666 Shares 8572 views

Marzenie każdej kobiety, a najdroższe futra świata

Szczerze mówiąc: każdy piękny pani chce rzucić na ramionach luksusowy płaszcz futra. Za ich stosowanie do szycia futer Vicuna, norki, szynszyle, sobole, lisy, rysie, lisy, króliki itp. D.

wigoń

Teraz pewnie wiele kobiet przyjść do nieporozumień, gdy dowiadują się, że najdroższe i cenne w świecie – futra Vicuna. To zwierzę należy do rodziny lamy, i jest uważana za najbardziej wartościowe w Peru. W godła kraju pokazuje wdzięku Vicuna. Szlachetne zwierzęta zamieszkują Highlands. W górach, oni przetrwać dzięki miękkiej i ciepłej wełny. Że prawie spowodował wyginięcie powiedział zwierzę na ziemię. Vicuna skóra jest bardzo cienka i miękka. Jednak płaszcz futra szyte bardzo rzadko, najczęściej wykonany z tkaniny wełnianej, trochę jak kaszmir. Metr takiego materiału jest warta około $ 3.000. Dlatego elity odzież z cennego futra VICUÑA- wykonane tylko słynny dom mody.

Barguzin sable

Być może jest to najbardziej drogie i cenne futro krajowego. Produkuje bardzo piękny kolor wyrobów czekoladowych, czasami z przebłyskami niebieskawy szary. Na niedawnej aukcji w Petersburgu sierści zwierzęcia stale rośnie w cenie. W rezultacie, każda skóra została sprzedana w cenie 1300 $. Jest to cena rekord Sable. Zatem sable płaszcz wartości co najmniej 200.000 $. Jednak cena produktu zależy nie tylko od jakości futra, to zależy od wyłączności i nazwiskiem autora. Wiadomym jest, że projektanci znanych domów mody wykonane wyroby futrzane do celu, co do zasady, w jednym egzemplarzu. Sable skór są często nazywane czarne złoto. Nazwa ta była znakomity futerko dla ich piękna, niezwykła kolorystyka, miękkie i stałe koszty.

szynszyla

Zdaniem ekspertów, najdroższe futra są również wykonane z futra szynszyli. Jest on często nazywany najdroższe. Szynszyla ma bardzo gęstą sierść. Zwykła żarówka futro jeden włos rośnie tylko jeden włosy, przy szynszyli – tylko 60-80! wysokość kosmków – 3 cm. Do tej pory, produkuje bardzo mało, więc jest szczególnie doceniane. Zostało to potwierdzone przez cenę odzieży szynszyle. Najbardziej kosztowne futro, których koszt może przekroczyć $ 100,000, nie są dostępne dla każdego.

norki

Jasne, że to – najpopularniejszy futro. Płaszcz z nich jest lekka i wytrzymała. Moda dla nich wszedł gwiazdę Hollywood w latach trzydziestych ubiegłego wieku. W ostatnich latach, futro było przedmiotem Projektantów Mody eksperymentów. Jego oskubane cięte, barwione w różnych kolorach, z wykorzystaniem najnowszych osiągnięć technologicznych świecy. Najdroższe norek płaszcz wart więcej niż 20.000 dolarów.

ryś

Wielu wierzy, że najdroższe futra – od rysia. Największe i najpiękniejsze są Scandinavian ryś. Co ciekawe, najbardziej cenna jest puszysty i miękki biały brzuch. Tym bardziej go czarne plamy, cenne futra. Rysie futra szyte wyłącznie z bocznych skór. To futro praktycznie bez leczenia. Ten płaszcz może być droższy, a nawet sable norek. Powód jest prosty – rzadkie rysie i ostrożny bestia, nigdy one hodowane, i uzyskać pozwolenie na strzelanie niezwykle trudne. Najdroższe futra z Lynx będzie kosztować więcej niż $ 100,000.

kuna

Dzisiaj patrzymy na najdroższych futer. Należą do nich produkty i kuny. To futro, które są bardzo dawna wykorzystywane przez człowieka. Zewnętrznie jest ona bardzo podobna do Soból, ale nie tak gruba. W Rosji, powiedział, że futro było zawsze wartości, jak iw Europie, gdzie sable nie zostanie znaleziony, on skutecznie trzymał niszę. Charakteryzuje się szerokim zakresie kolorów – od jasnoszarego do ciemno brązowego. Ma grube i puszyste podkład i długie jedwabiste stos. Szczególnie cenne skórki uzyskane w okresie zimowym, gdy futro jest szczególnie gruba. Imponujące, lekki i ciepły płaszcz z kuny będzie kosztować kwoty nieznacznie ponad 7000 $.