282 Shares 9037 views

Riddle o przestrzeń – zabawa, zabawny, ciekawy

Space – co osoba zainteresowana od czasów starożytnych. Po raz pierwszy był w stanie być tam Yuriyu Gagarinu w 1961 roku. Odkąd ludzie robią coraz więcej starań do rozstrzygania miejsca. uzupełnienia ich bagaż wiedzy o planetach, gwiazdy, komety i meteoryty. I zaczną to robić już w bardzo młodym wieku. Wszelkie tajemnicą miejsca – świetnym rozwiązaniem dla ciekawą rozrywką! Tajemniczy świat gwiazd zawsze przyciąga uwagę dzieci.

Riddle o przestrzeń – to zadanie dla ciekawskich dzieci

Kiedy ludzie są wciąż tylko zaczynają się uczyć Ziemi, reprezentowali go w formie odwróconego kubka, znajduje się na trzech ogromnych słoni stojących na skorupie gigantycznego żółwia. Wspaniałe zwierzę tak, jakby pływała w oceanie pod kopułą krystalicznie nieba, studded z wieloma jasnymi migoczących gwiazd. Mamy minęło od Millennium. Na Ziemi, inteligentnych, wykształconych ludzi żyje. Dowiedzieć się o świecie, w którym zaczynają się w młodym wieku. Każda zagadka o przestrzeni pięknie to pomaga. Dziecko musi zrozumieć, że Ziemia jest kulą. Riddle o przestrzeni może również okazać się, że nasza planeta krąży wokół Słońca, przez co obrót dookoła własnej osi w ciągu jednego roku. Takie zadania mogą obejmować informacje na temat samolotów, rakiet, atmosfery, astronomia, i tak dalej. D. W skrócie, wiele opcji.

wszystko

Rozważmy kilka przykładów tego, co może być tajemnicą przestrzeni. Najczęściej te zadania mają formę poetycką. tak więc:

Przyjechałem w morzu gwiazd

Cud ptaków, czerwony ogon. (Rakiet)

Wiele, wiele tysięcy lat

W przestrzeni, latający obiekt.

Smuga światła za nim.

Ten jasny … (Comet)

Pierwszy poleciał w przestrzeń

Odważny dzielnym człowiekiem.

Nazwa jako dzielnego człowieka? (Yuri Gagarin)

Wielkie wiadro tam w niebie.

Od niego nie tylko do jedzenia.

Patrzą na niego z Ziemi. (Wielki Wóz)

Wysyła sygnały wszem i wobec

Urządzenie specjalnego.

Wśród gwiazd pływające samotnie.

To się nazywa … (satelitarna).

na wakacje

Zagadki o przestrzeni z odpowiedziami można znaleźć w różnych literatury dla dzieci. Dla najmłodszych może pozostać w prostych rymów. Dla starszych dzieci można wybrać coś bardziej skomplikowanego. Szczególnie istotne są te zadania w Dzień Kosmonautyki. Niestety, do tej pory kraj ten urlop nie zauważył z niepokojem, jak kilka lat temu. Dzieci są zawsze wielka przyjemność słuchać opowieści o Jurija Gagarina, dowiedział się wiersze o przestrzeni. Prawie bez wyjątku, faceci byli pewni w wyborze ich przyszłego zawodu. Dziś przestrzeń motyw trochę osłabiony. W związku z tym, należy zwrócić uwagę na jego pokrycie. Zagadki o przestrzeni dobrze w tym pomoc.

Oczywiście, te miejsca pracy powodują duże zainteresowanie dzieci, rozwija logiczne myślenie. Książki z zagadek kosmosu będzie doskonałym prezentem na urodziny dziecka, Nowy Rok lub innego święta. Dziecko, oczywiście, chętnie to pokazać. By the way, puzzle można wymyślić na własną rękę. Komponować je razem ze swoimi dziećmi. Tak więc, nie będzie ciekawy na spędzenie wolnego czasu, ale również ogromne korzyści tylko.

koncentruje

Puzzle dla dzieci w wieku przedszkolnym – wszystkie ciekawe i zabawne działalności. W wieku czterech dzieci wykazują duże zainteresowanie w świecie, aw szczególności do kosmosu. Planety i gwiazdy nie może nie przyciągnąć chłopców i dziewcząt z jego tajemnicy. Skupia okruchy na niebie konstelacje i różnych zjawisk zachodzących w przestrzeni. Można jeszcze bardziej zainteresowanie dzieci, będzie dążyć do wiedzy, lub po prostu dać przyjemność. Rozwiązywania takich zagadek, dziecko próbuje zrozumieć, co dzieje się w ogromnej głębi przestrzeni, znajdzie odpowiedzi na swoje pytania, dowiaduje się wiele nowego i ciekawego.