111 Shares 6940 views

Przegląd najnowszej generacji Dodge Durango

Niestety, zakres amerykańskiego producenta samochodów „Dodge” w naszym kraju reprezentowany jest przez to dość słabo. Dzieje się tak pomimo faktu, że firma oferuje szereg maszyn, które zasługują na największą uwagę. Jedną z tych opcji była Dodge Durango. Opinie kierowców krajowych wskazują, że model będzie miał wszelkie szanse powodzenia w Rosji. Debiut ostatni z jej pokolenia, które zostaną omówione poniżej, odbyła w ubiegłym roku podczas wystawy w Nowym Jorku.


wygląd

aktualności z zewnątrz był kolejnym dowodem na korzyść ludności nas do trudnych i wymiarów maszyn. Model, w porównaniu z poprzednią wersją, przetrwał kilka istotnych zmian. Przede wszystkim mówimy o używaniu to zupełnie nowe reflektory i tylne światła LED. Kratka nowego Dodge Durango nie był tak szorstki. Pod wieloma względami, projektanci udało się osiągnąć to dzięki zupełnie nowym stylu ikony wydajności, który jest umieszczony na nim. Klient ma możliwość wyboru „buty” samochody. W szczególności, zgodnie z jego pragnieniem, na kołach samochodowych mogą być montowane, których wielkość wynosi 18 lub 20 cali. Co do ich wykończenia, oferuje szeroki wybór kolorów, począwszy od polerowanego srebra, a kończąc ultrachornoy zabarwienie.

salon

Dodge Durango wewnętrzna wyściółka wykonana z miękkiego, przyjemnego w dotyku materiałów. W zależności od wyposażenia przewidzianego do montażu na panelu wyświetlacza, której wielkość wynosi 5 lub 8,4 cala. Jest przeznaczony do produkcji system nawigacji i infotainment. Ponadto przewiduje możliwość bezpłatnych połączeń telefonicznych, a także połączenia z urządzeniami peryferyjnymi Wi-Fi. Na kierownicy trzy-ramienne koła wiosła pojawiła. Według życzenie klienta, za dodatkową opłatą, oczywiście, kabina może być wyposażony w system rozrywki dla pasażerów tylnych siedzeń. Składa się on z DVD / Blu-ray odtwarzacze. Odpowiednie monitory rozmiar 9 cali w tym przypadku montowane w przednich fotelach.

parametry techniczne

Szczególne słowa zasługują specyfikacji Dodge Durango. Do najnowszej wersji modelu przewiduje dwa możliwe wariant silnika. Pierwszym z nich jest jednostką składającą się z sześciu cylindrów ułożonych w kształcie litery «V». Jego objętość wynosi 3,6 litra i maksymalnej mocy – 290 KM. Drugi silnik jest w kształcie litery V „osiem” w objętości 5,7 litra zdolnych do budowy 360 „konie”. Należy zauważyć, że w obu przypadkach nie ma dodatkowego doładowania, który stał się bardzo popularny w ostatnich czasach.

Co do transmisji, nawet w pierwszym jak iw drugim przypadku, Dodge Durango pochodzi z automatycznych ośmiu etapach. W swoim zwykłym ramienia został zastąpiony przełącznikiem obrotowym. Ta decyzja nie była łatwa do zrobienia wnętrza niezwykłe i wyjątkowe. To również przyczyniło się do obniżenia zużycia paliwa o około dziewięć procent w porównaniu do poprzedniej generacji, a także lepsze właściwości jezdne. Producent przekładni jest niemiecka firma ZF grupy.

bezpieczeństwo

Jedną z kluczowych cech, które zwraca uwagę na nabywcę samochodu – jest jego bezpieczeństwo. Ze względu na fakt, że model Dodge Durango, między innymi, i jest przeznaczony do długich wycieczek rodzinnych, projektanci zainstalowany w nim około 60 różnych systemów, asystentów i pomocników. Wśród nich są tempomat, zdolność do zatrzymania samochodu samodzielnie, system ostrzegania i bokiem zderzenia czołowego, a nawet przycisk awaryjnego służb ratowniczych.