344 Shares 6092 views

Jak świętować Nowy Rok w Australii. Zwyczaje i tradycje, wynikające z lokalnych mieszkańców świąt noworocznych

Kto nie lubi świętować ten jasny wypoczynkowych Nowego Roku! mieszkańców Ziemi do tej uroczystości przygotowują się dobrze. Być może jest to jedyna impreza, która jest powszechnie obchodzony, obserwując wszystkie tradycje i zwyczaje. Interesujące jest to, aby dowiedzieć się, jak z okazji Nowego Roku w Australii, gdzie 01 stycznia przypada w najgorętszym okresie?

Australijskie Mikołaj

My, Europejczycy, przyzwyczajeni do surowych zim, nie mogę sobie wyobrazić, Nowy Rok bez śniegu. W Australii jest to zjawisko powszechne. To święto, spotykają się przed innymi krajami. Na wysokości gorącym sezonie mieszkańcy wychodzą na plażę, aby uczcić Nowy Rok. W Australii, tradycje są podobne do naszych. Mieszkańcy gratuluje również Mikołaj, ale on wydaje ekstrawaganckie – skompresowanie spotkać się w kostiumie kąpielowym i osobiste w jasnych kolorach z deską surfingową! Zastępuje mu Boże Narodzenie sanie i renifery. Dowiedz może być obecność tradycyjnym santa kapelusz z pomponem i białą brodą.

Dzieje reprezentacji na Bondi Beach popularnej plaży. Oto jak świętować Nowy Rok w Australii.

imprezy sylwestrowe

Wszystko Entertainment, która odbyła się w Australii w Nowym Roku, odbywa się pod rozgwieżdżonym niebem.

Melbourne zaprasza obywatelom bezpłatne stronom tańczy na rzeki Yarra i Federation Square. Ponad pół miliona osób przyjeżdża na koncert muzyki na żywo, która odbyła się w Brisbane. Music Festival odbędzie również w Tasmanii i Victoria, gdzie duża liczba młodych osób jadących.

Najbardziej wspaniały spektakl – na cześć Sydney! Oprócz licznych fajerwerki we wszystkich częściach miasta, a także na nabrzeżach iw parkach, pokaz najbardziej eleganckich noworoczny jest prowadzona z Harbour Bridge. Pokaz świetlny jest wykonywany zgodnie z wybranym tematem. Każdego roku różne tematy i jasne. Pierwszym przedmiotem kolorowe fajerwerki na 21:00. Można go zobaczyć rodzin z dziećmi i tych, którzy chcą iść do domu wcześnie. Następnie wszystkie światła świeci się na zatokę Sydney. Tak zaczyna się spektakularne show "Parade of Lights". Zapalić im wszystkie statki w porcie – Jachty, promy, statki. Pistolet cześć głównego północy uruchomić jeszcze kilka razy. A najbardziej imponujący widok tego show otwiera się z miejsca na Sydney Tower Sydney Tower. Tak, jak z okazji Nowego Roku w Australii, to nie był przeznaczony do spędzenia w krajach skandynawskich.

uroczysty drzewo

Mainland mieszkańcy pod słońcem, a także na innych kontynentach, z emocji czeka na Nowy Rok w Australii. Zwyczajów lokalnych mieszkańców to niewiele różni się od innych państw. Tutaj też przygotowują się do obchodów z góry. Ozdobić ulice z jasnym girlandami, dekorowanie sztucznych choinek i Santa kapelusze stały się klasykiem.

W przypadku braku rosnących drzew australijskich zielone drzewa wniesionych z góry z krajów skandynawskich, a także w jodełkę kontynent jest tradycyjnym symbolem Nowego Roku. Australijskie domy są również ustawione i ozdobić sztucznych drzew. Niektórzy mieszkańcy zastąpiły lokalną fir egzotycznych roślin o nazwie „Metrosideros”. To wiecznie zielone kultura naturalizowany, który ma duże czerwone kwiaty. Drzewo ozdobione postaciami rodzimych zwierząt, ubrani w kostiumach Santa Claus.

Gdy zegar hit 12

Tak jak świętować Nowy Rok w Australii pod gołym niebem, a wszystkie festiwale odbywają się w plenerze, impreza towarzyszy bardzo głośny hałas. Podczas kuranty bojowych, liczne salwy salutuje i fajerwerki są połączone przez emocjonalnych okrzyków Australijczyków. Nowy Rok kiwa grzmot bębnów, gwizdków, rur, gwizdki rogów, wybuchów petard i gratulacje. Po tym, mieszkańcy do swoich domów. Następnego dnia, w święto trwa na plaży tam gdzie będzie piknik, grill palić, a internauci będą wnikliwie przestrzeń oceanu przybrzeżnej.