566 Shares 1549 views

Gratulujemy 16. rocznicy chłopca. Co do powiedzenia i chcą?

Szesnaste urodziny – data przełomowym w życiu człowieka. Oczywiście szkoła jest prawie koniec, a jego głowa coraz bardziej krąży nowe pojawiające się szanse. Jaki powinien być gratulacje na 16. rocznicę chłopca? Nie zapominajmy, że jest to wiek utwardza się opinią, poglądy na życie i świadomość własnego „ja”.

Gratulujemy 16. rocznicy chłopca – wybrać odpowiednie słowa

W dniu tego święta, po pierwsze, powstrzymać się od różnych zapisów, nie należy dawać dziecku przykład rodziców i innych krewnych. Gratulujemy 16. rocznicy chłopiec powinien podkreślić, że nowy okres swojego życia – że kiedy stał się młody człowiek. Można subtelnie wskazywać na fakt, że jak przyjdzie czas, aby wiele decyzji na własną rękę i ponosić odpowiedzialność za swoje czyny i słowa. Wielu facetów przyjść do tego okresu w życiu studenta. Właśnie dlatego, gratulacje na 16. rocznicę chłopiec powinien podkreślić, że jest już dojrzałą pełnoprawnym osobowość.

Dobrym wykonaniu, nawiasem mówiąc, jest chęć na urodziny wierszem. Na przykład w ten sposób:

Nadal tylko szesnaście lat.

I nie ma nic niemożliwego dla was.

Życzymy powodzenia, szczęścia,

I niech twój dom unikając wszelkiego zła pogoda.

Kocham cię tak bardzo, bezgraniczny,

Ale żyć i więcej „doskonale”!

Przypominamy, że facet był dorosły …

Gratulujemy 16. rocznicy chłopiec przygotować z wyprzedzeniem. Określić w nim, że idzie już prawie do dorosłości. Więc jest porzucić tzw gratulacje „dzieci”. Pick up „dorosłą” słowa, choć można dodać trochę slangu młodzieżowego (w granicach rozsądku).

Wymyślić jak wiele pozdrowień do dnia porodu. Będą słychać przez cały urlop – przy stole, pomiędzy tańce, konkursy i inne rozrywki. Gratulacje, można odebrać i gotowe.

Przypominamy w ich gratulacje, a bardziej o interesy Man. Jeśli kocha sport – życzymy wielkich osiągnięć w nim. Jeśli masz dar utalentowanego autora – chcą w tym roku rozpocząć pisanie słynnej powieści w przyszłości. Jeśli lubi wszystko spada nietypowe, niekonwencjonalne – przemyślane i oryginalne zgłoszenia mowy (na przykład, czytać powitanie nagle w głośniku, etc …)

… Ale niech dotyk i miłość

Ale gratulacje na 16. rocznicę chłopca w prozą lub wierszem nadal pogrążony w swojej delikatności i ciepła. Oczywiście, chłopiec urodziny – nie jest już dzieckiem. Jednak to jeszcze nie jest dorosły. To jest dokładnie to, co charakteryzuje ten „trudny” wiek. Faceci w tym momencie zwykle pojawiają się bardziej niezależne i dojrzałe. Chcą pokazać swoją wartość i niezależność. Jednakże, zmiękczanie trochę jego słowa. Daj bohatera okazji nawet w niewielkim stopniu czuć się jak chłopiec.

I zapamiętać wszystkie życzenia urodzinowe

Gratulujemy 16. rocznicy chłopca – śmieszne i poważne, długie i krótkie, w prozie i poezji – wszystkie one mają do spełnienia preferencji człowieka. Pomyśl o tym, co chciałaby usłyszeć. Staraj się nie złapać niczego i nie obrazić urodzin. „Przejście” wiek – nadal trudny okres. Dlatego rysunek zadanie gratulacje dla dorosłych mogą wydawać się niezbyt łatwe. Jest to o wiele łatwiejsze do czynienia z tym byłoby rówieśnicy winowajcą uroczystość. Jednak wiedząc, urodziny, nie będzie długo zastanawiało nad pięknych i oryginalnych zwrotów. Ci poradzić sobie z tym zadaniem i należy być w stanie osiągnąć doskonałe wyniki. Zwłaszcza jeśli nie znasz urodziny chłopca się, co dokładnie chce, jak to często bywa z nastolatków! Wystarczy pokazać trochę wyobraźni, a będziesz w stanie dać mu kilka przyjemnych minut.