819 Shares 7923 views

Małe Rada Young z profesjonalnego fotografa.

1. ślubna makijaż – jeden z najważniejszych etapów przygotowawczych w rozwoju wizerunku panny młodej. Należy podkreślić swoją osobowość i piękno, w harmonii z sukni i wybranego stylu. Dla makijaż ślubny trzeba wybrać stabilnej, wysokiej jakości kosmetyki z efektem matowym. Staraj się nie używać brokatu, to jest – źródłem blasku. I chwycić z małą torbą makijażu dotknąć makijaż przez cały dzień i zabrać się za pomocą ciekawych zdjęć.

2. Przy wyborze bukiet ślubny powinien wziąć pod uwagę, że jest on połączony z sukni panny młodej, włosy (jeśli korzysta z prawdziwych kwiatów), make-up, a jego szczególny kształt i zachować swoją formę i świeżość przez cały dzień. Dziewczyna jest wysoki i szczupły napad duży bukiet kaskadowy, że będzie ona kontynuować strzelanie na wysokości pasa, lekko pochylony do przodu.

Niska panna młoda jest lepiej zamówić mały bukiet ślubny, wykonane w klasycznym okrągłym kształcie.

Dziewczyna z wyprofilowana – bukiet opadanie pąków i pędów płynące.

Bukiet kwiatów-rod z długimi prostymi wynika, mieszanie z kolorze spodni lub ślubny prostej sylwetce.

Bukiet ślubny i boutonniere oczyszczenie muszą być zaprojektowane w jednym stylu.

Bukiet ślubny nie powinny być ciężkie – będzie musiał nosić przez cały dzień.

Jeżeli panna młoda chce opuścić jej bukiet na pamiątkę, można zamówić bukiet dubler wyrzucić go do niezamężnej dziewczyny.

3. Bride w chłodnej pogodzie często wybrać suknię ślubną ciepły płaszcz. Jest to konieczne z wyprzedzeniem, aby zobaczyć czy byłoby zostawić szarpie na przylądku kostiumu pary.

4. Może być przygotowany wcześniej do robienia zdjęć w domu akcesoriów ślubnych narzeczona (rękawiczki, biżuteria, welon, podwiązka, wentylator, torebki), pierścienie, buty, kwiaty, pocztówkę. Zdjęcia, które później będą ozdobą albumu fotograficznego.

5. Zrób zdjęcia w urzędzie stanu cywilnego wyróżnia się oryginalnością. Drodzy młodzi, podczas rejestracji małżeństwa, proszę być powolne, fotograf nagrany każdy moment tego wydarzenia kilka razy i starał się mieć czas, aby strzelać z różnych kątów. Po każdym kroku (malarstwo, pierścienie wykończeniowe, prezentacja aktu małżeństwa) spojrzeć na najlepszego wyglądu fotografa. Uśmiechnij się! Praktyka w domu nosić pierścienie, tak aby nie zamknąć je od fotografa. Nie zapominaj, że w momencie wymiany pierścieni, nacisk nie tylko ręce panny młodej, ale ręce panny młodej. Pożądane jest, aby wyglądały równie zadbana.

6. Połóż ślubnych niepokoje na ramionach świadków lub krewnych, które koordynują działalność gości.

7. Zastanów się i omówić z fotografem na miejsce na spacer ślubu. Chcesz zobaczyć siebie na tle tradycyjnych miejscach ani za żadne szczególne, drogie tylko dla Ciebie (miejsce pierwszego spotkania, pamiętnych wydarzeń) tego naveyut dla ciebie przyjemne wspomnienia. Profesjonalny fotograf będzie to naprawić natychmiast.

Oczywiście, powinno być zdjęcia na tle pięknej architektury, wnętrz i żywy, emocjonalny charakter.

A jeśli grasz konkursy, podrzucając bukiet panny młodej, pana młodego pończoch jest w przyrodzie, gdzie światło, dużo przestrzeni dla różnych kątów, a nie w ciemno, co do zasady, w zamkniętych pomieszczeniach restauracji.

Czas wiązania jest podana na spacer, ale scenariusz taki personel powinien być dobrze przygotowany nie tylko ze strony fotografa, ale także ze strony panny młodej i pana młodego.

Wziąć pod uwagę, że panna młoda będzie musiał spędzić cały dzień na nogach, musi zadbać o wygodne buty.

8. Można uzyskać wiele zdjęć, jeśli narzeczeni podczas robienia zdjęć będzie używać akcesoriów. Na przykład, w deszczu – przezroczysty lub biały parasol. W ogniu – wentylator lub koronki parasol dla panny młodej. Do fotografowania na zewnątrz chusta garnitur i koszem owoców, wina i kieliszki do wina. Twoja wyobraźnia jest nieograniczona!

9. Nie należy ukrywać swoje emocje! Uśmiech, śmiech, radujcie się, płakać ze szczęścia! Pokazać cały swój kunszt! Play! A zostaniesz nagrodzony z unikalnymi, piękne, emocjonalne zdjęciami.

10. Jeśli istnieje chęć zostać sfotografowany, jeśli zaproszono fotografa dla „kleszcza, który był”, a następnie, oczywiście, że nie działa tak samo. Tylko razem z tobą, z chęci i pracy, tak to jest praca, ponieważ praca jest bardzo czasochłonne Model: mimo wszystko, cały dzień się uśmiechnąć, oglądać swoje mimiki, plecy proste. Pożądane jest, że dzień przed spojrzeć w lustro będziesz wyglądać w określonej pozycji? Chcesz wyglądać szczuplejsze, wstać pod niewielkim kątem do aparatu. Jeśli jesteś fotografem mówi, aby włączyć lub podnieść głowę, słuchaj go, bo jest profesjonalny, to z kolei nie widzi w tej perspektywie Można ćwierkania podwójny podbródek lub zmarszczki na szyi. Jeśli fotograf prosi, aby przejść do żadnego konkretnego miejsca, nie należy go odrzucić, najprawdopodobniej, widzi, że w to miejsce lepszego oświetlenia lub tła. Tylko wspólna praca fotografa i narzeczeni doprowadzi do wielkiego wyniku!

11. Z punktu widzenia fotografowania, bardzo krytyczny moment dla wybierając partię restauracja ślubu. Jeśli to możliwe, wybrać pokój światła i nie sufity lustrzane.

Drodzy Nowożeńcy, zostałeś przygotowania do tego ważnego dnia w swoim życiu. Tak zorganizować wakacje – trochę bajkę! Ale świętowanie zakończy po zjadane tort rodziny i przyjaciół, ale nie denerwuj się! Po tym wszystkim, fotograf zaprezentuje wam całe wakacje na fotografii. A nawet te momenty, że nie widzieli, będąc zajęty z ceremonii ślubnej. Tak szybko, jak pamięci na zawsze!