381 Shares 4033 views

Hussar kostium dla chłopca z rękami

Gdy jest bardzo mało czasu przed świętami noworocznych, mamusie muszą zdecydować, które ubrać dziecko będzie uczestniczyć w wielu matinees. Hussar kostium dla chłopca uszyte przez ręce, będzie najbardziej pożądane i niezapomniany strój na uroczystość. Najważniejsze – prawo stworzyć romantyczną, męski sposób i w celu rozwiązania kluczowych atrybutów huzarzy.


Przygotowanie materiału do wykonania kostium

Hussar umundurowanie składało się z kilku części. Główne z nich były Mentik – peleryna z futra, dolman – krótkie kurtki, Czako – stroik chikchiry – kawaleryjskie spodnie, buty – obcisłe wysokie buty. Przed szycie husarii kostium dla chłopca, trzeba zadecydować szczegóły, aby przygotować monochromatyczne tkaniny czerwone i czarne kolory. Od Mentik można obyć się bez, ponieważ dziecko jest niewygodne i gorące. Można również uprościć krawiectwo, zmniejszając w szeregi pętli. Dekoracja chikchir możemy ograniczyć paski, z wyjątkiem obecności przycisków. W związku z powyższym, w celu dokonania kostium, trzeba będzie przewód złota 3-metrowy, 8 dużych przycisków mosiężnych mocujący dolman i 16 mniejszych przycisków, które będą ozdobą końce pętli. Karton będzie trzeba utworzyć kołczan.

Sew huzar dolman

Hussar kostium dla chłopca, aby rozpocząć z dolman krawiectwa. Jako wzór można wziąć kurtkę dżinsową i dziecko, usuwanie, zakreślać pozycje na denim czerwony. Kołnierz dolman muszą być w pozycji stojącej. Złoty warkocz szyć w ośmiu rzędach na półkach, tworząc pętlę po lewej stronie i po prawej szyć duże przyciski. Będą hak kurtkę. Końce pętli do dekoracji małych przycisków. Również na wniosek tyłu kręgowego i mankiety rękawów ozdobione dolman.

Nowy huzar kostium dla chłopca musi mieć epolety. Cięcie kształcie ramion czterech części. Dwa z nich to duplikat. Sostrochite par dane okazują, szyć otwór ukryty szew. Dołączyć epolety na ramionach płaszcz, udekorować krawędź samym kablu złota.

Szyć spodnie huzar

Co za mundury husarskie bez chikchir? Spodnie żołnierz powinien być wąski. Można usunąć wzorzec z bielizną lub rajstop, nieznacznie zwiększając ją. Aby utworzyć spodnie, weź szmatkę z czarnym lub niebieskim kolorem, przesłać szczegóły wzoru, wyciąć. Następnie prostrochite na spodniej stronie i bocznych szwów krokowych. Na przedniej stronie węzła huzarów przewód spodni rysować. Po bokach i dekorujemy paskami na nogi. Przetwarzać otwartą krawędź i wprowadzić elastyczny.

Tworzenie stroik

Huzar karnawał kostium dla chłopca musi zawierać kołczan. Przed produkcją trzeba zrobić wzór z kartonu, który później posłuży jako ramy. Najpierw zwrócić prostokąt, długi bok, które odpowiadają obwodu głowy dziecka. Dodać 1 cm za luźny i 2 cm z jednym krótkim boku, aby połączyć element. W górnej części przedniej cylindra drgać nieco drogie. W celu stworzenia pozoru pików podzielenia długości prostokąta na pół, w połowie windy do 5 cm. Łączyć punkt wynikowy na boki pików. Kolejne spoiny kleju w głowicy cylindra. Aby dokonać cylinder, prostokątny dołączyć wzór części, w której wierzchołek będzie znajdować się, na kawałku tektury i wyciągnąć znacznik. Do tego dodać dodatek owalny 2 cm, wyciąć wzór sprawiają, że wycięcie. W przyszłości, zasiłek będzie musiał zginać i wkładając do środka, przyklejony do cylindra. Okryć kołczan puszkę czarnej tkaniny. Wycina się te same części, które były skierowane do ramy. Zasłona być wydawane w formie półksiężyca. Naddatki kleju wzór na wewnętrznej cylindra. A także obsheyte swoją czarną tkaniną.

Następny stroik ozdobiony złotem przewód z frędzlami, które powinny znajdować się na przedniej części czako i swobodne przejście od lewej do prawej, powiesić na ramieniu. Na górze cylindra dołączyć Sultan. Jest możliwe, aby produkować koktajl rur wklejonych futro.

huzar kostium dla chłopca, powinny być łatwe do noszenia, a nie przeładowany atrybuty. Opcjonalne akcesoria mogą być szabla Hussar torba ostrogi. gotowy twoi mali żołnierze. W stroju, szyte ręce mojej matki, spowoduje to szacunek i łapanie podziwu spojrzenia na żadnym festiwalu lub karnawał.