307 Shares 3782 views

Prostym sposobem flash iphone

Oprócz wszystkich znanych narzędzi do miganie iPhone, istnieją alternatywne sposoby. Poniżej opisano jeden z nich, najprostsze i najwygodniejsze. Jest ona odpowiednia dla większości właścicieli, w tym tych, którzy nie wiedzą , jak uszyć iPhone 4G. To nie zaszkodzi wspomnieć, że ta wersja działa bez zarzutu w niemal wszystkich modeli telefonów i systemów operacyjnych (szczególnie, ponieważ niektóre programy nie obsługują Windows). Dlatego też, jeśli nie mógł migać iPhone w inny sposób, należy zwrócić uwagę na ten artykuł.

Co trzeba

Tak, jak migać iPhone. W przeciwieństwie do użycia specjalnych narzędzi, wszystko tutaj jest bardzo prosta. Wymagane znaleźć przestrzenie Internet niestandardowego oprogramowania dla telefonów i pobrać go. Zazwyczaj jest to niewielki plik z rozszerzeniem .ipsw, podobnie jak większość jego rodzaju. Pobierz plik – jest taka sama jak standardowego oprogramowania, ale już odblokowany, posiekany i zawierający dodatkowe przydatnych narzędzi takich jak Sidiya lub jailbreak. Dalszych działań, musimy ustawić plik do telefonu.

W tak delikatnej materii, jak iPhone flash użytkownicy muszą również kilka dodatkowych narzędzi. Po pierwsze, jest to program iTunes, a najlepiej z wszystkich najnowszych wersji. Z reguły te mogą być pobierane za pośrednictwem samego programu w sekcji aktualizacji. Jeśli z jakiegoś powodu to nie jest możliwe, należy przejść do oficjalnej stronie internetowej dewelopera (apple.com) i pobierz najnowszą wersję. Nadal trzeba pobrać narzędzie dla Windows o nazwie iH8sn0w. Faktycznie, bardzo custom firmware , too.

W rzeczywistości ich możliwości jest tak wiele. Musisz wybrać ten, który najbardziej odpowiada użytkownikowi. Rzeczywiście, jednym z ważnych wbudowanych programów i innych rozmiar pliku system opieki. Najważniejsze, że było to dla modelu iPhone. Ważne: Przed rozpoczęciem podjęciem jakichkolwiek działań należy sprawdzić telefon do synchronizacji z iTunes, inaczej nic się nie dzieje. I, oczywiście, należy zapisać wszystkie dane. Będzie to powrót niezbędne informacje i ustawienia, powrót urządzenia do stanu pierwotnego.

Jak migać iPhone: kolejność działań użytkownika

Teraz przechodzimy do procesu. Pierwszą rzeczą, aby otworzyć iTunes, a następnie podłączyć iPhone do komputera. Następnie umieścić urządzenie w trybie odzyskiwania. Ci, którzy nie są świadomi takiej funkcji w telefonie, należy postępować w następujący sposób: naciskamy domu i moc w tym samym czasie na klucz i utrzymać go w tej pozycji przez około dziesięć sekund. Mówimy o przycisków na telefonie, a nie na komputerze, oczywiście. Po upływie wspomnianego dziesięć sekund, zwolnij przycisk zasilania, ale zachować przytrzymując drugą taką samą ilość czasu. Jeśli wykonane poprawnie, usłyszysz dźwięk telefonu, powiadamiając o włączenie trybu odzyskiwania.

Z tego punktu, musimy zamknąć program iTunes i umożliwić użytkową iH8sn0w. W nowym oknie, trzeba będzie wybrać odpowiednią wersję urządzenia. W ciągu kilku sekund, a na ekranie telefonu staje się biały, a sama aplikacja jest zamknięta z powodu błędu. Nie należy od razu w panikę i myśli, że zrobił coś złego. Wszystko jest dobrze, wszystko idzie zgodnie z planu. Efekt ten powinien być. To jest po iTunes ponownego uruchamiania. Pojawi się okno z jedynej dostępnej funkcji „Restore” (w języku angielskim). Gospodarstwa klawiaturze komputera przycisk Shift (lub alt dla użytkowników Mac), kliknij na tej funkcji.

Powinieneś zobaczyć kolejne okno, w którym użytkownik zostanie poproszony, aby wybrać wersję firmware. Trzeba znaleźć pobrany plik i nowo otworzyć go. W tej akcji właściciel do końca, program uruchamia się. Dla pełnego zakończenia firmware będzie potrzebował około dziesięciu minut, ale teraz można pić herbatę. Gdy proces dobiegnie końca, trzeba będzie ponownie podłączyć telefon do iTunes i przywracania wcześniej zapisanych danych. Teraz wiesz jak uszyć iPhone. W zasadzie, w trakcie przepisywania można zrobić bez programu iH8sn0w, ale w tym przypadku mogą wystąpić różne problemy.