840 Shares 1734 views

Chrzciny Dziewczyna i chłopak: ogólne i Różne

Chrzest – jest chrześcijaninem rytuał, symbolizujące duchowe odrodzenie człowieka, jego wejścia w Kościele. Od wieków przez cudzoziemców chrzcielnych dołączył do wiernych chrześcijan zaufać Bogu. Ci, którzy chcieli się ochrzcić, będzie przy nabrzeżu, jak Jezus Chrystus wziął Najświętszego Sakramentu. Tryb woda chrztu pozostał do dziś. Księża cerkwie ochrzczony, którzy chcą korzystać ze specjalnych czcionek lub wodę święconą i specjalne statki.

Na ceremonii sam powinien napawać chrzciny, co jest powszechne w obecnych warunkach, gdy istnieje zwiększone zainteresowanie religią, ożywienie tradycji Kościoła, odbudowa kościołów. Wielu rodziców starają się ochrzcić swoje dziecko jako niemowlę w ósmym lub czterdziestego dnia po urodzeniu. Inni jednak wolą wychowywać dziecko, a potem dać mu możliwość podjęcia decyzji w tej sprawie.

Chrzciny, dziewczęta i chłopcy są w istocie podobne, ale różnią się w niektórych szczegółach. I w obu przypadkach, pierwszy wybrany chrzestnych. Ogólne jest również fakt, że matka chrzestna dziecka kupuje specjalny zestaw chrztu dla niego, który musi obejmować kawałek materiału lub specjalny ręcznik – kryzhma, która owinęła dziecko po czcionki. Myć nie może być – jest to rzecz święta. Istnieje przekonanie, że dziecko będzie odzyskać szybciej, jeśli owinięte choroby w kryzhmu chrzcielnej. Dziewczyny chrzciny kupuje podkoszulek chrzestną dziecka i różową czapkę z różową wstążką i chrzestnego – srebrnym łańcuszku lub złoty krzyż, nitki lub wstążki, a także organizuje świąteczny stół. Podczas chrztu dziewczynki danej nazwy świętego, który będzie modlitwą utrzymać ją od złych utrapień i kłopotów. Dzień imieniu i to będzie dzień Angel. Według tradycji Kościoła prawosławnego mama i tata dziecka, a także przyszłych chrzestnych musi wyznać i bierzemy z tego tajemnicy.

Podczas ceremonii chrzestnymi trzymać dziecko w ramionach, albo stanąć po obu jej stronach, jeśli dziecko nie jest już niewielka. Chrzciny dziewczęta różnią się tym, że utrzymuje się na chrzestnego dłoni, chłopiec – chrzestnej. Ceremonia ta sprawia, że rodzice chrzestni są odpowiedzialni za dziecko Boga.

Naturalnie, to święto jest kompletna bez prezentów. Powstaje pytanie: „Co jest przedstawiony na chrzciny?” Dziewczęta i chłopcy są przedstawiani inny dar, jeśli nie są one już bardzo młody. Co dać na chrzciny dziewczynki – zdecydować się zaproszony. Najprostszym sposobem, w tym przypadku dziadków. Według tradycji prawosławnej, powinny one dać łyżkę srebrną (jest ona oferowana i chłopiec). Uważa się, że jeśli pukanie zęby, wtedy będą zdrowe. Niektóre rodziny mogą dać Biblię dla dzieci, które będą w duchu wakacje. Także dobry prezent zarówno dla dziewczynek i chłopców może stać się ikony, amulety religijne, książki dla dzieci o prawosławiu. Mile zaskoczenie dla każdego dziecka są zawsze zabawki i słodycze.

Chrzcielny srebrna łyżeczka, Biblia, ikony i amulety są przechowywane w rodzinie i przekazywane z pokolenia na pokolenie i staje się coraz bardziej cenne i wzbogacając rodzinną tradycję.

Chrzciny, dziewczęta i chłopcy mają stać się dla nich niezapomnianym doświadczeniem wypełnione specjalnym znaczeniu. Nowoczesna rzeczywistość oferuje doskonałą okazję jako wideo do zapisania niezapomnianych ujęć.