431 Shares 7690 views

Mieszanka dla niemowląt „Peptamen Junior”: korzyści, funkcji, opinie

Żywność – gwarancja zdrowia. odporność dziecka zależy od jego składu. Pożądane jest, że jedzenie było dobrze wyważone, urozmaicone, bogate w witaminy i minerały. Ale jak być w sytuacji, w której dziecko jest uczulone, a większość produktów po prostu nie pasuje? W tym przypadku pomoc przyjdzie „Peptamen Junior”. Mieszanina ta jest przeznaczona dla dzieci w wieku od 1 roku do 10 lat. W tym artykule dowiemy się jego zalety.


Poznanie

Biorąc pod uwagę wzór na dzieci „Peptamen Junior”, której skład jest bardzo interesujące przede wszystkim warto zwrócić uwagę na brak laktozy, glutenu i trawiono białko. Ze względu na fakt, że podstawą władzy tworzą peptydy, to jest dobrze wchłaniane, pomaga radzić sobie z reakcjami alergicznymi, zapalenie skóry. Ten produkt jest przeznaczony dla dzieci w wieku od 1 roku do 10 lat. Może on pełnić rolę odpowiedniej diety, a uzupełnienie do głównego posiłku.

Mieszanina zawiera w swojej strukturze niezbędny zakres witamin i minerałów. Wśród nich są:

 • Karnityna. Jest to szczególnie ważne dla organizmu rozwijającego się dziecka. Ten element przyczynia się do zwiększonego apetytu, dobry przyrost masy ciała, normalizuje przemianę materii.

 • Fosfor. Bierze udział w prawie wszystkie procesy zachodzące w organizmie.

 • Wapnia. Jest odpowiedzialny za prawidłowe tworzenie się tkanki kostnej i aktywuje „wyzwala” w trybie wielu enzymów.

 • Jod. To przyczynia się do dobrej pracy tarczycy, właściwej produkcji hormonów.

Po prawidłowym obliczono dzienny wskaźnik dziecko otrzymuje się mieszaninę 51% węglowodanów i 33% tłuszczu i 16% białka. Ten ostatni wchodzi korpus już pęknięcie w stanie, który zapewnia doskonałe wchłanianie w przewodzie pokarmowym.

Dla kogo jest odpowiednia mieszanka?

Mieszanina „Peptamen Junior” jest dość popularny wśród rodziców, których dzieci mają małe problemy zdrowotne i przyrost masy ciała. Pediatrów zaleca się zawsze umieścić go w diecie dzieci w następujących przypadkach:

 • naruszenie przewodu pokarmowego;

 • przewlekła biegunka i wymioty;

 • anoreksja;

 • niedostateczny przyrost masy ciała;

 • okres pooperacyjny;

 • przeniesione chemioterapia.

Moc może być ustna i sondą.

Jak z niego korzystać

Mieszanina „Peptamen Junior” dość łatwo rozmnażać. Aby to zrobić, trzeba uważnie przeczytać instrukcje pisemne na zewnątrz opakowania.

 1. Dokładnie umyć ręce, naczynia do gotowania mieszaniny do rozcieńczania. Dobre wykorzystanie do tych celów, butelkę lub kubek głębokie, aby być w stanie mieszać składniki.

 2. Łyżka rozszerzenie zakończeniu oznaczania odpowiednią ilość tej mieszaniny. Nie rób proporcje „na oko”. Poniższa tabela wskazuje dla każdego pakietu.

 3. Wlać do przygotowanego pojemnika przegotowanej wody w temperaturze pokojowej.

 4. Ostrożnie wylano mieszaninę.

 5. Dokładnie wymieszać.

Warto pamiętać, że mleko modyfikowane dla niemowląt „Peptamen Junior” nie muszą być wykonane z wrzącą wodą, to straci swoje właściwości. Pij powinny być natychmiast po rozpuszczeniu nie trzeba pozostawić w lodówce pozostałości po napojach.

Nabyć mieszankę lepiej w drogerii, aby nie popaść w fałszywe. Zwróć uwagę na opakowania i trwałości. „Nestle” firma produkuje „Peptamen Junior” tylko w puszkach po 400 gramów. Po fabrycznym folia ochronna zostanie usunięta, okres przydatności mieszaniny – 1 miesiąc. To był z pewnością pamiętać, aby nie zaszkodzić dziecku, a nie spowodować zatrucie organizmu.

Czy są jakieś przeciwwskazania?

Jak każdy inny produkt, mieszanina ta nie jest odpowiednia dla wszystkich dzieci. Lekarze nie zalecają jego wykorzystanie:

 • Dzieci, które nie ukończyły 1 roku. W jego skład, mieszanina przeznaczona jest dla dorosłych na całym ciele, tak dla niemowląt będzie duży problem całkowicie strawić produkt.

 • Dzieci, które mają komponenty idiosynkrazji. To może powodować reakcje alergiczne i pogorszenie stanu dziecka.

Ostrożnie należy dać mieszankę dzieci, aż do osiągnięcia wieku 3 lat. Pożądane jest, aby nie wziąć drinka w czystej postaci, ale stosowany jako dodatek do żywności.

Liczba rodziców

Mieszanina „Peptamen Junior”, które w większości opinie pozytywne, dobrze sprawdzony na rynku rosyjskim. Rodzice i pediatrzy kraju Mark wiodącej po jego zalety:

 1. Unikalna kompozycja. Nie zawiera laktozy i glutenu. Jest to szczególnie ważne dla dzieci, które są uczulone na produkty mleczne i mięso.

 2. Całkowicie strawione białka. W związku z jelit i żołądka niemal nie trzeba ciężko pracować, aby strawić i napojów (Will egocentryzm).

 3. Vanilla dzieci słodki smak miłości, a oni chętnie zgadzają się stosować mieszanki.

Z minusów można zauważyć wysokie koszty rubli (około 1000).

„Peptamen Junior” – dość popularny mieszanina. Zalecane przez lekarzy jako uzdrawiającą moc. Dzięki unikalnej kompozycji, to jest dobrze wchłaniane przez organizm dziecka. Powoduje to, że dzieci szybko przybrać na wadze. Mieszaninę szczególnie niezbędne w okresie pooperacyjnym.