674 Shares 3969 views

Toy-konia odpowiednie dla dzieci w każdym wieku

Wybór dla dziecka zabawka – to nie jest tak proste jak się wydaje. Lalki, samochody, figurki zwierząt … Gama nowoczesnych sklepów sprawia, że oczy działają w różnych kierunkach. I prawie zawsze na półkach w ogromnym wyborze koni w różnych kolorach i rozmiarach.


Zabawka-koń tam niemal każde dziecko. Dzieci są świetne koń na biegunach z półkolistymi biegaczy i uchwyty na głowie, które mogą się wychylać, przekazując przedsionkowego szkolenia aparatura i koordynację. Zabawki te mogą być wykonane z tworzywa sztucznego, drewna lub pluszu (futerko). Każda metoda ma swoje zalety i wady. futro koń jest bardzo miękki i przyjemny w dotyku, zazwyczaj lubią dzieci, ale zebrać dużo kurzu, są one trudne do utrzymania w czystości. Na rynku tanich zabawek futra kosmki zamocowany zbyt ciasno, więc wspiąć pęczki, co nie jest dobre dla okruszków. konie z tworzyw sztucznych są lekkie, mogą łatwo wycierania lub mycia. Jednakże, z tworzywa sztucznego jest odporna na zarysowanie, może być utworzona z frytkami (zwłaszcza w przypadkach, nie jest zbyt wysoka jakość). Drewniana zabawka koń – to jest to, co nazywa się klasykiem gatunku. Jest silny i stabilny, ale bardziej dotkliwe niż większość opcji plastikowych i futerkowych.

Oprócz koni, krzesla, istnieje koń walcowania, w którym zamiast szyn są koła. Dzieciak może odpychać się nogami od podłogi, a tym samym „skacze” na konia. okruchy zwijane są dorośli. Ponadto, istnieje również rodzaj transformatorów, które mogą być zamienione na wózku inwalidzkim, a fotel, poruszając biegaczy lub je obracając.

Kiedy dziecko dorasta, zabawka koń nie traci swoje znaczenie. Różnorodność figurek wykonanych z gumy i tworzyw sztucznych pozwalają wymyślić wiele gier RPG, można wybrać się na spacer i odwiedzić. Są nawet całe farmy zestawy do zabawy i zabawki rodzina koni. Jak widać na zdjęciu, toy-konia tego typu są istotne dla dziewczynek i dla chłopców.

Specjalnie dla dziewczynek produkowane dużo zabawek koni z różnych akcesoriów, lalki wagonów. Jest idealny do gier role-playing. I dla przyszłości ludzie są doskonałe zestawy, które razem z końmi wliczony Men (żołnierzy, rycerzy, i tak dalej. N.)

Dyskusja o koniu zabawka będzie niepełna bez wzmianki o kucykach. To nie jest tylko zabawką. Konik – bohaterowie słynnej kreskówki „Przyjaźń – to cud”, który podbił serca dziewcząt na całym świecie. Dostępne w kucyk na każdy gust: od miniaturowych figur (wysokość około 5 cm) do dostatecznie dużych zabawek interaktywnych (plastikowych i pluszowych).

Psychologowie mają ciekawą teorię, na podstawie preferencji dziecka. Tak więc, jeśli ulubionym dzieckiem stała się toy-konia, może to oznaczać, że stara się w rolę konia, a nie kierowcy, czyli będzie w dużej mierze zależeć od innych (jak koń zależy od gospodarza, który go karmi) i mało prawdopodobne stanie załamują sytuację radykalnie. Ponadto, amatorskie zabawki konie – to jest, być może, w przyszłości pracoholikiem, chcąc pracować do upadłego, a za bardzo niewielką opłatą. Teoria, oczywiście, jest bardzo kontrowersyjna, ale jeśli podejście je z pamięci, można czasami wymawia dziecka różne chwile, dając mu możliwość być nie tylko „koń”, ale także „rider” i przekonać go, że wszystkie (a przynajmniej wiele) w życiu zależy właśnie od niego. Ten ostatni będzie przydatna dla każdego młodego człowieka: a jednym z ulubionych zabawki – konia, a ten, kto ma bzika na punkcie kotów, królików, lalek, robotów, etc …