878 Shares 1936 views

Jak odróżnić prawdziwe „nawrócenie” z fałszywą – wskazówki

Trampki Converse pierwotnie opracowany jako buta sportowego. Ale z czasem, różnorodność w zakresie modelu stała się atrakcyjnym czynnikiem dla miłośników różnorodnych stylów. Dziś, te buty zostały przeniesione do kategorii codziennego. Może być stosowany w celu utworzenia różnych obrazów i zużycia w trybie przepływu ciągłego.


Obecnie konsument często zastanawiał się – jak odróżnić prawdziwego „nawrócenia” od fałszywych? Nie jest to zaskakujące, ponieważ ze względu na dużą popularnością produktów producenta rozpoznawalnym było wielu branż rzemieślniczych, które produkują podrobione na podstawie niczego nabywcy.

zewnętrzna konstrukcja

Jak odróżnić prawdziwe „nawrócenie” z fałszywą? Próbki zdjęcia przedstawione na oficjalnej stronie producenta, mają zrobić dobrą pomoc. Czasami wystarczy po prostu zwrócić uwagę na dopasowanie wyglądu próbki modelu wybrany.

Te linie Converse szyte wykończenia, wszystkie linie nałożone jasnej farby. Szczery fałszerstwo często przyklejony pospiesznie, przy czym szwy są nieregularne. wyraźne ślady kleju może być obecny wyrobów tekstylnych.

Nazwa i logo

Aby zrozumieć, jak odróżnić prawdziwe buty „Converse” fałszowaniem, należy zwrócić uwagę na pisownię nazwy firmy. Autentyczne modele zawsze zawierają pełny napis – Converse All Star – tkaniny artykułu. W zależności od serii w jedynym lub pięty oryginału, można zobaczyć znak lub jeden STAR ALL STAR. Oczywiście, ten punkt jest również oczywiste dla producentów rzemieślniczych. Jednak sprawa jest inna.

Jak odróżnić prawdziwe „nawrócenie” z fałszywą? Niskie lub skracane, w przeciwieństwie do wysokiej markowe produkty nie zawierają okrągłe logo naklejki, haft lub nadruk na części tkaniny. Dlatego należy zwrócić uwagę na jakość i znaczenie informacji na tabliczce znamionowej na polu wskazanym pod językiem butów.

znak firmowy

Chcąc ustalić, jak odróżnić oryginalny „Converse” podrabianie, wiele konsumenci przywiązują wagę do produktów tradycyjnych wzorów pierwotnych środowisk produkcyjnych o indeksie «R».

Towarowym Converse Spółka została zarejestrowana w 1979 roku. Jednakże producent ma pełne prawo, aby nie umieszczać je w niektórych markowych produktów na własną rękę. W związku z tym, brak indeksu w żadnym wypadku nie oznacza to fałszerstwo.

język

Jednym z najważniejszych momentów, które mówią, jak odróżnić oryginalnego „Converse” fałszywych informacji jest na języku produktu. Markowe modele zawsze zawierać unikatowy numer seryjny, który można łatwo w porównaniu z częścią numeru serii, odwiedzając stronę internetową producenta.

Od ubiegłego roku, dane dla oryginalnego języka buta zaczął być uzupełnione specjalnym QR-code, co znacznie ułatwi identyfikację konkretnego modelu.

uszczelka

Innym ważnym czynnikiem, który zadecyduje, jak odróżnić prawdziwe „Converse” podrabianie jest istnienie oryginalnym opakowaniu. Jeśli buty marki zniżki bez pudełka, w tym przypadku nie jest albo fałszywe lub „drugiej ręki”.

Oryginalne buty zawsze pasuje do pakietu, owinięte w grubym papierze. Wcześniej wzięli udział logo producenta. Jednak w ostatnich latach, firma zdecydowała się porzucić tę decyzję. Dlatego, aby sprostać znak marki Converse na dzisiaj papieru wewnątrz skrzynki może być tylko zakup wzory ze starych kolekcji.

producent

Aby uniknąć zagadkowe pytanie, jak odróżnić prawdziwą „konwersja” z fałszywą, niektórzy kupujący starają się znaleźć odpowiedni model, sprowadzony z krajów takich jak Niemcy, USA lub Wielkiej Brytanii. Ale nawet producent potwierdza, że większość mocy produkcyjnych jest skoncentrowana w krajach azjatyckich. Powodem jest dostępność taniej siły roboczej, a tym samym obniżenie kosztów wytworzenia produktów na jednostkę, która nie jest w pełni odzwierciedlenie w pogorszeniu jakości.

Jeśli użytkownik próbuje ustalić, jak odróżnić prawdziwe „konwersja” od fałszywych, a tym samym na proponowanym modelu ma etykietę «Made in China» – to nie powinno być powodem do zbytniego niepokoju. Wszystkie oryginalne produkty są podobne inskrypcje.

koszt

Niestety, cuda w naszym życiu są rzadkie. Odnosi się to również do pierwotnego zakupu Converse buty, która różni się cena nie niższa niż 30 dolarów. Dyskusja o cenie wywoławczej możliwa w doborze klasycznych i nowych modeli. Jednak taka polityka cenowa nie wpływa starszej serii, które mogą być sprzedawane w znacznych zniżek.

W rezultacie,

Podsumowując, pierwsze co powinniśmy skupić się na – tej korespondencji artykułu na polu informacyjnym na etykiecie pod językiem produktu. Oczywiście, mile widziane i samo istnienie pudełka z opakowania. Wśród innych punktów określających należy zauważyć: niskiej jakości podeszwa błędy wymiarowania w napisach i, oczywiście, bardzo atrakcyjne ceny.

W końcu, zaleca się dokładne przestudiowanie wizualne cechy oryginalnego buta, odnosząc się do próbek na stronie producenta, a następnie przeliczyć z wyborem produktów markowych nie będzie działać, nawet z silnym pragnieniem.