522 Shares 4367 views

Telefon komórkowy Lenovo Vibe X2: opis, cechy i recenzje

Prawdopodobnie pierwszym roku funkcjonowania Lenovo (chiński producent jest, jeśli ktoś nie wiedział, aż do dzisiaj) można nazwać najbardziej, że nie jest prawdziwym nagniatania. W tym przypadku rynku inteligentnych telefonów zaczął twardym gruncie, który prowadzi stałą testowanie nowych urządzeń. Co to się objawia? Początkowo chiński producent dostarczył w sklepach komórkowych niezbyt drogich urządzeń. Jednak w pewnym momencie w sekwencji modeli tanich, by tak rzec, rozcieńcza smartfonów top-end z odpowiednią wartością. Ale takie posunięcia zostały w pełni uzasadnione.

wprowadzenie

Na terytorium Federacji Rosyjskiej „Lenovo” spółka już udało się udowodnić sobie wystarczająco dobry, aby być wiarygodnym dostawcą technologii mobilnych, tabletów i laptopów. I każdego roku sytuacja chińskiego producenta tylko wzmocnić. Prawdopodobnie istnieją praktyczne powody takiego stanu rzeczy. Jednak nasz obecny cel – aby zapobiec odpowiedzi firmy, i zrozumieć, że jest to dziecko pod nazwą Lenovo Vibe X2, których cena wynosi obecnie około 15 tysięcy rubli.

historia

Pamiętam, że w tej zmiany była sprzedaż spółki pod nazwą sztandarowego K900. Dotyczy to w odniesieniu do sprzedaży na terytorium Federacji Rosyjskiej. W związku z tym, może być w pełni uzasadnione pytanie: „Dlaczego jest to, co?”. Odpowiedź jest bardzo prosta, jeśli uważasz, że na chwilę. Chodzi o to, że w czasie odpowiedni model ma naprawdę wydajność top-end, które skłaniają się ku chińskiego producenta znacznym, w opinii ekspertów, publiczności.

Jednak urządzenie nie musi całkowicie wyjątkowy, ale atrakcyjny design, że wielu przyszłych nabywców urządzenia i oceniane. Przypomnijmy, że głównym parametrem, jako uczestnik, był organem telefon jest cienki, a jakość metalu. Nie ostatnią rolę odegrała przez cenę jednostkową. Tak więc, chińska firma udało się dokonać znaczącego postępu w zakresie przemieszczania rynku, pojawiła się na rozprawie wielu nowych ludzi.

Po K900 rynku smartfonów pozostawił dobre producentem urządzenia. Ale prawdziwy lider wśród nich był model pod nazwą Vibe X. Właściwie dominacja tej jednostki na inne produkty z linii i zapoczątkowało modyfikacji starego (lub nowego osiedla) urządzenia. Prawdopodobnie Vibe X można nazwać dobrym przykładem tego, co kluczem jest zdolny do działania chińskiego producenta, i że może zaoferować smartfony od potencjalnych nabywców.

Jest w tym otoczeniu, przy czym wstępne pozycjonowanie powstawał Lenovo Vibe X2, których cena mieści się w zakresie od 13 do 15000 rubli w tym momencie. Mówiąc ogólnie, nie jest niczym innym, jak smartphone klasy średniej. Jego parametry (a mamy na myśli sprzętową farszu – z procesora do kamery) nie jest fantastyczne, ale dość imponujące, zwłaszcza biorąc pod uwagę koszt urządzenia. Urządzenie posiada uniwersalny design. Dlaczego Chińczycy postanowili to zrobić? Prawdopodobnie wszechstronność powinno pomóc uniknąć wielu negatywnych opinii. Po tym wszystkim, nigdy nie wiesz, kogoś takiego. Wszechstronny – jest w Afryce i wszechstronności.

Wystarczy kilka słów o kosztach Lenovo Vibe X2 LTE. W tym artykule, można zauważyć wzmiankę o tym, że cena smartphone nie jest tak duża. To odnosi się do położenia urządzenia jest teraz na rynku smartfonów. Na samym początku kosztów sprzedaży urządzenia nie spełniały swoje propozycje techniczne dla klientów. Jednak teraz możemy powiedzieć, że wszystkie ustakanilos, a urządzenie jest na sprzedaż w dobrej cenie. Ogólnie rzecz biorąc, podstawą pozycjonowania Lenovo Vibe X2 LTE jest tak samo stosunek „cena / jakość”.

Brief specyfikacji. oprogramowanie

Przede wszystkim należy zwrócić uwagę na system operacyjny. Na pokładzie Złoto Lenovo Vibe X2 w naszej rodzinie jest uruchomiony „Android”. Dokładniej, jest to wersja 4.4 „Kitkata”. Ale niektóre firmy nie zatrzymują się na wykorzystanie wspólnych systemów operacyjnych. Tak było w przypadku z HTC. Chińska firma postanowiła nie pozostawać w tyle Thais i opracowała interfejs użytkownika o nazwie Vibe UI, który wszczepia się do telefonu Lenovo Vibe X2 Gold.

komórkowe Telekomunikacja

Urządzenie działa w sieciach GSM, nie ma HSDPA +. Ale co szczególnie zadowolony (ale na taki koszt jest zrozumiałe), więc jest to okazja transmisji danych w sieci czwartej generacji, która jest zapewniona dzięki zastosowaniu modułu sprzętowego LTE. Tak więc, właściciel telefonu będą mogli surfować po Internecie z dużą prędkością, szybciej, aby otworzyć stronę internetową i przesyłać filmy wideo i inne pliki multimedialne.

edytor

Jako chipset mamy w tym przypadku urządzenie firmy MediaTek, model MT6595m. Procesor pracuje osiem rdzeni, maksymalna częstotliwość zegara może osiągnąć dwa gigaherca. Bardzo, bardzo dobry dla takiego urządzenia o odpowiedniej wartości. W roli podsystemu graficznego PowerVR jest G600. Smartfon ma dwa gigabajty pamięci wbudowane, co jest więcej niż wystarczająco dla 90 procent gier i aplikacji. Staje się to możliwe, aby z powodzeniem używać telefonu w multi-mode i otworzyć wiele programów jednocześnie. W tym przypadku system operacyjny działa płynnie i wyraźnie, bez cienia porażki.

pamięć

Do przechowywania danych użytkownika (czyli dokumenty tekstowe, muzyczne, zdjęcia, filmy i filmy, a także gry i aplikacje), telefon ma 32 GB pamięci nieulotnej. Jednak jedną wadą, nawet gdy kwota ta jest brak szczeliny, która może być kartą pamięci. On po prostu nie jest dostępny. Wydaje się, że chiński producent zdecydował, że dla przeciętnego użytkownika 32 GB wystarczy na całe życie. Biedny, tak, ale co możemy zrobić? Ale w międzyczasie możemy iść dalej.

moduły bezprzewodowe

Telefon Lenovo Vibe X2, których przegląd przedstawiono w tym artykule współpracuje z modułami bezprzewodowymi Wi-Fi (w zakresie sieci, b, g, n) i Bluetooth (wersja 4.1). Tak więc nie jest to port do synchronizacji z komputerem osobistym lub laptopie. To samo gniazdo służy do ładowania urządzenia. Jest to, oczywiście, standardowy port microUSB. Dla smartphone może (i powinien w przypadku radiem FM) do podłączenia przewodowego zestawu słuchawkowego stereo. Może być stosowany w przypadku odtwarzania danych multimedialnych.

pokaz

Telefon Lenovo Vibe X2, których przegląd jest szybko okrążył sieci międzynarodowej, wyposażony w ekran o przekątnej 5 cali jest. Matryca Wyświetlacz jest technologia IPS, co oznacza, że obciążenie na oku właściciela telefonu podczas jego pracy zostaną zredukowane do minimum. Bardzo dobra praca jest oczywiste, technologia, gdy podświetlenie jest najmniej aktywna. Cóż, w nocy lub czytanie e-booków z ekranem urządzenia. Obraz wyświetlany jest w rozdzielczości Full HD. Gęstość kropka – 441 pikseli na cal. Jest funkcja automatycznej regulacji poziomu oświetlenia przez zastosowanie odpowiedniego czujnika.

kamera

Smartfon Lenovo Vibe X2, opinie , z których jesteśmy na końcu tego artykułu, ma dwie kamery. Głównym ma rozdzielczość 13 megapikseli, a tym samym zapewnia doskonałe zdjęcia obiektów. Czy mam jeszcze coś powiedzieć o nagrania wideo z jego pomocą? Jest to, że rozdzielczość będzie 1080 pikseli. Przednia kamera skierowana jest idealnym miejscem dla miłośników Migawki „autoportretów”. Jest to urządzenie o rozdzielczości 5 megapikseli. Głównym Aparat jest wyposażony w automatyczną ostrość na obiekcie, a także diody typu flash.

satelity

Nawigacja w przestrzeni kosztem technologii GPS jest obecny i moduł GLONASS. To pozwala na uzyskanie idealnie dokładne informacje o znalezienie na mapie satelitarnej. Zatem smartfon Lenovo Vibe X2, który podsumowuje dać pozytywną ocenę aparatury, mogą być używane jako nawigator na wycieczkę samochodem.

czujniki

Ponadto pragnę zauważyć obecność akcelerometru, która jest przydatna w niektórych grach. Jest to konieczne zestaw czujników. To zawiera czujnik zbliżeniowy, który włącza i wyłącza podświetlenie podczas rozmowy telefonicznej, a czujnik światła, dostosowując poziom podświetlenia wyświetlacza w zależności od zewnętrznych ekranów świetlnych.

Stand-alone

Urządzenie jest włączone w baterii bateria litowo-polimerowa, którego pojemność wynosi 2300 mAh. Nie tak dużo, ale nie dużo. Chociaż energia jest wydawana, co się mówi, z serca. I nie ma wątpliwości. Zwłaszcza w odniesieniu do szczególnych cech „Android” rodziny systemów operacyjnych. Podsumowując, możemy zauważyć, że wymiary telefonu w przestrzeni trójwymiarowej następujące parametry: wysokość 140,2, szerokość – 68,6, a na grubość – 7,3 mm. Masa płyty pojazdu zmniejszona do zaledwie 120 gramów.

Podsumowanie i opinie

Wśród zalet tego urządzenia – dobrej jakości operacji komórkowych, i innymi modułami bezprzewodowymi. Wi-Fi pobiera sygnał swobodnie, bez wysiłku. sieć komórkowa nie jest stracone. A co innego można oczekiwać od smartfonu za 15 tysięcy rubli, która wyposażona jest w technologii LTE? Dobrym głośności. Zapas. Głos rozmówcy od końca drutu pochodzi wysokiej jakości, czysty i jasny. Ogólnie rzecz biorąc, spodziewany znak plus. To samo odnosi się do wibratora. Nie zauważyć, to będzie trudne.

Wśród spodziewanych braków logicznych musimy w pierwszej kolejności – żywotność baterii. Tak, w zasadzie, 2300 mAh – nie jest tak mało. Ale na pewno nie dla tych, którzy kupują smartfon w nadziei, że używając go (taką wydajność!) Przy pełnej prędkości, non-stop przez cały dzień. W tym przypadku jedynym rozwiązaniem tego problemu będzie zakup opcjonalnego akumulatora zewnętrznego do, powiedzmy, 10.000 A. To będzie w pełni ładować telefon co najmniej dwukrotnie. I to w przypadku braku zasilania. Drugą wadą jest brak szczeliny dla karty pamięci. Choć mamy nadzieję, że wbudowana w 32 gigabajtów właścicieli telefonów dość spokojnie.