725 Shares 8383 views

Najbardziej popularny kanał na YouTube: Pięć najlepiej

Ostatnio World Wide Web staje się miejscem pracy wielu ludzi, którzy zarabiają pieniądze poprzez wypełnienie strony treścią, promocji blogu i tworzenia kanałów w YouTube – serwis, który zapewnia video hosting usługi. Najbardziej popularny kanał na YouTube zarabia na reklamie kontekstowej, programy partnerskie, a liczba abonentów do wyświetlenia. Jako ulubione strony videobloggerov, YouTube daje możliwość zarobienia bajecznych sum na oryginalnych filmów, które są interesujące dla ogółu społeczeństwa państwu.


Utalentowani ludzie, oczywiście, nie są pozostawione i ustalone kanały różnych tematów i tendencji, które stały się znane twórców i przyniósł znaczne dochody.

Prezentujemy nasze top pięć popularnych blogerów – gwiazda video hosting YouTube.

Natalie Tran

Natalie Tran – najbardziej znany bloger, nadawanie swoich koncertów w Australii pod nazwą communitychannel otwiera rating „najbardziej popularne kanały na YouTube». Regularnie pobierając skecze komediowe, ona zarabia 100 tysięcy dolarów rocznie. Jego doskonała mimika, aktorstwo, świetne poczucie humoru doceniane przez miliony widzów na całym świecie i opiera się na jego kanale coraz więcej abonentów. Widoki szkice Natalie Tran osiągnie 140 mln.

Lucas Kryukshank

Innym najpopularniejszy kanał na YouTube – Lucas Kryukshanka wideo pokazuje, że przy użyciu kamery matka kładzie humorystycznych filmów, w którym gra rolę samotnego sześcioletniego dziecka Fred, rozmowy odpowiedni głos. Lucas talent i jego genialny pomysł, aby służyły jako pomysł na film „Fred Shaw”, który był transmitowany i był sponsorowany przez kanał Nickelodeon. serial komediowy pokazuje przygody 16-letniego chłopca, zawsze dostaje się do absurdalnych sytuacji i zarysowaniami. Lucas Kryukshank jako młodego amerykańskiego blogera zarabia na swoim kanale ponad 140 tysięcy dolarów rocznie. Liczba odsłon jego filmy sięga dwustu milionów widzów.

Max i + 100 500

Jak dla rosyjskiej videobloggerov – one również nie pozostają w tyle popularnym yutubovtsev zagranicznej. Najbardziej popularny w Rosji kanał YouTube – humorystyczny rozrywkowy Max służy jako dekoracje pokryte nadrukiem tygrysa. kanał w języku rosyjskim z poślizgu przekleństw, to jednak wiadomo, młodzież – baza Max abonent osiąga rekordowy milion cyfr i opinie jego niestandardowym wideo przekracza 600 milionów! Zarabia autor i prezenter rolek przez komentowania i szyderstwo śmieszne filmy, które są bogate w Internecie. Kwota dochodu nie została ujawniona, ale według przybliżonych danych waha się od 10 do 30 tysięcy dolarów miesięcznie.

Roma Acorn

Infamous najmłodszych bloger Runet – 18-letniego Roma Acorn i jego kanał RomaAcorn YouTube cieszy się szeroką popularnością wśród nastoletniej widowni. W Internecie jest często nazywany „Rosyjski Justin Bieber.” Pokaż Acorn – to przede wszystkim fragmenty jego życia i podróży w gatunku pokazy internetowych. Liczba odsłon jego filmy przekroczyła 80 mln, liczba abonentów osiągnęła 700.000. Szeroka popularność wśród Romów jest również ze względu na jej atrakcyjny wygląd, choć sukces młodego człowieka przynosi wiele problemów – żołądź kilkakrotnie pobity i nazywa reprezentatywnej homoseksualistą. Dochód Roma Acorn wynosi obecnie ponad tysiąc dolarów miesięcznie.

Narkoman Pavlik

Kończy kategorii „Best TV YouTube» nie mniej popularny kanał Paul Radontseva z Samara. Filmy Pavlik Addict opisać zabawne historie z życia młodych ludzi, m.in. szkice narkotyków, używając wulgaryzmów. Pomimo dość płaskiej humor i nosowym głosem bohatera, kanał może pochwalić się wiele milionów dolarów widoki, abonenci armii.

Najbardziej popularny kanał na YouTube – nie tylko szkice komedie, ale również informacje filmów o różnych sferach życia. Sięgają również miliony poglądów, a ich autorzy zarabiają dobre pieniądze.