142 Shares 1754 views

Aventura Mall – wszystko na zakupy i rozrywkę

Centra handlowe są przeznaczone do łączenia różnych marek w jednym miejscu dla wygody klientów. W takich kompleksów można znaleźć nie tylko popularne produkty, ale również na relaks z przyjaciółmi lub z całą rodziną.


lokalizacja

SEC „Aventura” położony jest w południowej części Moskwy, w północno Chertanovo. Centrum jest częścią dużego kompleksu wielofunkcyjnego „Avenue 77”, wybudowany pod koniec 2009 roku. Kompleks położony jest obok stacji „Czertanowskaja” metra, w strefie dość dużym natężeniu ruchu w mieście. Dla właścicieli samochodów mieć wygodny wjazd na autostradę w Warszawie oraz perspektywa Balaklava, wyposażony również z podziemnym parkingu o pojemności ponad 800 maszyn.

sklepy

Na trzech piętrach kompleksu znajdują się centrum handlowe różne znane sieci handlowe i przedstawicieli. Wśród głównych najemców SEC „Aventura” – sieć supermarketów „Perekrestok”, pozycjonowanie się jako wysokiej jakości produktów i sklepów spożywczych kultury wysokiej usług. Rozwój w dziedzinie marketingu i kontroli obrotów pozwala zapewnić klientom najbardziej korzystnych ofert i maksymalny komfort podczas robienia zakupów.

Dzieci będą cieszyć się sklepy specjalistyczne „Dětský Mir” i „Szkoła Siedmiu Krasnoludków”. „Świat Dziecka”, znajduje się na 3 piętrze w centrum handlowym „Aventura”, jest największą firmą handlową w Rosji, oferuje klientom całą gamę produktów dla dzieci (od żywności dla niemowląt do odzieży i sprzętu sportowego). Być może najważniejsze tutaj – zabawki, które przechowują zapasy tylko od zaufanych producentów.

„Szkoła z Siedmiu Krasnoludków”, znajdujących się na tym samym piętrze kompleksu, przeznaczony dla dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym. Zabawki edukacyjne, Artykuły klas w różnych rzemiosł, a także kolorowe i przydatna książka pomaga odkrywać i rozwijać talenty dziecka od najmłodszych lat.

Wypoczynek i gastronomia

Nie zabawka jeden szczęśliwe dzieci „Aventura” jest gotowa do rozrywki z atrakcjami dla wszystkich grup wiekowych. Plac kompleks rozrywkowy „czas dla dzieci” i „Ant” dadzą niezapomniane wrażenia z podróży handlowej rodzina. W „Anthill” wyposażonego w różnych zjeżdżalni, ustaw basen, a nawet zbudował labirynt. Multiplex „Formuła Kino”, gdzie w siedmiu pokoi może pomieścić prawie tysiąc widzów, zadowoli nowych filmów.

Dla tych, którzy się głodny podczas zakupów lub rozrywki „Aventura” gotowy, aby zadowolić swoje kawiarnie i restauracje na słynnych moskiewskich sieci fast food. Miłośnicy kuchni orientalnych zainteresowany w barze sushi „Taku ziemi.” Szef kuchni serwuje tutaj na kilka minut przed klientem, a także alternatywny oferuje sushi lub dostawa pizzy do domu w ciągu okolic.

„The Mansion” jest gotowa służyć miłośników domowej kuchni rosyjskiej. Świeżo upieczone placki z różnych nadzienia, a także zup, pierogów i innych potraw z produktów najwyższej jakości, aby zadowolić gusta i apetyt pełni. Restauracja «The House” jest w stanie karmić kilka dań kuchni narodowej, wykonany przez specjalistów z najświeższych składników. Światowej sławy McDonald konsekwentnie popularne, zwłaszcza u dzieci, ze względu na ich ofertach specjalnych.

Po prostu nie liczą

Fashionistki i fashionistki z wszystkich grup wiekowych również znajdą wiele ciekawych sklepów i butików. Na wybór konsumentów jest dorosły kilka sklepów i buty dla dzieci i odzież, a nawet sklep dla kobiet w ciąży. Sieci aptek rigla ze znanych i NeoFarm są produkty dla zdrowia i urody w szerokim zakresie.

Dla osób z upośledzeniem wzroku przedstawiony Salon optyki. A dla tych, którzy wolą profesjonalną pielęgnację ciała – salon piękności i spa. W SEC wyposażony w kilka bankomatach i terminali POS, oraz w branży Sbierbanku i operator mobilnych systemów MTS obecny. Liczne sklepy specjalistyczne, takie jak „tytoń”, „Zoogalereya” i innych, przyciągnąć uwagę poszukiwaczy oryginalnych towarów i salonie „zawijania prezent” może zorganizować zakupy dla przyjaciół i krewnych.

Dla wszystkich gości z 10-00 do 22-00 są otwarte drzwi w centrum handlowym „Aventura”. Complex Adres: microdistrict. Północnej Chertanovo 1A. Tryb pracy restauracji i sklepów mogą być różne.