111 Shares 5615 views

Shcherbinka cmentarz – jeden z największych miejsc pochówku w Moskwie

Stosunkowo młody i dość duży cmentarz „Shcherbinka” położony jest w południowej części Moskwy, w dzielnicy Podolsk. Całkowita powierzchnia zajmowana przez nich ma 90 hektarów.


cmentarz

Cmentarz składa się z dwóch części – centralny, starszych (wczesna pochówków – 1982), a nowy – w południowej części, która została uruchomiona w 1997 roku. Zajęte obszary terytorium jest podzielone w następujący sposób: W centralnej części zajmuje 60 hektarów, a na południu, gdzie ziemia przeznaczona na buddysty (powierzchnia 1,2 ha) i kurdyjskiego pochówku – 30 ha. W 2014 roku planowane jest remont i rozbudowę terytorium 4 Moskwa miejsce spoczynku, w pomieszczeniach i na cmentarzu „Shcherbinka”. Rośnie ona w tym ze względu na powstawanie nowych odcinków – żydowskich i muzułmańskich. Pomimo kolejnych ulepszeń, cmentarz i dziś posiada doskonałą bazę materialną i techniczną.

Struktura „Sherbinki”

Od pierwszej chwili pracy cmentarza przeprowadzono wszystkie niezbędne zapisy. Włączanie podejście do każdego poważnego wybrukowane alejki wizualnie podzielić cmentarza. „Shcherbinka” ma doskonały system odprowadzania wody, eliminując zalewanie. Każdy kawałek, jak Środkowej i Południowo, otoczony metalowym ogrodzeniem wzdłuż granicy. Jest to nowoczesny cmentarz w lesie. Ponadto cały obszar położony 56 stojaków, 175 żurawi, 43 składowisk odpadów i, co ważniejsze, ze względu na oddalenie od miejsca, centra wynajmujących sprzęt, umożliwiający opiekę nad grobami. Obecnie cmentarz „Shcherbinka” raczej buddyjska miejsce na południu, ma kolumbarium do 1500 skrzynek. Jest pogrzebowy i krematorium. Oczywiście, na terytorium wiecznego miejsca spoczynku jest związane Zaharinskoy Church Temple-Chapel życiodajnej lub Starego Testamentu Trójcy. Znajduje się na niej wszystkie niezbędne obrzędy. W niedalekiej przyszłości w miejscowości Shcherbinka, na którego cześć i nazwie cmentarza, powinien pojawić się meczet, co muzułmańskie obrzędy pogrzebu zakończone.

możliwość dostępu

Ponieważ cmentarz jest zarządzane przez państwa unitarnego Enterprise „rytuał”, jakieś ciekawe informacje można uzyskać w ciągu kilku minut, z każdego miejsca w stolicy, ponieważ ta firma jest dobra prace reklamowe, telefony regularnie informowany miasto mediów. O wszystkim, co odnosi się do przedmiotu „Scherbinka cmentarza” (kierunki, wskaźniki, w pobliżu stacji metra) można znaleźć bardzo szybko. Informacji wskazującej, gdzie można znaleźć schemat dostarcza wskazówek o pójściu do transportu, wyjaśnił szczegółowo lokalizację cmentarza, położenie żądanego obszaru (wszystkie są policzone na rysunku), jak również położenie budynku administracji. Na warszawskiej autostrady, 7,5 km od Mkad, jest tam znak „Cmentarz Scherbinka” z kolei po lewej stronie. Jest przystanek kolejowy – „Shcherbinka”. Bezpośrednio na numer cmentarz nadaje autobusowego poluekspress 819. W dniach pogrzebowych liczba autobusów adresowych wzrasta. Najbliższa stacja metra – „Annino”. Planowane jest dla najkrótszym czasie uruchomić autobus na trasie „Shcherbinka – art. Dobryninskaja „metro.

Koszt usług świadczonych

W przypadku, gdy dana osoba jest konieczny do wyjaśnienia zakres usług świadczonych przez pogrzeb „Scherbinka cmentarza” Complex (ceny, możliwość uzyskania wszystkich niezbędnych dokumentów w miejscu istniejącego rabaty, i tak dalej. D.), musisz zastosować do katalogu Moskwie usług pogrzebowych, które są wymienione absolutnie wszystkie ceny. Bezpośrednio od niego lub telefonicznie 505 15 53 można znaleźć całą listę i koszt usług, które ze względu na oddalenie od cmentarza, elastyczny system zniżek w pełnym zakresie pochówku, jest on dostępny. Cena bazowa za świadczenie pełnego zakresu usług, począwszy od 25 000 rubli. Zadzwoń na cmentarzu, i Sue „Ritual”, można uzyskać szczegółowe informacje, które bierze pod uwagę każdy szczegół związany z rytuałem. Telefony działają przez całą dobę, jest możliwe, aby określić wszystkie podstawowe i dodatkowe szczegóły rytualnego pochówku – od wejścia do środka domu pogrzebowego kolacji. Tutaj można zamówić krajowe obrzędów pogrzebowych – muzułmaninem, buddystą, Żydem. Cmentarz „Shcherbinka” oferuje pełen zakres usług, oraz w sprawie zbycia zwierząt.