733 Shares 3154 views

Aplikacje March 8 rękami. Dzieci kreatywność: aplikacja, rzemiosło

W wielu krajach, wszystkie kobiety, niezależnie od wieku i statusu społecznego, szczęśliwy z okazji 8 marca. A ludzie, którzy w otoczeniu płeć piękną, starając się uczynić ten dzień dla nich jeszcze bardziej przyjemna. Tak, mężowie, żony, gratulacje z kwiatami, rodzeństwo – mała niespodzianka, ponieważ dzieci dla ich matek i babek składać wnioski do 8 marca w dłoniach. Jednocześnie prezenty wykonane bardziej godny największego szacunku, ponieważ dziecko umieszcza je w całej swej duszy.

Materiały i narzędzia

Przed rozpoczęciem dokonywania rzemiosła lub aplikacje do 8 marca, ręce trzeba zebrać wszystkie niezbędne narzędzia i materiały. Wśród najważniejszych warto wspomnieć potrzebę kartonu, najlepiej biały i kolorowy, nożyczki, prosty kij, kolorowy papier, białych standardowych arkuszy, klejów i serwetek do wycierania rąk i produktów. Jeśli planujemy produkować trójwymiarowe rzemiosła dzieci w dniu 8 marca, a oprócz tych materiałów trzeba drut lub drewniane szpikulce do łodyg kwiatowych, zielonej taśmie TEIP, kubki plastikowe żółtych i czerwonych kwiatów, krepy papieru o różnych kolorach – zielony, brązowy, żółty, czerwony, fioletowy.

Oczywiście, należy cały dziecko nie będzie w tym samym czasie, te materiały, ale ważne jest, aby mieć pod ręką na wypadek, jeśli chce, aby niektóre rzemiosła na prezent dla matki.

„8” dla rzemiosła: szablon

Ponieważ mówimy o różnych zastosowaniach, kart i innych artefaktów, które przygotowują dzieci do swoich matek, babć i ciotek jako prezent na 8 marca, to nie szablon do produkcji głównego wakacje figur po prostu nie zrobić. W tym celu najlepiej jest użyć zwykłej tektury, a następnie prześledzić hack na ścieżce, stawiając na kolorowym papierze, bezpośrednio podczas stosowania produkcyjnego w dniu 8 marca. Szablony nie ósemki być koniecznie w rękach każdego dziecka, ich sporo w grupie.

Do wytwarzania „8” jest konieczne składanie kartonu dwa razy, z jednej strony od części krawędzi, gdzie zagięcie, opracowanie połowa liczby składa się z zewnętrznego i wewnętrznego konturu. Następnie wyciąć szablon i wyrównać go. W ten sposób można uzyskać ósemki, która ułatwi dalszą pracę dzieci podczas wytwarzania aplikacji do 8 marca z rękami. Już wycięte z kolorowego papieru w środku ośmiu może wiązać wstążkę, gotowy Hack wyglądał interesująco. Liczba ta może być przyklejona na karcie i wazon z kwiatami i wiele innych artefaktów do 8 marca.

Stokrotki na kartki

Rumianek – są to jedne z najbardziej delikatnych i pięknych kwiatów, dlatego są idealne do tworzenia aplikacji do 8 marca. Szablony dla swojego dziecka zrobi nie jest trudne, ponieważ każde dziecko wielokrotnie widział ten kwiat.

Do produkcji stokrotki będą musiały białą kartkę papieru złożonej na pół, narysować kwiat z wielu długich i wąskich płatków, ważne aby nie dotknąć to. Następnie stokrotka cięcie po obrysie, mający dwie spacje. Takie stokrotki potrzeba pięć, najlepiej o różnych rozmiarach.

Składanie kart do 8 marca

Przestrzegane rumianku pocztówce będą musiały polegać na sobie nawzajem, aby wielkość kwiatów. W tym przypadku bardziej oryginalny wygląd będzie gotowy wniosek w dniu 8 marca. Karta przewiduje również osiem wyciętą z papieru kolorowe dla wyżej szablonie, 5 żółtych kropek, tworząc seredinok kwiat i 5 liści wycięte z zielonego papieru.

Dalsze arkusz tektury kolorowy musi być złożona na pół, na szczycie ośmiu kija obok niego z różnych stron, lekko pokrywając je, rumianek, i do nich już – liści. Aby wyglądać bardziej interesującą kartę, należy krawędź seredinok i pozostawia małe nożyczki nadsech.

Większość aplikacji papieru

Ze względu na fakt, że wczesną wiosną ma wszystkie łóżka w naszych szerokościach geograficznych, „szary”, to doskonały wybór może być aplikacja „08 marca” Przedstawiono obszerne kwiaty. Aby to zrobić, dwustronne kolorowe arkusze trzeba wyciąć wiele płatków, rundę na szczycie i zwężona na dole. Podobnie powinien wyglądać i liści, tylko do ich produkcji, należy użyć zielonego papieru. Dla łodygi trzeba przekręcić wici papieru falistego.

Każdy kwiat musi składać się z 5 płatków. W celu uczynienia go wyglądać trójwymiarowy, każdy z nich powinien ustanowić w środku bazy i kleju, a następnie umieścić w odpowiedniej kolejności w oparciu i kleju. kwiaty wyciągnąć środku kontrastowym kolorze. Trzymać łodyg i liści, uprzednio złożone im podobne do płatków. Tu i gotowy wniosek do 8 marca! Pocztówka z luzem kwiatów pokochają matki lub babci dziecka, nie wymaga od niego zbyt wiele wysiłku.

Gałązka mimozy: siekać papieru falistego

Idealny prezent dla mamy może być wykonana aplikacja dziecko harmonijkowy gałązkę papieru mimozy. Aby to zrobić, na tekturze w dowolnym kolorze innym niż zielony i żółty, z ołowiu ołówkiem narysować kontury gałęzi. W celu umożliwienia dzieciom to zrobić, możesz pokazać im obraz rośliny, albo wyciągnąć go na pokład.

Ponadto, z tektury falistej jest niezbędne do cięcia taśmy trzy centymetr długości odpowiadającej długości wyciągniętej gałęzi. Paski powinny być ze sobą skręcone w trzonie. Następnie każdy z nich z jednej strony i rozprowadzić klej na bezpieczne konturów narysowanych oddziałów. Zaczynają się główną i wykańczania najmniejszych, które są obecne w kąpieli przez 8 marca. Z rękami na was będzie trzeba wyciąć z papieru żółte kwadraty o wymiarach 4×4 cm, trzeba toczyć w kulki. To będzie mimoza kwiaty. Każda piłka musi być gotowy do smarujemy klejem po jednej stronie i przyklejone do gałązki tworzące kompozycję.

Jaką mimozy bez liści? Wszakże jeśli niekompletny wniosek będzie „08 marca”. Starszy grupa przedszkola mogą z łatwością poradzić sobie z tym zadaniem. Po tym wszystkim, co potrzebne – ma wycięte szerokie liście, dzięki czemu ich brzegi postrzępione i wklej na dole oddziału. W końcowym etapie w celu podjęcia ramki. Aby to zrobić, z tektury Natomiast, co do których jest głównym tło, kolor, wyciąć dwa centimetric paski i trzymać je na obwodzie gotowego obrazu.

Hack na 8 marca: bukiet lilii

Dla dzieci rzemiosło 8 marca można przedstawić w postaci nie tylko kwiaty, przyklejony do podłoża, ale również cały bukiet umieszczone w wazonie. Jednym z najbardziej interesujących i łatwa do wytworzenia są lilie. W celu uzyskania płatki kwiatu, dziecko musi umieścić rękę na białej kartce papieru za pomocą ołówka okrążać go na ścieżce, a następnie wyciąć. Przyjmuje się, że bukiet będzie składać się z trzech kwiatów, odpowiednio, części te potrzebne są trzy. Dla lilie pośrednie powinny być wykonane z żółtego plastikowego kubka wyciąć długi pasek. Powinien on być w środku wąskie i rozszerzone na brzegach.

Z zielonym kolorowego papieru chcesz wyciąć długie i szerokie liście. Dla każdego kwiatka trzeba będzie 2 liścia, czyli wszystkie z nich powinny być 6. Do drutu macierzystych lub drewnianych patyczkach należy owinąć TEIP taśmę.

Składany lilia w bukiet

Teraz jesteś gotowy do zmontowania bukiet. Na górnym końcu trzonka muszą być bezpieczne z klejem seredinku lilii i owinąć wokół dłoni cięcia nadrukiem z białego papieru. Jeśli chcesz uzyskać piękny kwiat, trzeba będzie dwa z tych wydruków. Nieco poniżej połowy łodygi powinny być po obu stronach wystających liści. Wazon może być stosowany jako plastikowy kubek do góry nogami. Lilie powinien być gotowy, aby trzymać się na dnie kubka. Dzięki tej siekać będzie stabilny i zawsze będzie w stanie cieszyć oko.