764 Shares 7542 views

Znieczulenia

Bolesne odczucia, widzisz, nie są przyjemne, zwłaszcza jeśli chodzi o ból stomatologiczny. Ale nie chodzi o to. W życiu istnieją bardzo różne sytuacje, a do leków przeciwbólowych w klatce piersiowej w domu nie zaszkodzi.

Istnieje ogromna liczba odmian i form środków przeciwbólowych: maści, tabletek, żeli, sprayów, zawiesin, kapsułek – można je wyliczyć do nieskończoności. Wszystkie są przeznaczone do złagodzenia bólu lub zmęczenia tego uczucia, ale mają różne cele.

Najpopularniejszymi lekami przeciwbólowymi są leki przeciwbólowe, w szczególności znany "Analgin". Należy zauważyć, że ten lek jest od dawna zakazany w Europie, ponieważ w dużych dawkach może powodować poważne zaburzenia w ciele, aż do śmiertelnego wyniku. "Analgin" można kupić w dowolnej aptece i bez recepty lekarza. On jest dobry w pomocy w bolesnych okresach, stomatologii i bóle głowy, skurczach mięśni i wielu innych przypadkach. Nie należy jednak nadużywać leku.

Najbardziej popularną grupą "painkillers" jest "Aspirin". Jest również popularny, ponieważ jest używany nie tylko do złagodzenia bólu, ale także jako środek przeciwgorączkowy. Osoby cierpiące na choroby żołądka i jelita nie powinny angażować się w leczenie Aspiryną, ponieważ długotrwałe stosowanie ma wpływ na błonę śluzową przewodu pokarmowego, a pacjenci z zapaleniem żołądka powinni unikać całkowitego odbierania, zwłaszcza w instrukcjach mówiących, że pacjent z zapaleniem żołądka "Aspiryna" jest przeciwwskazany.

W odniesieniu do leków przeciwbólowych dla dzieci najczęstszym sposobem leczenia jest Nurofen. Dla najmłodszych jest dostępny w postaci czopków doodbytniczych, dla starszych dzieci w postaci syropu. Świece są bardzo wygodne w użyciu, ponieważ niemożliwe jest, aby dziecko wydało lekarstwo wewnątrz, a świeca szybko dociera do jelita cienkiego, gdzie wszystkie substancje czynne są wchłaniane do krwiobiegu. Substancją czynną jest substancja ibuprofen. "Nurofen" ma działanie przeciwgorączkowe, przeciwbólowe i uspokajające. Ważny do 8 godzin. Jest niezastąpionym asystentką młodej matki w okresie przeziębienia. Dla dorosłych "Nurofen" jest uwalniany w postaci tabletek: zwykły i musujący. Zwalnia ból, począwszy od bólu zęba i kończy się skurczem mięśni.

Jeśli potrzebujesz środków przeciwbólowych na złamaniach (często tak jest), wtedy "Nurofen" dobrze radzi sobie również w tym przypadku, ponieważ łagodzi ból kości. Ponadto przydatne mogą być takie leki, jak "Ketanof" i "Nyz". Jeśli to konieczne, możesz użyć żelów z znieczuleniem, a między innymi sprawdził się żel "Collagen Ultra".

Podczas poważnych złamań i urazów zaleca się środki narkotyczne – Promedol i Dimedrol. W aptece bez recepty nie są sprzedawane.

Ból bólowy jest kolejnym powodem, aby mieć leki przeciwbólowe w szafce leków. Skutecznie usuwa zęby Nurofen Forte, Ibuprofen, Sedalgin Neo, Pentalgin-N, Spazgan, Mig i wiele innych. Wszystkie są dostępne w postaci tabletek, przed użyciem, uważnie przeczytać instrukcje i określić dawkowanie. Znieczulenie na ból zęba może być również zalecone przez lekarza pogotowia, jeśli na przykład zęba złapie cię w nocy.

Z dyslokacjami i zwichnięciami Voltaren Emulgel może pomóc. Jest przeznaczony do użytku zewnętrznego, należy go pocierać w bolesny obszar, efekt pojawia się w ciągu 10-15 minut. Około tej samej akcji "Nyz Gel", "Bystrumgel". Z silnym bólem, oczywiście, lepiej jest przyjmować większe leki.

Należy zauważyć, że przynajmniej niektóre z tych leków przeciwbólowych w klatce piersiowej leków domowych muszą być co najmniej niektóre, zwłaszcza jeśli są małe dzieci w rodzinie. Bądź zdrowy i nie bądź chory!