniczymi i budować swoją przyszłość na kamieniach, czasami niezależnie od stanowiska innych. często zamyślony, myślący ludzie, choć mogą one być trudne, jeśli sytuacja tego wymaga.

Nie są one tak chętnie życia rodzinnego, a przede wszystkim kierować się zainteresowaniami. Odpowiadając na pytanie, co nadaje nazwy chłopiec, urodzony w listopadzie, wielu powie, Paul. Ale tylko wtedy, gdy rodzice chcą wychować silną osobowość i celowy karierowicz.

Velikiy Maksim

Maxim – dość popularne nazwisko w Rosji. To pochodzi od rzymskiego imienia Maximus. To znaczy „wspaniały”. Bardzo często jest mylona z nazwą imię Maksymiliana, choć nie jest to absolutnie dwie różne nazwy i mają różne znaczenia. Męska urodziny w listopadzie często oznaczyć maksym. Jednocześnie chłopcy są dość aktywny i żywy, z cichym, skromnym charakterem. Bardzo często są one opracowane w kreatywnym kierunku, podobnie jak filmu i literatury.

Mężczyźni z nazwą Maxim tyle pewnie, są aktywni i chcą osiągnąć znaczącą pozycję społeczną w swoim życiu i karierze. Są bardzo towarzyskie i rodzić do kontaktów w praktycznie każdym obszarze. Stosunki rodzinne nie są bardzo przyciąga do Maxim. On potrzebuje tolerancyjnego, opiekuńczy dziewczynę, która jest gotowa do tolerować spontaniczny, aktywny charakter Maxim. W tym przypadku człowiek o tym imieniu są bardzo lubiący dzieci i stać się dobrymi ojcami.

Stepan

Co dziwne, ale nazwa Stepan Dotyczy to również nazw dla chłopców urodzonych w listopadzie, mający dotąd starożytności, starogrecki korzenie. Wiele osób bardzo często mylone, twierdząc, że jest to nazwa tradycyjna rosyjska. W starożytnych, to znaczy „crown” odnosi się do laurowy lub korony.

Chłopcy o tej samej nazwie jest bardzo niespokojny i lubią płatać figle. Są one bardzo zabawny i spontaniczny. Te dzieci rosną do mężczyzn o silnej męski, jako liderów zarówno w pracy iw rodzinie. Zawsze duszą firmy i czuć się pewnie w bractwie.

prosty Ivan

Rozpowszechniony w naszym kraju, także nazwa Ivan przyszedł do starożytnej Rusi z przyjęciem chrześcijaństwa w X wieku. Ale w przeciwieństwie do wielu innych nazw, Ivan pochodzi od hebrajskiego imienia Jana, czyli „Bóg jest łaskawy”. Imiona dla chłopców urodzonych w listopadzie, również zawierać imię Ivan.

Mężczyźni z nazwą Ivan jest bardzo spokojny i miły. Oni nie lubią się spieszyć, całkiem sensowne we wszystkim i są szczególnie lubiący pracy fizycznej. On ważne jest, aby zawsze być na naszych palcach. U osób z imienia Iwana praktycznie żadnych negatywnych emocji. Cenią sobie miłości i szczerej przyjaźni ponad wszystko.

Rosyjski Wania cenione relacje rodzinne, będąc idealnym ojców. Są one dokładnie dopasowane do wyboru partnera życiowego, a następnie całe życie obdarza ją komplementami i uwagi.