803 Shares 5691 views

Świetny pomysł na święta: loteria na rocznicę

W naszym kraju jest zwyczajem, aby uczcić wszystkie ważne święta, zbieranie rodziny i przyjaciół wokół dużego stołu. Pyszne jedzenie i napoje do rozmowy, ale nie zapomnij o programie rozrywkowym. Świetny pomysł – loteria dla rocznica, małej rozrywki, który jest dość łatwy do zorganizowania we własnym zakresie.

Wszystko zaczyna się od pomysłu

Zdecydować z góry jak narysować odbędzie. można po prostu dać gościom bilet z numerami lub oferują się ich pozbyć w sposób losowy. Jeśli gość jest zbyt wiele, a nie odbierać prezenty wszystkim uczestniczyć w loterii może być premia za najpiękniejszą tosty i nagradzany w innych konkursach. Należy również określić numeracja prezentu. Oznaczyć każdą pozycję z góry lub Aktywuj uruchomiliśmy podczas imprezy. Aby to zrobić, można pakować prezenty w identycznych workach lub pojemnikach i oferują współpracy kotwicy wyciągnąć jedną nagrodę po strzeleniu zwycięskiej liczby biletu. Prezenty zależy tylko od Twojej wyobraźni i możliwości materialnych. Mogą być różne, albo skupiając się na konkretnych tematach. Na przykład, loterii na rocznicę człowiek interesuje się samochodami, pasuje idealnie, jeżeli fundusz nagród będzie składać się z samochodzikami.

Przygotowanie losów

Advance, zrobić listę gości i policzyć całkowitą liczbę. Praktyka pokazuje, że pożądane jest, aby bilety kilka sztuk więcej. Blanks muszą być tego samego typu. Narysować szkic ręcznie lub za pomocą programu komputerowego. Można ozdobić kartkę urodzinową lub zdjęcie obraz tort ze świeczkami. Jeśli gospodarze tematycznie loterii na rocznicę, właściwe jest do odpowiedniego rysunku. Duży i wyraźnie oznaczone numerem. Bilety gotowe zapakować do koperty i ręka oferuje wybraną metodę. Jeśli jest to pożądane, łatwa do wykonania i numer pokryte warstwą ochronną. Dla tej części leczonych biletu papierowego z numerami higieniczne szminką, a na dodatek, zastosować farbę akrylową. Aby usunąć warstwę dekoracyjną, jest dobrze posmarować czymś twardym, na przykład krawędzi monety. Jeśli czas podejmowania żadnych biletów, a tyle radości, jak loterii na rocznicę, chcesz, możesz umieścić numery na kartach lub kart wspólnych.

Co będziemy grać?

Prawdopodobne, aby wziąć udział w losowaniu osób nie będzie na prezenty, ale to nie jest powód, aby je porzucić, inaczej cała idea traci sens. Nagrody mogą być cokolwiek: breloki, biuro rzeczy, słodycze lub drobne upominki. Wesołych loterii na rocznicę dostać kiedy dać prezent każdy ukryty sens. Na przykład, zdjęcia można nazwać środki do przechowywania wspomnień, akwarela Set – kolorowe farby do życia, a naparstek – stos drogowego. Do realizacji idei produkować karty opis każdej pozycji i umieścić ją w pudełku. Loteria na rocznicę mogą być bardziej wartościowe i użyteczne nagrody. Ale co najważniejsze, wybrać coś uniwersalnego, który jest przydatny do każdego. Może to być olejki do masażu i inne kosmetyki, odpowiednie dla mężczyzn i kobiet, niektórych przedmiotów gospodarstwa domowego lub śmieszne upominki ze sklepu. Jeśli wiesz coś dobrego zrobić z rękami, szczególnie elegancki z loterii będzie nagrody ręcznie. Ale nie spędzają zbyt wiele, jeśli nie możesz sobie na to pozwolić. Wiele pozytywnych emocji i przynieść czekoladki rajdowych o różnych smakach na prawo od jego organizacji.