853 Shares 5347 views

Top 10 najlepiej zarabiających graczy świata

Nie jest tajemnicą, że zawodowa piłka nożna stała się bardzo lukratywnym pracy w ostatnich latach. Nawet nie trzeba grać na najwyższym poziomie, po prostu pójść na polu około raz w tygodniu.


W ostatnich latach, geografia z najwyższych opłat piłki nożnej z pewnością zwrócił się w stronę Chin. Lokalne kluby Super League doświadczony kupowania znanych graczy w celu poprawy ich mistrzostwo. Jednak czasami oferują graczom fantastycznych opłat, przekonując, aby przenieść się do Chin.

W Europie – Football World kontynentu – zrobić z pensji i rzeczy są całkiem dobre. Najlepsze kluby prowadzące mistrzostwa są skłonni zapłacić ogromne sumy na ich przywódców, odpowiadających poziomowi ich umiejętności.

Poniżej znajduje się lista najlepiej zarabiających graczy na planecie. Tu znajduje się na liście wynagrodzenia netto za każdy tydzień, z wyłączeniem opłat za reklamy i premii.

Neymar ( "Barcelona") – 371 400 dolarów

Utalentowany Brazylijczyk naprzód każdy tydzień zarabia pieniądze, za które można kupić nowy „Lamborghini”. Jednak warto zauważyć, że uczciwie pracować na polu każdego centa.

Paul Pogba ( "Manchester United") – 372 $ 600

Przejście od Francuza w zespole angielskiej jest najdroższym transferu w historii piłki nożnej.

Aksel Vitsel ( "Tianjin Tsyuantszyan") – 385 400 dolarów

Belg w poprzednim sezonie przeniósł się do Chin, gdzie podpisał umowę 22 mln z jednym z klubów Super League.

Hulk ( "Shanghai GHGIS") – 411 000 dolarów

Kariera słynny brazylijski napastnik kontynuowane również w Chinach, gdzie zarabia w ciągu tygodnia więcej niż 400 tysięcy dolarów.

Garet Beyl ( "Real" Madryt) – 411 000 dolarów

W ostatnim sezonie legendarnego walijskiego zawodnika Gareta Beyla ścigany trwałe uszkodzenie. Dlatego nie dziwi fakt, że „prawdziwy” chce się pozbyć takiego wysoko płatnego odtwarzacza. Po tym wszystkim, aby zapłacić 411,000 dolarów tygodniowo osobę bez odchodzenia od boiska do piłki nożnej, to nie jest opłacalne nawet do Royal Club.

Lionel Messi ( "Barcelona") – 462 400 dolarów

Innym przedstawicielem katalońskiego klubu, Argentyńczyk Lionel Messi superstar – nie najlepiej opłacanym piłkarzem na świecie, ale na poziomie gry – jeden z najlepszych.

Oscar ( "Shanghai GHGIS") – 514 000 dolarów

Kolega Hulk Oscar był jednym z pierwszych graczy gwiazd, które zgodziły za dużo pieniędzy, aby wyjść z Londynu „Chelsea” w Super League w Chinach.

Cristiano Ronaldo ( "Real" Madryt) – 545 000 dolarów

Laureat kilku „Złotej Piłki” i nowym mistrzem Europy w reprezentacji Portugalii Cristiano Ronaldo tygodniowych zarobków ponad pół miliona dolarów. A to tylko pensja w klubie!

Carlos Tevez ( "Shanghai Shenhua") – 790 000 dolarów

Kiedy sverhopytny argentyński napastnik przeniósł się do Chin, wiele osób nie może znaleźć wyjaśnienie. Okazało się, że wszystko jest bardzo proste – tak fantastyczne opłata Tevez nie może zaoferować każdy klub w Europie. Nie ma jednak informacji, że Carlos nie jest zadowolony i chce wrócić do jednego z najlepszych mistrzostw.

Esekel Lavessi ( "Hebei Chiny Fortune") – 1.025.000 USD

Argentyński napastnik naprawdę dostaje co tydzień jak większość ludzi na naszej planecie nie będzie w stanie zarobić na życie.