478 Shares 3480 views

rozmiar 23 buta: ile cm wkładka, na jakim wieku, jak poderwać

Wraz z nadejściem zmianą pór roku każdy rodzic myśli o aktualizacji szafa dla dzieci. Jednocześnie zastanawia się w jaki sposób odgadnąć rozmiar buta , tak aby był zniszczony i trochę dłużej, a to nie była początkowo zbyt wysokie.


Znaczenie właściwego doboru butów dla dziecka

Dla dzieci do 9-11 miesięcy, buty zbyt wielkie – nie ma problemu. Ale jeśli ma już 1-2 lat, prawidłowy wybór butów – to nie jest tylko kwestia jego wygody, ale również dbają o zdrowie stóp. W tym okresie, kiedy jest formacja stóp, jej sklepienie, nastąpił gwałtowny wzrost kończyn, zbyt duże buty nie mniej ciasne zranić. Moje dziecko jest właśnie w tym wieku? Następnie naciskając kwestia ile rozmiar buta 23 cm na wkładce jest.

Dlaczego tak ważne jest, aby wiedzieć z góry długość stopy dziecka

Wiele matek kupują rzeczy w sklepach. Jest to łatwe do zrobienia, jeśli skupić się zgodnie pomiędzy wewnętrzną długości buty lub buty i wielkości podanej na opakowaniu.

Podczas zakupów w prawdziwym sklepie istnieją różne sytuacje. Okruchy nie może tam być, nie może raskapriznichatsya spróbować być obute bardzo mało czasu na podjęcie decyzji. Zostawić je z nowym nabycia tylko dla dziecka, jeśli rodzice są przygotowane z wyprzedzeniem.

normy wymiarowe

Jednym z wysokim popytem – 23 rozmiar buta. Ile cm z wkładką jest typowe dla niego? Istnieją niuanse.

Istnieje kilka systemów wymiarowych:

  • Dane: ścisłe przyleganie stóp długości wkładki, określona cm.
  • Shtihmassovaya 1 Stich na wkładce wynosi 0,67 cm.
  • Angielski: przyrost rozmiarze 1 odpowiada różnicy wkładki długość jednej trzeciej cala (0,85 cm).

Ponadto, różnią się one znacznie w USA, europejskie i rosyjskie normy. Dla krajów postsowieckich jest spóźniona dziedziczenie metryczny GOST. Poważniejsze producenci starają się trzymać. Dla mniej krytycznego błędu może wynosić 2 mm w obu kierunkach.

Pojęcia różnica „metrowy” i „długość wkładki”

Jest jeszcze jedna ważna rzecz, o której nie należy zapominać: wartość wolnej pozycji nóg różni się od wartości w pozycji stojącej na kropce. W związku z tym, długość wkładki w poziomie zgodnie z 2-3 cm będzie większa niż długość stopy. Ten niuans nie zawsze jest brane pod uwagę przez producentów i nabywców, koncepcja jest identyfikowany niż bardziej skomplikować problem racjonalnego wyboru.

Na pytanie, ile rozmiar buta 23 cm na wkładce jest, można odpowiedzieć dokładniej. Istnieją pewne standardy. I odpowiadający wkładka rosyjskie standardowego rozmiaru może wynosić od 14,3 do 14,6 cm, o nominale długości wartość wkładka – 14,5 cm, a długość 14,2 cm – stóp.

O różnicach w różnych krajach

Ważne jest, aby wiedzieć, że największa wkładka 14,5 norma europejska będzie się różnić o 1 stopień i 24 odpowiadają wielkości. Czyli 23 Europejski ma rozmiar wkładka 13,4-13,6 cm.

Dla amerykańskich standardów istnieje znacząca różnica. Tak więc, 23 rosyjski odpowiada ich wielkości oznaczone numerem 7.

Rozmiary od 22 do 24 przedstawiono poniżej.

długość stopy, cm

rozmiar

Rosja

Europa

Anglia

Stany Zjednoczone

13,6

22

23

5

6

14,2

23

24

6

7

14,8

24

25

7

8

Mając do czynienia z kwestią zgodności, konieczne jest, aby wyjaśnić jedną bardziej naglące pytanie – o rozmiar buta 23 w jakim wieku jest obliczany? Aby odpowiedzieć dokładnie, to należy rozumieć, że w zależności od genetyki, rosnące wszystkie dzieci na różne sposoby. Jednak średni rozmiar buta 23 mają dzieci od 1,5 do 2,5 lat.

Ważne jest, aby zwrócić uwagę!

Określanie standardów, ważne jest, aby położyć nacisk na funkcje.

Mówi się, że stoi pionowo noga na kompletem nieco więcej pomeron wolne stanowiska. Do tego należy dodać, że odległości podawane stopę podczas chodzenia. Wartość ta jest około 2-3 mm. W ten sposób rzeczywista długość wkładki do butów należy dobrać około 5 mm większa niż wielkość stopy. Jest to konieczne, aby dać pierwszeństwo do buta, który jest większy niż rozmiar 1 te, które pasują do Twojego dziecka na wymiar stołu.

Nie zapominaj także o osobliwości sezonów. Letnie sandały noszone przez maksymalnie cienkie skarpetki, buty – w rajstopach, być może ze skarpet, jesienne i zimowe buty – na ciepłych rajstop, ciepłe skarpety.

Tak więc, jeśli długość stopy 14 cm – dziecko może być bezpiecznie nabyć rozmiar 23 letnie buty (sandały, buty, buty do biegania), a 24 – intraseasonal i zimą.

Czy istnieje wielkość 23,5?

W czasach sowieckich, zbyt wiele problemów z wyborem nie powstają ze względu na obecność tylko jednej siatce wymiarowej i ściśle przestrzegać GOST. Gospodarka rynkowa przetoczyła grona odbiorców. Minusem jest fakt, że każdy producent ustala własne normy. Niektóre można znaleźć rozmiar buta 23.5.

Uważa się, że na całej długości wkładki 23 o wymiarach 15 cm długości stopy przeznaczonych do 14,5 cm, a żądaną wolną etap 5 mm.

Reasumując, odpowiadając na pytanie o ile rozmiar buta 23 cm na wkładce jest, to można twierdzić, że odpowiednia długość wkładki – średnio 14,5 cm, z wartością stopy dziecka nie powinna być mniejsza niż 14 cm.