645 Shares 2284 views

Jak zrobić wędkarskiego własnymi rękami

Wędkowanie – ulubionym zajęciem wielu ludzi. Wędkowanie jest kochany nie tylko mężczyźni, ale również kobiety, a nawet dzieci. Istnieją przypadki, w których zakup sprzętu rybackiego trwa pół budżet rodzinny. Fakt ten jest bardzo zaniepokojony tych kobiet, których mężowie są zapalonych wędkarzy.


Jeżeli jesteś rybakiem, to na zawsze. Zapalonych rybaków nie boi się ciemności, deszczu i mrozu, są gotowi poświęcić dla zdrowia, pieniędzy, a jak nie smutny, rodzina i pokój na świecie. W celu uniknięcia ostrych krawędzi spowodowanych przez zakup kolejnych akcesoriów wędkarskich wszystko -Co, i trzeba, że aby dowiedzieć się, jak zrobić wędkarskiego własnymi rękami.

Ten budżet rodzinny zbawi, a nerwy członków rodziny. Jeśli zostały szukasz informacji na temat jak zrobić wślizgu, to ten artykuł jest właśnie dla Ciebie. Nie będzie dyskusja dotycząca możliwości podejmowania ryby pianki do przynęty.

Więc przekroczyć. Pierwszą rzeczą, którą trzeba za przeprowadzenie tej piany. Lepiej, jeśli będzie dobrze porów, łatwiej jest przetwarzać. Pianka położono na płaskiej powierzchni żyletką paski wycięte prostokątne o średniej szerokości i około 75 mm długości. Ponadto, pianka jest cięta z obu stron w miejscu, gdzie znajduje się rybi ogon. Nadal możliwe jest, aby wyciąć prostokąt wzdłuż przekątnej, ta wersja jest również ładny. Ale w części, w której głowa powinna być obrabiany przedmiot jest zbyt szeroka.

Następny odciąć cztery strony na zmianę ryby nie miał ostrych kątów Rebrov.

Po że proces zwany „wygładzanie rogów”. Proces ten jest, być może, najbardziej wymagający uwagi, podobnie jak wszystkie niezbędne małych nożyczek, nie brakuje żadnej z pagórków i wzgórz. Praca na przedmiocie, aby można było doprowadzić ją do idealnej okrągłości. Teraz, pokazując jak robisz wędkarskiego własnymi rękami, i nie wstydź się pokazać kolegom na hobby dziecka.

Wreszcie w kucyk powierzchni pianki cięte na ogonie było tak jak w oryginale. Oczywiście, na wysokości dokładności ogonem catch nie będzie vliyat- wykonane wyłącznie w celu osiągnięcia osobistej satysfakcji z wykonanej pracy. I ogona ryby dobrze warto mieć przy wykonywaniu odlewów dalekobieżnego. Nawet pomeshaet- ogon z ryb ogon popłynie, wiedząc takie szczegóły jest bardzo pomocne w sprawach, tak aby zbierać bieg.

Niektórzy fani idealnego typu przynęty nawet udaje się płetwy. Aby to zrobić, należy wyciąć żebro i poprzez nacięcia w ogonie pola w przynęty, umieścić tam. Fin jest przymocowany za pomocą kleju, a ryba ma bardziej naturalny wygląd. Ponownie, to wszystko trzeba ocenić wygląd przynęty, raczej niż dla udanego połowu.

Następnym krokiem w jaki sposób dokonać wędkarskiego własnymi rękami, będzie ustanowienie lub montaż haka do piany ryb. Wybór haka odpowiedni rozmiar do półwyrobu, a pierścień z drutu lub odlewy pętli i cięcia pianki, umieszczonej w gnieździe szczelinowym haka. Można to zrobić z boku ryby, a na końcu lub na początku tego. Haki jeśli hak podwójny, można pozostawić w takim samym stanie i mogą być ściskane ich do siebie, to ktoś taki jak.

Pianka jest uszczelniona na brzegach szczeliny. hak nakładka też powinny być traktowane z klejem.

Każdy decyduje za siebie, jak jego wędkarskiego własnymi rękami, będzie: malować Fish – przynęty lub pozostawić stary kolor. Najważniejsze jest to, że każdy, kto nauczył się zebrać walki z własnymi rękami, znajdując dla siebie z wyjątkiem możliwość zaoszczędzenia, a nawet dodatkową fascynacją.

W ten sposób w domu można zrobić i leci na przynętę, a wybór ryb. Niektórzy rzemieślnicy robią nawet haki, to na pewno ma pracy jubilera, ale aby pływak i ciężarek i może sam, bez żadnych dodatkowych kosztów.