82 Shares 2149 views

Pyszny przepis na kurczaka serca i wątroby: funkcje przygotowania i opinie

Opinia na temat produktów, takich jak wątroba i serc kurcząt są podzielone na „Delicious!”, „Przydatne” i „To jest niemożliwe, aby jeść!”. W rzeczywistości, te dwa są produktem ubocznym 1. kategorii, a słusznie można uznać za mięso, a niektóre są nawet lepsze od przeznaczenia części mięsa. Wyrób kulinarny można znaleźć w niektórych korzystnych właściwości podrobów i kilka sposobów gotowania.

wątróbka z kurczaka

Ten produkt jest bardzo popularny i jest spożywane, ponieważ jest uważany za bardzo przydatne. W wątrobie wiele pierwiastków śladowych i minerałów, które są niezbędne dla ludzkiego organizmu do normalnego funkcjonowania.

Wadą tego produktu jest jego specyficzny smak i zapach, który nie każdy lubi. W rzeczywistości, pozbyć się z nich nie jest tak trudne, wystarczy namoczyć w zimnej wodzie wątrobę lub mleka.

Wątroba z kurczaka będzie przydatna dla osób cierpiących na choroby układu oddechowego, na zmęczenie, to jest uważany za magazyn kwasu foliowego. Dzieci z takiego produktu jest również zalecany do stosowania, ale tylko od młodych kur hodowanych na prawidłowe odżywianie.

serce kurczaka

Silnik wspierania funkcji życiowych jest zasadniczo czystego białka i żelaza. Ponadto, zawiera dużo miedzi i magnezu. Dietetyków ludzie mogą bezpiecznie umieścić go w diecie z powodu małej kaloryczności. I zaletą tego ciała zawierają minimalną zdolność do gromadzenia się toksyn.

Jedzenie wątroby i serca kurczaka, przepisy kulinarne przygotowanie które są dość proste i są interesujące, są rozpatrywane w niniejszym opracowaniu. Poniżej przedstawiamy kilka smaczne, oryginalne dania i sposobów gotowania.

Home-style

Jednym z najbardziej prostych i smacznych potraw. Receptura „Chicken liver z serca w domu” jest bardzo popularne i od dawna znaleźć swoich fanów. Aby rozpocząć, należy wykonać główne składniki (wątroba i kurczaka Hearts), należy traktować przed gotowaniem. Wątrobę przemywano i moczy się w zimnej wodzie lub mleku przez 15-20 minut, a usunięcie produktu ubocznego folii cięcia na kawałki odpowiednie, jeśli jest to pożądane. Wstępnie trzeba sprawdzić obecność żółci z wątroby.

Serca mogą być również nasączone wątroby, po usunąć nadmiar tłuszczu i żyły, aby wycisnąć zakrzepów krwi, jeśli w ogóle. Jeśli jest to pożądane, może zostać przecięty na pół serca i łatwo spłukać.

Sposób przygotowania i składników:

  • wątróbki drobiowe i serca – 400-600 gramów (w zależności od preferencji, nie ma wpływu na smak);
  • jeden cebula średniej wielkości;
  • Marchew średnią wartość;
  • śmietana 15-20% – 80-100 g;
  • Olej roślinny – 4 łyżki;
  • smakowe do smaku czarny pieprz, gałkę muszkatołową i soli;
  • liść laurowy – 1 szt.

Po główne składniki zostały wstępnie przetwarzane, można przystąpić do procesu.

W głębokiej patelni wlać olej. Po ogrzewaniu lał serc kurcząt, które są smażone przez 10 minut z ciągłym mieszaniem. Następnie należy umieścić na patelni i smażyć wątrobę do odparowania soku, nie zapomnij mieszać.

Przygotować cebulę i marchew: posiekać półpierścieni i plasterki marchwi lub kostki. Wlać na patelnię, która powinna być prawie do odparowania cieczy i sprawiają, że ogień mniejsze. Po 10-15 minutach, cebula, marchew, plastry wątroby i serca staną się tosty oraz apetyczny złoty piękny wygląd (ważne jest, aby nie zapomnieć o nich stale mieszając).

Nadszedł czas, aby dodać przyprawy – sól, pieprz, gałka muszkatołowa. Załóżmy, a następnie kolejne 5 minut, po czym krem dodaje się również wypełnione wodą lub wodą z mlekiem – 100-200 ml. Wszystkie pokrywy i gaśnie.

Następnie dodać liść laurowy i pozostawić na kolejne 5-7 minut. Po wyłączeniu palnika i pozostawić 10 minut, po tym czasie wyjąć naczynie lavrushku i służyć niemal każdej dekoracji.

Fried podroby

Kolejny przepis kurczak serce i wątroba – nie mniej smaczne, ale znacznie bardziej ekonomiczne. Aby przygotować potrzebne są dwa główne składniki w ilości 500-700 g, cebula, czosnek 4-5, oleje roślinne (na pokrycie dna miski), sól, zioła smaku.

Wstępnie trzeba oczyścić wątrobę i serce żył, tłuszczu, plenochek i skrzepy krwi. Pocięte na kawałki (nie za małe). Serca może pozostać nienaruszone.

Na gorącej patelni z olejem i smażyć podrobów umieścić je w 20-25 minut.

W miarę upływu czasu na patelni do smażenia głównych „bohaterów” naczynia dodano drobno posiekanego czosnku i cebuli, półpierścieni, która powinna być przecięta w połowie dotychczas. Dodaj sól i przyprawy.

Regularnie mieszano przez 7-8 minuty. Po zamknięciu pokrywy, zmniejszyć ogień i pozostawić do gaszenia około 10 minut, po tym czasie danie jest gotowe.

Jak można zauważyć, smażonego kurczaka wątrobę serca, których receptury opisanej wyżej, bardzo proste i nieskomplikowane w przygotowaniu.

Wątroby i serca w puli

Jak gotować wątróbki i serca? Bardzo smaczne produkty mięsne, pieczone w zapiekanek. Przepis wątróbka z kurczaka i serca jest również łatwe, jak wyżej sugerowano.

Znak 400-500 g podroby, jeden środkowy cebula, czosnek (3-5 ząbki) i śmietana (100 g). W razie potrzeby można dodać garnki ziemniaki, pieczarki, marchew.

Wszystkie składniki są myte, czyszczone, wyciąć. Cebula, czosnek półpierścieni drobno pokrojone. Gdy wszystkie składniki są umieszczone w doniczkach, aby dodać śmietanę lub kwaśne mleko. Wszystkie solone, okoń i wysyłane do pieca przez 30-40 minut w temperaturze 200-220 ° C.

kotlety Podroby

Przepis serca kurze i wątrobie w postaci kotletów dopasować wybredny, którzy nie lubią rodzaj produktu, ale chcieliby spróbować czegoś smacznego i oryginalnego. Aby przygotować kotlety powinno zająć około mieszanina kilogram serca i wątroby, oraz płukane i czyszczone w nadmiarze. Na miękkość i usuwania produktów mięsnych goryczy powinien być nasączone w zimnej wodzie lub mleku.

Weź dwie cebule i mielone. Z zanurzyć produktów do tego samego. Otrzymaną mieszaninę dodano drobno rozdrobnionych marchewek i ziemniaków 2-3.

Należy dodać dwa jajka i przyprawy do smaku (sól, pieprz, itp.) Dobrze wymieszać, następnie stopniowo dodawać mąkę. Konsystencja kompozycji powinna dostać jak grubym cieście.

Fry placki na patelni z olejem, odlewać kadzi (jak placki).

Podawać z dowolnym danie.

szaszłyki

Bardzo nietypowy sposób wytwarzania tych produktów mogą być traktowane jako kebab smażenia. Ten przepis kurczak serce i wątroba jest niczym niezwykłym, ale całkiem apetyczny posiłek otrzymuje.

Przyjmuje i oczyszcza moczone podrobów. Nawleczone na szpikulce i pieczemy na grillu, nieodebrane masło (stopione). Już gotowane papryki szpikulec i solony do smaku. Danie to będzie bardzo dobrze połączony do smaku ogórka – zarówno świeże i słone.

opinie

Duża liczba ludzi, którzy próbowali danie „wątroba z kurczaka z sercem w domu”, opuścił swoją pozytywną opinię o nim. Każda wprowadzona suplement określający poprawić smak lub współdzielonych własne eksperymenty.

Na przykład, krem może być łatwo zastąpiona przez koncentrat pomidorowy i mają nowy, nie mniej smaczne danie.

Przepisy głównych „bohaterów” wyrobu kulinarnego bardzo dużo, a prawie każdy będzie mógł wybrać jedną, która może odwołać. Ostry mało, grzyby lub inny – wybór jest wielki. I ducha kulinarnych eksperymentów jest zawsze gotowy do nowych smaków!