91 Shares 5245 views

Co jest szczególnego wódka „Morosha”?

Nic nie jest bardziej wesoły firma dorosłych, jako dobrego alkoholu. Mimo niebezpieczeństwa napojów zawierających alkohol może mówić dużo mniej na naszych stołach nie będzie. Dlatego ważne jest, aby wiedzieć, które z produktów alkoholowych wykonanych bez dodatku „nienaturalne” chemikaliów i która jest popularnie nazywany „palonoy wódka”.
Nie tak dawno temu pojawiła TM „Morosha” na rynku ukraińskim. Niezwykła nazwa i dobra kampania reklamowa włączył tę wódkę zyskać popularność wśród wielu znawców napojów alkoholowych oraz w innych krajach. Jaka jest różnica między wódką „Morosha”, to naprawdę jest jedyna w swoim składzie i jakie są opinie na temat tego napoju alkoholowego – zrozumie zamówienia.

historia marki

W sierpniu 2011 roku, w mieście Lwowie (Ukraina) międzynarodowy alkohol posiadający globalne Spirits rozpoczął produkcję specjalnej wódki o nazwie „Morosha”. Wyjątkowość napoju jest to, że w przeciwieństwie do innych, w tym wódki stosować wodę mineralną z tych źródeł Karpat. To, według producenta, sprawia, że wódka „Morosha” bardziej miękkie i bardziej naturalne.

Wielka kampania reklamowa, która została przeprowadzona głównie w telewizji, zaowocowała: w 2 miesiące o 1 mln butelek po napojach zostały sprzedane.

Nabywcy lubił wódkę miękkość „Morosha”, co było zauważalne w porównaniu z innymi silnymi napoje z tej samej kategorii cenowej.

Z biegiem czasu, produkują „Moroshu” rozpoczęła się w Rosji – Vologda. Nie zmieniły się dowolny preparat lub projektu „Moroshi”, ale ci, którzy próbowali wódkę i tam, i nie było żadnej różnicy w smaku.

Kompozycja wódki

Głównym „trick” napoju – jest wykorzystanie wody mineralnej w kompozycji. Wyodrębnić je w źródle górskim „Mizunskoe” w przewodzie Lisinets Iwano-Frankowsku regionu. Ze względu na fakt, że woda trafia na wysokości 1122 metrów nad poziomem morza, posiada charakterystyczny skład mineralny. Ta sama woda jest używana jako jadalnia w regionie, i można ją pić bez wstępnego filtrowania.

Woda pozostawia się przez jakiś czas, po czym jest gotowy do wódki z niego. Szczególnie dla tej wody mineralnej odebrał alkohol „Lux”, który tworzy unikalny smak napojów alkoholowych i wpływa na miękkość.

W celu pełnego utrzymania wizerunku „eko” w „Moroshu” dodaje aromatyczne zioła górskie duchy i opłatach Napary płatków owsianych. W ten sposób roślina „Hetman”, aby stworzyć niepowtarzalny wódka bez alkoholu wyraźnym smaku.

marketing

Początkowo Jewgienij Chernyak właściciel holdingu dokonał brandingu „Morosha” kosztem produktu na środowisko. Pomimo faktu, że cena tego wódka jest powyżej średniej, dzięki naturalności i miękkości tego napoju podobnego konsumentów.

„Morosha” – to słowa z gwary mieszkańców Karpat, co stanowi zjawisko atmosferyczne gdzie nad parą lasów wznosi się z drzew, przypominający mgłę. Słowo przyszło jako marka w dźwięku, głównie konsumenci nawet nie myśleć o pochodzeniu tego słowa.

Natychmiast rozpoczęła dużą kampanię reklamową w telewizji. Piękny Infomercial z widokiem na Karpat i jasnego stanowiska z przedrostkiem „eko” zainteresował wielu. Również naturalność tych producentów wódki „przeniesiony” w butelce w postaci kropelek o etykiecie w postaci liści. To był świetny kawałek, który podkreśla „Moroshu” na półkach wśród innych wódek. Ponadto różni korka butelki, wykonana z naturalnych surowców.

Z biegiem czasu, kampania reklamowa wyciekł do internetu, a jakość oficjalnej stronie TM został stworzony „Morosha”. W ciągu swojej pracy pracował przez długi czas więcej niż kilkanaście osób. Specjalnie dla witryny zostały wykonane unikalne zdjęcia, zebrano wiele informacji na temat okolicy i opracowali wersję dla urządzeń mobilnych.

sukces marki

Wyrafinowana reklama i nacisk na naturalność podjął: do tej pory „Morosha” na Ukrainie jest w top 5 najbardziej popularnej wódki w kraju i na pewno zyskuje na popularności w Rosji. W 2013 roku w ojczyźnie wódki pokazano niesamowity rozwój i stała się popularna w 81%. Ta figura – jeden z największych na świecie pod względem prędkości propagacji marki.

Od 2013 roku w Rosji w „rosyjskiej Północy” w Wołogdy produkować wódkę „Morosha” na rynku rosyjskim. Oto ona produkować tę samą technologię, ale woda mineralna ze źródła Karelii. Chociaż jest to jedna marka, wiele konsumenci czują znaczną różnicę w wódek z różnych krajów. W Rosji, nie tak wysokiej jakości wódka „Morosha” opinie klientów – dowodu.

Formy „Moroshi”

W zależności od wysokości, na której woda jest pobierany ze źródła w Karpatach producenci utworzony pięć różnych modyfikacji tego napoju alkoholowego.

  • „Wiosna” ( „Dzherelna”), w której woda ekstrahuje się na wysokości 470 m nad poziomem morza.
  • "Karpaty" – 630 m.
  • "Protected" – 850 m.
  • „Na wodzie z jeziora Synevir” – 989 m.
  • "Premium" – 1050 m.

Ponadto, od końca października 2015 roku wydała specjalny „Vodograyna” wódki. Woda do jakiego jest wykonana, na wysokości 430 m. Dodano do wyodrębnia krwawnika, skórki z cytryny i czarnego bzu czarnego.

Kryterium dla Rosji, która charakteryzuje się wódki „Morosha”, – poziom miękkości. Tak, to jest 1, 2 i 3 poziom, a każdy klient może dobrać właściwy. Zatem wódka „Morosha 3” – jest najsilniejszy i 1 – najbardziej miękki. Butelki wykonane w objętości 0,5, 0,7 i 1,0 litra.

Recenzje „Moroshe”

Na Ukrainie, to wódka jest naprawdę inny smak. Ze względu na dużą różnorodność wybrać ulubioną opcję dla konsumenta znacznie łatwiejsze.

W ogóle, kolebką wódki „Morosha” – jeden z najbardziej popularnych, mimo ogólnego wzrostu cen w kraju. To ze względu na jakość napoju, który różni się od produktów innych producentów miękkości i smaku.

W Rosji sytuacja jest inna. Wielu kupujących powiedzieć, że wódka jest produkowana w zakładzie „Rosyjski Północnej” – nie najlepszy, chociaż jest ona wykorzystywana całkiem jakości alkoholu „Alpha”. Co więcej, niektórzy kupujący narzekali nie tylko nieprzyjemne odczucie w ustach napoju, ale także fakt, że zamarza w temperaturze poniżej 0. W związku z tym, w Rosji nie jest tak popularna wódka „Morosha„opinie dotyczące zasobów Internetu – dowód.