818 Shares 2795 views

Smartphone Samsung Galaxy Trend – opinie klientów

Jeśli chcesz podążać za modą i śledzić nowości elektroniki, szukać modeli znanych producentów. Zasłużenie popularne produkty południowokoreańskiej firmy „Samsung”. Pierwszy model telefonu Samsung Galaxy Trend otrzymał dobre recenzje, jak ma niezwykłą wydajność i było przystępne. W celu śledzenia zmian w urządzeniu i postawy odbiorców, wystarczy wziąć pod uwagę odpowiedzi na elektronice.


Charakterystyka urządzeń mobilnych „Samsung”

Producent oferuje bardzo wysokiej jakości pojazdów w przystępnej cenie. Projekt od modelu, smartfon nie zmienia, pozostaje rozpoznawalny. Wcześniej modyfikacja wyposażone w specjalne programy, takie jak "s Health", "S Translator", "S Voice". I, co do zasady, urządzenie działa na systemie operacyjnym „Android 4.2”. Charakteryzuje się doskonałą wydajność, jest pięknie urządzony i oferuje użytkownikowi trzy pulpity.

Specyfikacja modelu

Pierwszy Samsung Galaxy Trend spotkała się z aprobatą publiczną. Model GT-S7390 jest klasycznym, łatwość obsługi. Urządzenie wyposażone jest w pamięci RAM „Android 4.1”. Ekran cztery cale transmituje doskonały kolorowy obraz, jasność. Smartphone jest wygodne do korzystania z Internetu, grać w gry, słuchać muzyki.

Ilość pamięci wewnętrznej wynosi cztery gigabajty, rapid – pięćset dwanaście MB. Obsługuje Bluetooth i Wi-Fi. możliwości multimedialne: odtwarzacz audio, dyktafon, radio FM. Moduły GLONASS i GPS umożliwiają korzystanie z urządzenia jako nawigator. naładowania akumulatora wystarczy mówić do ośmiu godzin. Jest to aparat – trzy megapiksele. Smartfon można polecić rodzicom jako wspaniały prezent dla dziecka.

Model "Samsung Galaxy Trend Lite"

Niewątpliwie, Samsung Galaxy Trend smartphone dostaje dobre opinie, ponieważ na ekranie. Model „Light” ma wyświetlacz o rozdzielczości czterysta osiemdziesiąt osiem sto pikseli. Pamięć urządzenia można zwiększyć do sześćdziesięciu czterech gigabajtów za pomocą karty microSD. Niech smartfon gorszy do potęgi droższych modeli, ale to stanowi wielką szansę dla swojego właściciela: Aby korzystać z sieci społecznościowych, grać w gry, słuchać muzyki, robić zdjęcia, przeglądać i wysyłać wiadomości e-mail. Urządzenie obsługuje popularne aplikacji „Skype” i przeglądarkę Google Chrome.

Co nowego Smartphone Market

Producentem nowe wersje starał się rozważyć wszystkie plusy i minusy poprzednich wersjach i wprowadził nowość – smartfon Samsung Galaxy Trend Plus, który zasługuje na uwagę. Model jest bardzo łatwy w użyciu, jego przyjemność trzymać w swoich rękach. Urządzenie waży sto osiemnaście gramów. W urządzeniu TFT-LCD. Cztery-calowy ekran dotykowy idealnie oddaje kolor, jasność, nie wpływa ani na jasne światło lub kąt widzenia. Układ stosowany w smartfonie jak procesor dual-core, więc telefon nie różni się wydajność. Co ważne, nie przeciążać go z niepotrzebnych aplikacji. Ale grać w nowoczesnej grze może być.

Pamięć prywatny jest cztery gigabajty, możliwe jest, aby ją zwiększyć za pomocą karty microSD. RAM – siedemset sześćdziesiąt osiem megabajtów. Jeśli urządzenie może być wykorzystane do wielkich i wystarczającej jakości zdjęcia. Po tym wszystkim, że telefon Samsung Galaxy Trend Plus jest wyposażony w kamery pięciu megapikseli, posiada lampę błyskową LED i automatyczną regulacją ostrości. I bardziej udane zdjęcia zrobione na ulicy.

Informacje zwrotne od klientów

Wcześniejszy model smartfonu spotkał się z sprzecznych odpowiedzi. Były obiektywne przyczyny. Młoda i „zaawansowane” nie zawsze byli zadowoleni z cech proponowanego urządzenia – takie jak małą pojemnością pamięci, w sumie czterech gigabajtów, z czego połowa używanych telefonu do własnych potrzeb. Ale ten problem można łatwo rozwiązać za pomocą karty microSD. Ponadto, Samsung Galaxy Trend posiada procesor jednordzeniowy z częstotliwością jednego GHz, a aparat jest trzy megapiksele.

Ale wszystko ma swoje dobre strony, których nie należy lekceważyć. Nic więc dziwnego, że firma „Samsung” odnosi się do wartości z pierwszych producentów elektroniki. Południowokoreański gigant w rozwoju urządzeń mobilnych za pomocą ukierunkowanego podejścia. Dziewczyny docenią Samsung Galaxy Trend. Recenzje LaFleur modelu zgodnego z jego wyglądu. Po tym wszystkim, to smartphone jest jasny kolor czerwony tworzy nastrój wiosny. Posiada duży ekran dotykowy. odtwarzacz multimedialny do odtwarzania wielu formatów plików audio i wideo. naładowania akumulatora zapewnia pięć godzin przeglądania stron internetowych lub do czterdziestu dwóch godzin muzyki.

Korzyści z smartphone „Samsung”

Pomimo pewnej krytyki ze strony użytkowników, konieczne jest, aby podkreślić, co następuje. Telefon jest bardzo stylowy, lekki i łatwy w użyciu. Ponieważ może to być rozpatrywane i dziecka oraz osób starszych. Zwięzłość Samsung Galaxy Trend opinie klientów nazywany jednym z pozytywnych cech, że czasami brakuje innych urządzeń. W związku z tym, może być przeprowadzone w każdej kieszeni odzieży lub małe torebki.

Wyświetlacz smartfon wyposażony w specjalne czujniki i pozycji zbliżenia. Model Budget oferuje szeroki zakres funkcji w przystępnej cenie: słuchanie muzyki w formacie MP3, internet, nawigacja, mapy, e-mail, gier, portali społecznościowych, nagrywanie wideo i więcej. Nowe modele uwzględniają wszystkie komentarze, Samsung Galaxy Trend opinii smartphone z pewnością się najwspanialszą i wygrać mnóstwo fanów.