687 Shares 7150 views

Amber ślub: Jak wybrać prezent?

Dziś będziemy rozmawiać o tym, co jest bursztyn ślub i co do przedstawienia tej uroczystości małżonków. Najpierw zajmiemy się wrażenie, że wiąże się z partnerami na długi czas. Jest to miłość, która umożliwia małżonkom świętować na pomarańczowo, a potem, a ich złote wesele.

Kocham …

Głównym sekret długiego małżeństwa – para zrozumieć. Ludzie mówią do każdego innego rodzaju, przyjemne słowa, przysięgają wieczną miłość, zapowiadają się blisko końca swych dni, nie wiedząc, w rzeczywistości, że miłość przychodzi z wiekiem, a na początku związku – to pasja, miłość, współczucie. Człowiek myśli, że wszystko jest w porządku, kiedy uczucie miłości sprawia, że dosłownie motyle na obiekt adoracji.

Szczęśliwi hormonów w organizmie wyróżniać się w szaloną kwotę. Lubimy ten stan. Zapominamy o jutrze i żyć tylko tu i teraz. Nie możemy patrzeć na tyle na bratnią duszę, a rozstanie nawet na jeden dzień, nie znaleźć miejsce dla siebie. Wyciągnąć do siebie z pewnym rodzajem niesamowitej mocy. Chciałbym dotknąć, przytulić, wdychać zapach bliskiej osoby, aby spędzić ostatnie grosze na bukiet kwiatów i zaprosić na randkę tylko do parku lub na spacer w parku jesienią.

Miłość między mężczyzną widzi tylko pozytywne we wszystkim. Jest on również na to, co lubi i cieszyć się nim. Cukierki buketny okres kończy się w przedniej części rejestratora. Tak, pierwsze 2-3 lata, nadal piękne, a zarówno pływak, chociaż wysokość jest znacznie zmniejszona. Opiera się ona na tej podstawie, że? Zgadza się – życie. Mądrość, jak mówią, przychodzi z wiekiem. Ale gdy przyjdzie (jeśli w ogóle raczył przyjść) mogą być zniekształcone tyle drewna, które będzie wystarcza do ogrzania całego Chukotka. Dlatego też, na początku i na terenie całego życia rodzinnego często trzeba słuchać rad matek, ojców, babć, dziadków, a niekoniecznie tylko własne. Czasami widać mężczyznę gdzieś w metrze pierwszy i ostatni raz w życiu, a on był pół godziny podróż do ciebie przez całe życie, a krótko powiedzieć – zarówno moja żona i żyłem jak przeklinał jak pogodzić i jak nadal się uczyć, aby uniknąć argumentów. Łyżka tej mądrości z dowolnego źródła i zastosowania.

rodzina

W naszych czasach z instytucji rodziny nie jest bardzo dobre rzeczy. Usankcjonować związek tej pary nie jest w pośpiechu, a liczba oficjalnych rozwodów wzrasta. Dlaczego? Tak, ponieważ rodziny – to nie tylko prysznic razem, kawa w łóżku, a całkowity budżet. Rodzina – to ogromna praca wewnątrz. Jest to sprzeczne z zasadami dumy i zmiany, zmiany swoich poglądów, do poświęcenia własnych interesów, przyznać do błędów i prosić o przebaczenie, nawet jeśli masz rację, wybacz, nauczyć się tolerować faktu, że podczas gdy nie można zmienić partnera. I tak, najczęściej zasada, która z jakiegoś powodu, kilka osób w użyciu – po prostu się zamknij! Kto może powiedzieć, że to jest łatwe? To jest bardzo ciężka praca.

Większość dzisiejszej młodzieży w ogóle wzrosła leniwi. Ciężkie czasy, rodzice są zaorane w fabrykach, a przede wszystkim nie mają czasu dla dzieci, a zamiast dziadkowie i wnuki przykro miotła dał w ręce cukierki ale pomarańczy. Zwiększona pokolenie dzieci, które są czasami leniwy szmatki w swoim domu na fali, nie wspominając o tym, aby budować, pielęgnować związek małżeński. Jest to dla nich nadmierny ciężar. Stąd, rozwody, przyczyny, z których 90% brzmi jak „nie dogadać.”

Amber ślub. Ile lat małżeństwa?

Błogosławieństwo jest teraz na oczach dzisiejszych młodych ludzi ma przykłady rodzin, którzy mieszkają razem od dziesięcioleci i nie przestają kochać i kochać siebie.
Życie rodzinne w wieku 34 jest często nazywany amber ślub. To jest czas trzeba dokonać małżeństwo silniejsza wreszcie, jak kamiennym bursztynu. Ponieważ wszyscy wiemy: że żywica została przekształcona metalu szlachetnego, trzeba więcej niż jedną dekadę.

'34 życie razem – dokładnie czas, kiedy małżeństwo jest w pełni przetestowane pod kątem trwałości. Ludzie mówią, że bursztyn ślub – początek nowego życia.

uroczystość

Taka uroczystość można zauważyć, w domu, na zewnątrz lub w restauracji. Zaproszeni krewni i najbliżsi przyjaciele. Tabela powinna być pokryta złotą tkaniną. W rozdziale, który będzie siedzieć bohaterów tej okazji umieścić dowolny symbol ich wyboru.

Może to być bursztynowy filiżankę ze spodkiem i łyżeczką lub figurka anioła bursztyn. Według zwyczajów ludowych do tej pory para musi być ubrany w rzeczy, czerwony lub żółty. Kobieta musi być koniecznie wykonane z bursztynem – zawieszka, naszyjnik, pierścionek lub bransoletki. Tematycznie potrzebują i zorganizować pomieszczenie, w którym będzie on obchodzony.

Amber ślub. Co dać?

Na trzydziestym czwartym roku po ślubie, mąż jest zobowiązany dać jego żona trochę biżuterii z bursztynu – kolczyki, wisiorki, naszyjniki. Żona może dać mężowi żadnych odpowiednich akcesoriów – przypadek papierosa lub spinki do mankietów bursztynu. Jak wybrać prezent na ślub bursztynowego rodziców?

Dzieci małżonków może przedstawić piękne lampy podłogowe z rzeźbionej drewnianej podstawy, na których można inkluzji bursztynowych. Inną opcją jest obecny – luksusowa bielizna żakard z haftem w odcieniach złota. Wielki dar od dzieci będzie wycieczka dla dwóch osób do każdej podróży. Pożądane jest, aby w przypadku gdy rodzice nie zostały jeszcze. Krewni i znajomi mogą również dać para coś chcą. Człowiek może nauczyć się obracać lub teczce rybaka, a kobieta – abonament do spa lub basen.

Niż zadowolić się para, która bursztynowy ślubną? Wskazane jest, aby dać taki dzień wciąż jest darem, który jest przydatny do obu – piknik, bilety do teatru dla dwojga itp wyobraźnia jest nieograniczona, jak mówią ..

rozrywka

Zabawiać gości, można zaprosić wokalistę z osobistym syntezatora, a także magów. Również bursztyn ślub będzie jeszcze bardziej interesująca, gdy ceremonia będzie wykonanie piosenkarz i orientalny taniec brzucha gitarzyści wirtuoza.
W tym dniu, para musiała pocałować przyjazny gość krzyczy „Kiss”

Zrozumienie – klucz do długiego związku

Naukowcy uważają, że wroga stosunków rodzinnych – odwiecznej debaty, nieporozumień, gniewu i obojętności. Mogą być smutny i oburzony, ale tylko w zgodzie, że współczesne pary praktycznie niemożliwe. Naukowcy z instytucji badawczych w różnych krajach zidentyfikowano cztery przyczyny długich i szczęśliwych relacji rodzinnych: długi okres stosunków przedmałżeńskich, jasny podział obowiązków w rodzinie, mąż powinien być starszy niż jego żona przez około 6 lat regularnie komunikować się ze sobą – co najmniej 30 minut dziennie.

Ale co byłoby otwarcie naukowców nie robić w związku małżeńskim, nie możemy zapominać, że miłość jest tak kruche, że może umrzeć z braku zrozumienia, nietolerancji, kłótni, insynuacji i obelg. Dbać o związek!

gratulacja

Jeśli znajomi wkrótce będzie bursztyn ślub, gratulacje i mogą być następujące:
Amber migające roku
Że mieszkali razem.
Były wszelkiego rodzaju przeciwności,
Wiedział wszystko przetrwać.
Opiekowała ogniska rodzinnego,
Dom, praca, dzieci, życie.
Kłótnie i wykroczeń,
dług rodzina nie jest zapomniane.
Zawsze chodził razem
W życiu nie jest to łatwe.
A teraz chcesz
Aby przetrwać na złoty ślub!

wniosek

Teraz, gdy wiesz, co dać małżonkom, jeżeli są one bursztyn ślub. Photo niektórych prezentów dla jasności prezentowanych w artykule. Życzymy powodzenia w wyborze prezentu dla męża i żony!