375 Shares 8960 views

Tradycyjna rodzina: co stanie się z nim w przyszłości?


Co to tradycyjna rodzina dzisiaj? Najprawdopodobniej takie pytanie nie byłoby istotne dwadzieścia lat temu. Dlaczego jest on teraz nie powoduje nawet zdziwienie na twarzach innych? Załóżmy zbadać.

Przede wszystkim, jest to ciekawy fakt, że reakcje ludzi, którzy zadano to pytanie okazała się inna. Zwróćmy się do terminologii rozszyfrować pojęcie „rodziny”. Definicja idzie mniej więcej tak: „Grupa umiłował (przez krew lub udokumentowane) rodziny, które są połączone wspólnego obszaru dzienną i emocjonalne przywiązanie”.

Ponadto zauważmy, że zabieg ten nie jest do niczego podkreślają tzw związek emocjonalny, czyli miłość, uczucia. Zgadzam się, jeśli syn ożenił się i mieszka z rodzicami, to nie znaczy, że przestał być członkiem ich rodziny. Po tym wszystkim, są one wzajemnie jeszcze miłość. Jednak, okazało się również pewne obowiązki do żony, bo ona była – jego rodzinę. Tak więc okazuje się, że ma ich dwóch?

Tradycyjna rodzina obejmuje obecnie związek mężczyzny i kobiety, w wyniku czego pojawia się potomstwo.

Porozmawiajmy o tym, jak to wszystko się wywodzi. Po pierwsze, jest to uczucie, które łączą dwie osoby. Zaczynają razem żyć, istnieje coś takiego jak życie, które pod wieloma względami może zakłócić różowe prezentację małżonków do życia razem. Po tym wszystkim, nic dziwnego, że to przysłowie: „Rodzina rozbił łódź przeciw życiu”. Nie każdy jest przygotowany do takich nieszczęść, ponieważ okazuje się, że miłość nie jest wystarczająca dla rodziny. W amerykańskich filmach, w którym znajduje się scena ślubu, wymawia przysięgę „w smutku i radości, w chorobie i zdrowiu …” etc. Oznacza to, że ludzie będą się ze sobą aż do czasu, gdy ktoś uważa, że ma „dość”. A następnie tradycyjna rodzina jest zakończona bardzo powszechne dziś w rozwodzie. Należy zauważyć, że w przeszłości procent rozwodów i małżeństw na korzyść tych ostatnich. Obecnie liczba rozbitych rodzin wzrasta.

Ogólnie rzecz biorąc, doświadczenie pokazuje, że wszyscy ludzie mają różne wyobrazić swoją przyszłą rodzinę. Ktoś marzy o księciu, jeden z bogatej i bogatego męża, ktoś na właściciela i wielodzietnych. Ale nie każdy wie, że definicja rodziny za każdy musi zacząć z miłością i szacunkiem. I te uczucia są wzajemne priori. Życie, niestety, jest bardzo jasne i kolorowe chmury marzenie wielu chłopców i dziewcząt. Ważne jest, aby nie poddawać się nim i znaleźć pozytywne, nawet w małych rzeczach codziennych.

Habit – wielka moc. Jesteśmy przyzwyczaić widząc to samo, bo nas nie zachwyci. Aby móc malować w jasnych kolorach przeciętność – to sztuka, która musi się nauczyć.

Ponadto, istnieje wiele problemów, które często prowadzą do rozwodu. Mogą one odnosić się do relacji międzyludzkich i społecznych problemów.

Wielu psychologów twierdzi, że tradycyjna rodzina jest pod szybki rozwój społeczeństwa i zwiększenie liczby problemów i pokus zaczyna tracić zdolność do słuchania i słyszenia drugą stronę, kogoś bliskiego. Niestety, często nie mają wystarczająco dużo czasu dla większości rodzin, ponieważ są one tak blisko, może poczekać, nie ma ważniejsze rzeczy.

Istnieje wielkie motto słynnego Scarlett O'Hara: „Pomyślę o tym jutro”. Ale „jutro” z tą osobą może nigdy nie nadejść. Należy pamiętać, że wzajemny szacunek i zrozumienie pomoże odtworzyć tych starych relacji, jeśli nie widać już w swojej lidze. Jednakże, jak słusznie zauważył mędrców, rodzina – to praca. Nikt nie powiedział, że będzie łatwo. Jednak nasz stan emocjonalny jest warto. Po tym wszystkim, najłatwiejszy do złamania, niż próbować połączyć kilka postrzępione wątki. Tworzenie cięższe niż zniszczyć. Więc niech nie szukają łatwych sposobów. To – przeznaczenie słaby.