300 Shares 3046 views

"Sarafanka" pozwoli zarobić do 3000 dolarów miesięcznie


Sarafanka jest projektem, który jest dobrze znanym doświadczonym freelancerem jako pierwszą rosyjską usługą, która rozpoczęła oferowanie usług marketingu wirusowego.

Jak wiadomo, zapotrzebowanie na takie usługi w ciągu ostatnich kilku lat znacznie wzrosło z powodu szybkiego rozwoju Internetu. Skuteczność i stosunkowo niskie koszty promocji wirusów stały się powodem, że firmy światowe zaczęły szukać sposobów rozszerzenia zakresu swoich wpływów. W ten sposób firma Scottish World Exchange of Social Network Advertising (WESNA) dokonała tego poprzez pochłonięcie projektu sarafanka.com. Pozwoliło to Brytyjczykom aktywnie rozwijać rynek WNP i "Sarafanke" – usprawnić obsługę.

Prace nad aktualizacją sarafanka.com "gotowane" od wiosny 2016 roku. Teraz mamy wreszcie możliwość oceny zaktualizowanej usługi, która może zapewnić użytkownikom dochody do 3000 USD miesięcznie.

Ta absorpcja pozwoliła z kolei "Sarafanke" osiągnąć zupełnie nowy poziom – teraz ta usługa działa nie tylko z rosyjskimi reklamodawcami, ale także z klientami z całego świata. Umożliwiło to nie tylko znaczne zwiększenie liczby zamówień na wykonawców, ale przede wszystkim zaoferowanie im zadań do wykonania w znacznie wyższej cenie.

Ponadto prace nad zaktualizowanym "Sarafank" nie wymagają żadnej konkretnej wiedzy czy umiejętności – teraz wszyscy, niezależnie od wieku, doświadczenia zawodowego, zamieszkania i wykształcenia mogą zarabiać po prostu klikając myszką!

Aby rozpocząć zarabianie razem Sarafanka.com, musisz przejść prostą rejestrację, która trwa tylko kilka minut. Po tym nastąpi otwarcie biura prywatnego, w którym "nowo przybyci" będą czekać na zadania na kwotę 5 USD, którą "Sarafank" zapewnia im na własny koszt.

Po zadaniach próbnych nowi użytkownicy zasobu będą mogli samodzielnie zakupić plan taryfowy, co pozwoli im na bieżąco odbierać zadania. "Sarafanka" zapewnia szeroki zakres planów taryfowych, dzięki czemu każdy może wybrać najlepszą opcję dla siebie, w zależności od środków i czasu, jaki posiada.

Praca dla użytkowników jest oferowana przez reklamodawców. Z reguły wykonawca będzie musiał umieścić "lubię", dołącz do grupy lub dokonać repostu w sieciach społecznościowych. Oznacza to, że dziś mówi się, że użytkownicy będą mieć możliwość zarabiania na kliknięciach. Takie proste działania pomagają reklamodawcom promować swoją markę w sieciach społecznościowych, a wykonawcom – zarabiać.

Warto zauważyć, że wycofanie zarobionych pieniędzy jest uproszczone w miarę możliwości – można zarobić na karcie lub elektronicznym portfelu.

Warto też zwrócić uwagę na program partnerski "Sarafanki", który pozwoli zarobić nawet bez wykonywania zadań. W tym celu trzeba porozmawiać o służbie przyjaciół i znajomych, a przyciągnąć ich do klientów "Sarafanki". Im bardziej partner prowadzi nowych klientów, tym wyższy będzie jego dochód. Co więcej, program partnerski ma aż 5 poziomów, co oznacza, że partner otrzyma dochody nie tylko od klientów, którym przywieźli, ale także od tych, którzy przyciągali ich użytkownicy.

Z powyższych rozważań możemy stwierdzić, że dzisiaj "Sarafanka" jest jedną z najlepszych platform do zarabiania w internecie, która nadaje każdemu, kto ma wolny czas, komputer i Internet, czyli każdą osobę.

Artykuł jest przygotowany w oparciu o materiały z serwisu http://regions.ru