307 Shares 8517 views

Jak zablokować kontakt w WhatsApp? Szczegółowe instrukcje dotyczące blokowania i odblokowywania kontakt

Świat social networking zadomowiła się w naszym życiu. Trudno wyobrazić sobie sukces, a młody człowiek bez smartfona lub tabletu z dostępem do Internetu, dzisiaj jest nasze życie wirtualnej komunikacji, pracy, a nawet relacje. Ze względu na ogromny wybór, możemy serwisy społecznościowe i aplikacje, aby pozostać w kontakcie z odpowiednimi osobami do nas, nawet w odległości tysięcy lub setek kilometrów. Jednym z tych tendencji może być słusznie uważane aplikacji WhatsApp. Jest to ustawienie pozwala na wykonywanie darmowych połączeń na całym świecie przez telefon z tej samej aplikacji zainstalowanej. Dzisiaj, ta aplikacja zainstalowana wszędzie, w każdym zakątku świata. Ale to, co jest cechą tej aplikacji? Czy ma szansę, jak zablokować kontakt w WhatsApp? Jak to zrobić?

Darmowe rozmowy – funkcja aplikacji

Dziś plany taryfowe w odniesieniu do rozmowy może rozczarować wielu klientów, a także fakt, że mają zbyt wysoki koszt. Aplikacja WhatsApp – jest to świetna alternatywa, która pozwala łączyć się z bliskimi za darmo. W tym przypadku należy używać tylko połączenia internetowego telefonu do komunikowania się z rozmówcą. Jest to bardzo wygodne, a co najważniejsze, ekonomiczne, zwłaszcza jeśli istnieje obszar usług roamingu i trzeba zadzwonić w innej części świata. Jedyną rzeczą, której nie można nazwać, więc jest w służb ratowniczych. Aplikacja ta pozwala także na wysyłanie wiadomości do innych kontaktów, aby zorganizować czaty grupowe, a jedynym problemem, który może pojawić się na użytkownikach – jest złośliwy lub irytujące rozmówcy.
Jak zablokować kontakt w WhatsApp, a potem? Co należy zrobić?

zablokowanie kontaktu

Jeśli spokój i mierzone życia naruszył jedną osobę, kontakt jest zapisany w tej aplikacji, problem może być rozwiązany szybko dowiedzieć się, jak zablokować kontakt w WhatsApp. Jest tam mały zarys tego, jak pozbyć się złych wiadomości i połączeń:

 1. Trzeba najpierw uruchomić WhatsApp.
 2. Idź do „menu” aplikacji i wybierz „Ustawienia”.
 3. Przejdź do kolumny „Konto” i znaleźć komórka „prywatność”.
 4. Pozostaje pójść do baru „zablokowany”. Jest w tym polu wyświetla wszystkie kontakty, które zostały wcześniej zablokowane.
 5. Aby uzupełnić tę listę, musisz aktywować komórkę „aby dodać zablokowany kontakt” i z wyświetlonej listy wybrać żądany użytkownika.
 6. Pod koniec operacji, naciśnij przycisk „Zakończ”, a zmiana ta zostanie zapisana.

Jak zablokować kontakt, który nie jest zapisany?

Nie zawsze kontakt może być przechowywane w aplikacji, więc może trzeba umieścić go w tak zwanej czarnej liście i czarnej listy dla użytkowników inna metoda, krócej:

 1. Aby zacząć chcesz otworzyć czat z żądanym partii.
 2. Kliknij na „blok” komórki. Transakcja została zakończona.

Cała operacja trwa mniej niż minutę, ale trzeba wiedzieć, po obu stronach tego systemu w WhatsApp FAQ: Jak zablokować lub odblokować kontakt, w rzeczywistości uciążliwe kontakt może ponownie być niezbędne do komunikacji.

Odblokuj kontakt – proste!

Jeśli chcesz wrócić z „czarnej listy” abonenta, to sekwencja jest identyczna z procesem bloku kontaktowego. Aby to zrobić:

 1. Idź do „menu” aplikacji i wrócić do sekcji „Ustawienia”.
 2. Znajdź komórka „konto” i po raz kolejny iść do „prywatności”.
 3. Teraz trzeba kliknąć na kontakcie i wybierz komórkę w okienko „Unlock”.

Jak zablokować kontakt w WhatsApp, okazało się, ale jak szybko odblokować go bez długich poszukiwaniach w menu – jeszcze nie. Ale jest również najprostszym rozwiązaniem, aby powrócić kontakt: wystarczy otworzyć czat z zablokowanego użytkownika oraz proponowanego komórek „Unlock” kliknij „OK”.

Jeśli są zablokowane, jak go zrozumieć?

Kiedy ktoś stawia rozmówcy na „czarnej liście”, to oczywiście ten, który uderzył w „ignoruj” natychmiast poczuć go w aplikacji WhatsApp. Jak zablokować kontakt, okazało się, ale to, co dzieje się na części zablokowanych abonenta? Co się z nim dzieje? W takim przypadku, jeśli użytkownik został zablokowany, on nie widzi aktualizacje statusu, zdjęcia użytkownika, co zrobił. Wiadomości będą wysyłane do abonenta, który zablokował użytkownika, ale nie zostanie dostarczona. I, oczywiście, aby nazwać ten kontakt będzie również niemożliwe. Po zbadaniu wszystkich możliwych sposobów blokowania i odblokowywania abonenta powstaje nikt pytanie, jak usunąć kontakt. W aplikacji WhatsApp, każdy użytkownik może poruszać się bardzo szybko, ponieważ obsługuje ustawienie języka, co oznacza, że trudności związane z warunkami i notacji nie jest dokładnie tam.

WhatsApp – szybka aplikacja, która pozwala na podłączenie miliony ludzi między sobą, nie wydając swoje pieniądze na planie taryfowym operatora telefonii komórkowej. Będąc w kontakcie jest łatwe, ale jeśli chcesz, aby ograniczyć dostęp do niektórych użytkowników, aby nawiązać połączenie, to powyższe instrukcje dokładnie to pomoże.