323 Shares 4131 views

Jak prać buty: porady i wskazówki

Trampki dawna ustawione jako wygodnego i praktycznego obuwia. Szczególnie młodzi ludzie doceniają, jak trampki stóp wygodnie i łatwo. Jednak buty brudzą się bardzo szybko iw jaki sposób, aby wyeliminować ten problem, nie każdy wie. Jak prać buty? To jest naprawdę pilna kwestia dla młodszego pokolenia. Oczywiście, jeszcze nie wymyślił niczego nowego, z wyjątkiem dłoni i pralką. Którą opcję wybrać? Do ciebie. W zasadzie pytanie: „Jak umyć buty” – nie powinny powodować żadnych trudności. Można rozwiązać problem zanieczyszczenia jak za pomocą rąk i przez pralkę. Należy jednak pamiętać, jedną prostą zasadę: można prać w pralce tekstylny wystawiać jedyny model buta. Ale powinna również przywiązują wagę do informacji, który jest wskazany na etykiecie lub opakowaniu produktu. Wtedy będziesz wiedział dokładnie jak buty można prać w pralce, czy nie.

tryb ręczny

To rozwiązanie problemu, nawet jeśli trochę czasochłonne, ale to jest proste i skuteczne. Nie wiem, jak do mycia trampki ręcznie? Po pierwsze, trzeba dostać wkładki, sznurowadła i umyć je w misce z ciepłą wodą za pomocą kawałka mydła. Następnie trzeba moczyć samego buta w wodzie, dodając trochę detergentu.

Po pewnym czasie (zależnie od stopnia zanieczyszczenia) z gąbki lub tkaniny czyszczenia wewnętrznej powierzchni buta. W końcowym etapie procedury są płukane sneakers i trochę wycisnąć. Pozostaje osuszyć: najlepsze miejsce na to – balkonie lub na ulicy (po wyschnięciu, ale słonecznej pogodzie). Nie kładź buty tekstylne pobliżu akumulatora lub słońcem – tak może być zdeformowany. Jak widać, nic skomplikowanego w „Jak prać trampki” pytań.

białe buty

Dziś jest bardzo modnym buty sportowe jest uważany za mleczny kolor, ale to, że psuje się najszybciej. Oczywiście, kwestia jak umyć białe buty, ma kapitalne znaczenie. Do usuwania plam na dole jest lepiej użyć zwykłej szczoteczki do zębów i umyć buty ręcznie. Jak dla pralka, wszystko zależy od tego, czy istnieją odpowiednie informacje na etykiecie, a jeśli urządzenie jest przeznaczone do mycia obuwia. Trwałe zanieczyszczenia zaleca się, aby wyświetlić wacikiem, który jest wstępnie zwilżoną w benzynie lub usuwania plam. nie powinny być stosowane podczas mycia z wybielacza. Oto, co należy mieć na uwadze, jeśli masz bardzo niewielkie pojęcie o tym, jak usunąć białe trampki.

Co do „nawrócenia”, które pozwoliły zarówno ręczne i prać w pralce.

Metoda mechaniczna

Tak więc okazało się, że to możliwe, aby umyć buty w pralce. Zalecenie to zawsze musi być określony przez producenta. Przed zabiegiem, trzeba spełniać pewne czynności przygotowawcze.

Po pierwsze, trzeba dokonać oględzin obuwia do odłączania akcesoriów, które mogą być oddzielone w procesie prania.

Drugi wytwarzania proszku W jej skład nie zawiera chloru.

Po trzecie, przed praniem, należy wyjąć wkładki i koronek, które są optymalnie umyć ręcznie (te elementy mogą po prostu utknąć w maszynie).

Jest obowiązkowe aby oczyścić spodnią przylegają kamyki cząstki piasku, gałęzi, grudki zanieczyszczeń: oprócz tego, że jest użyteczny do płukania pod buty z kranu.

Jeśli masz specjalny woreczek do prania, to z pewnością nie powinny być stosowane. Ale to akcesorium nie zawsze jest zapewnione, tak aby zmniejszyć ryzyko uszkodzenia łopatek bębna twardymi podeszwami, powinny być prane razem z butami każdy niepotrzebny odzieżowych.

Cykl prania należy wybierać delikatne. Również w tym przypadku idealnym rozwiązaniem – to jest wtedy, gdy urządzenie jest przeznaczone do mycia obuwia.

Tryb temperatura – 30 stopni Celsjusza. opcja wirowania powinna zostać wyłączona, tak aby nie uszkodzić obuwie. Należy również wyłączyć opcję suszenia, inaczej buty mogą zmienić swoją pierwotną wielkość ze względu na wysokie temperatury.

Cechy suszenia

Po zabiegu pralką należy usunąć buty z bębna i wysuszyć, w sposób który został opisany powyżej. Aby zminimalizować ryzyko deformacji, konieczne jest pieczęć sneakers białego papieru, które muszą być wymieniane okresowo jako nawilżania. Nie wkładać buty do wyschnięcia na słońcu.

Biorąc pod uwagę powyższe zalecenia, można mieć pewność, że Twoje buty będą Ci ostatni bardzo długo.