545 Shares 9479 views

Przeciwwirusowy lek dla dziecka: porady pediatrów

wszystko powinno być ostrożny, zwłaszcza jeśli chodzi o dobór leków dla najmłodszych pacjentów z leków. Należy rozumieć, że do wyboru przeciwwirusowy lek dla dziecka dla rodziców, którzy nie mają specjalnego wykształcenia, konieczne jest tylko w skrajnych przypadkach – to lepiej skonsultować się z pediatrą prowadzącego (przynajmniej przez telefon, jeśli pójdziesz do recepcji lub wezwać lekarza z jakiegoś powodu nie jest możliwe). On zna swoje dziecko i powiedzieć, jakie leki mogą pomóc bardziej prawdopodobne jest, a co – nie przynoszą żadnych korzyści, a nawet zaszkodzić. Jednak w najbardziej popularnych leków, nadal powiedzieć.

"Arbidol"

Jeśli zapytać polecić lek przeciwwirusowy dla dziecka, najprawdopodobniej będzie to nazwać „Arbidol”. On naprawdę skutecznie walczy z wielu wirusów, które powodują kids przeziębienia. Spektrum działania „Arbidol” jest bardzo szeroki: Pomaga grypy (A, B) i adenowirusem i infekcji układu oddechowego stsintialnoy i grypy rzekomej. Lek jest przewidziany dla dzieci powyżej 2 lat (bez indywidualnych tolerancji), zarówno w leczeniu i profilaktyce. „Arbidol” przyczynia się do generowania własnych immunoglobulin interferonu a ponadto – reguluje stosunek limfocytów B i T, jak również zapewniając działanie antyoksydacyjne.

«Rymantadyna»

Ten lek przeciwwirusowy na dziecko do 7 roku życia nie będą działać. Jednakże, jak w leczeniu przeziębienia i grypy w szkole podstawowej założył się bardzo dobrze. Tym niemniej „Remantadin” ma większej liczby przeciwwskazań, połączonych chorób wątroby i nerek, nadczynności tarczycy.

"Kagocel"

„Kagocel” zazwyczaj przepisują dzieciaków w wieku 6 lat i starszych. Skuteczne jest nie tylko grypie, ale także do innych chorób układu oddechowego i ostrych zakażeń wirusowych dróg oddechowych (ARI). Jednakże, ma swoją własną cechę – lek przeciwwirusowy do dziecka muszą mieć czas, aby nie później niż w 4 dniu od wystąpienia choroby lub leczenie nie będzie wystarczająco skuteczna.

"Viferon" ( "Interferon Alpha")

Mówiąc o które leki przeciwwirusowe mogą mieć dzieci, i zasługuje być poinformowani o popularny wśród pediatrów Interferon Alpha”. Wytwarzany lek w postaci czopków do podawania doodbytniczego i zaletą – jest to, że może on być stosowany w bardzo młodym wieku. Niemniej jednak, niektórzy pediatricians uważają, że zapobiega się spadek temperatury.

Jednakże, jak już wspomniano na wstępie, należy być bardzo ostrożnym przy wyborze leków przeciwwirusowych dla dzieci. Komorowski – jeden z najbardziej znanym i szanowanym w naszych czasach pediatrów – twierdzi, że prawie wszystko, co można znaleźć w nowoczesnych aptekach – lek z „niesprawdzonej skuteczności”, dlatego lepiej jest zapobiegać chorobie i aby pomóc dużo dzieci z niego szybko, wykorzystując sprawdzone wiek i jest w 100% bezpieczne metody ludowej.