471 Shares 4835 views

Kto jest autorem tego wiersza „Miłość przeszła, zwiędłe pomidory …”?

Prawie każdy dorosły jest znana z tej linii: „Miłość przeszła, zwiędłe pomidory”. I wiele osób używa tych słów w różnych codziennych sytuacjach, gdy chodzi o uczucie lekkiego, niestety, zmarł. Kiedy wydaje się, że życie się skończy, wszystkie dobre rzeczy się stało, a przed – jutro, w przyszłym tygodniu, miesiąc, rok – nic nowego musi się zdarzyć. Wewnątrz jest bardzo mocno osiadł przygnębiające uczucia smutku, beznadziejności, samotność, rozpacz, tęsknota za czasami, gdy ktoś bliski był zawsze w pobliżu, przez cały weekend, dni tygodnia i święta żyć razem – z wycieczki do przyrody, wyjazdy do teatru, kina lub kawiarni, mieliśmy marzenia o przyszłych planach na następne wakacje lub zakupić inną rodzinę.

Geneza stosunków

Ale na początku to była miłość. Nagły, niepohamowany, bezinteresowna, delikatne i drżący, z pasją i zamiatanie, niezrozumiałe i spontaniczny. Wszakże w naszej ogromnej planety tylko człowiek może doświadczyć tego uczucia – uczucia głębokiego uczucia do innej osoby. Wyrażenie „Love minął, zwiędłe pomidory” wydaje się śmieszne i nieistotne w momencie narodzin uczucia.

Pomimo faktu, że wśród wielu przejawów miłości są trzy jego podstawowej formie (miłość rodziców do dzieci, dzieci kochają swoich rodziców, miłość małżonków), to światło uczucie pozostaje jednym z najsilniejszych instynktów dwóch osób w celu połączenia i całkowitej życia wypełnienia.

Zaczyna się bardzo piękne i romantyczne. I wydaje się, że to wszystko będzie trwać całe życie. Ale niestety niektórzy i jawnej (być może nawet sarkastycznie) radość innym, nawet silne emocje mają tendencję do „erozji”. Więc co: była miłość, zwiędłe pomidory? Tak, to naprawdę tak jest? Okazuje się, że tak, zdarza się dość często.

Nie jest to tragedia, ale nadal …

Nie ma znaczenia, z jakiego powodu został zanik uczuć wczoraj przytłacza serca dwóch kochanków. Być może kochankowie są rozczarowani sobą w wyniku każdej sytuacji; Być może nadszedł czas rozstania … Miłość minęła, zwiędłe pomidory. Jednak smutny uświadomić sobie tę sytuację. Choć w niczym życiu może się zdarzyć, niż jest interesująca.

„Love minął, zwiędłe pomidory”. Po tym wszystkim, istnieją warunki udział jakiegoś smutku i pewnej goryczy, prawda?

Dlaczego liście miłość?

Niektórzy z naukowców biorących udział w badaniu tym uczuciem, wierzą, że miłość nie jest zadokowany do stanu emocjonalnego jakiejkolwiek osoby. Najprawdopodobniej jest to blisko do poczucia pragnienia czy głodu. Na tej podstawie można przypuszczać, że uczucie lekkiego romantycznej miłości – to tylko biochemiczne zapotrzebowanie każdej osoby. Jeśli pójdziesz w dół ścieżki badań tego założenia, że jest możliwe, aby szybko znaleźć odpowiedź na pytanie: „Dlaczego jest tak piękne i silne uczucie znika gdzieś?” Kiedy człowiek jest głodny, jest całkiem w stanie otworzyć lodówkę i wyjął jedzenie i mam dość.

Jest możliwe, że z miłością jest dokładnie taka sama historia. Człowiek tęskni za miłością, spotyka kogoś, kto wygląda jak trochę na jego sen, a wszystko – iskra błysnęła, a ogień zapłonął jaskrawo uczucia. Na początku związku nie można sobie wyobrazić nawet krótki okres czasu bez ukochanej osoby. Ale … to miłość, zwiędłe pomidory. Wszystko zniknęło bez śladu, a nawet mgłę przypomina pozostałe prochy.

I tylko za pomocą ekspresji zaledwie czterech słowy, jest to możliwe w przypadku niektórych ironia czy nostalgia łatwo powiedzieć o przeszłych uczuć.

„Ojcze” linie znane

„Love minął, zwiędłe pomidory”. Kto jest autorem tego skromny, ale bardzo smutny wiersz? To właśnie dzięki tym człowieku, ekspresja Oleg Savostianov zyskała ogromną popularność. Jego poemat cytowany wszędzie. I to nie tylko cytowany. Majsterkowiczów z poczuciem humoru nawet napisał wiele różnych wariacji na temat utraconej miłości i pomidory nie są świeże.

Takie „skopiowane wersety” dużo.

Jagody i uczucia. Co mają ze sobą wspólnego?

Uwielbiam minęło, zwiędłe pomidory. Trwało to z dość dziwnym porównania?

Pomidory i miłości. Co może być bardziej podobne? I ewentualnie mogą podzielić się stowarzyszenie między wyobraźni widział jak na blaknięcie i blaknięcie miłość ta roślina. Ale chodzi tu dotyczy samych pomidorów.

Jeśli słowo „pomidor” tłumaczone z języka francuskiego na język rosyjski, będzie to brzmieć jak „jabłko miłości”. I hodowano je wcześniej w normalnym garnku, jak roślina ozdobna.

Zielone „wyroby jubilerskie» XVIII wieku

Zaloty pary często przyszedł randki, wyznaczonych pawilonów. Altana zdobi sobie po prostu piękne garnki lub szuflady z pomidorów. Dziewczyny 200-250 lat temu były przypięte do gorsetu sukni gałązka na której kwitło zapowiedź jagód. Jest to gałąź, i był symbolem miłości. Oczywiście, żadna z panien, zanurzyć się w otchłań miłości, nie chce zrezygnować taki skromny, ale tak bardzo istotne dla każdego z biżuterią młodzi (i nie tak młodych) kobiet.

To też zdarzało się, że niektóre z uroczych wróżek przestał pojawiać się w miejscach publicznych z gałązką przypięty. Wtedy cała społeczność wiedziała, że coś było smutne.

Mnie i ciebie

„Love minął, zwiędłe pomidory”. Verse może recytować zawsze, za każdym razem odnajdując w niej coś bardzo osobistego, jakby był napisany właśnie dla Ciebie.

„Love minął, zwiędłe pomidory”. Autor tych słów, a nie oczekiwać tego rodzaju uwagi na ich kreatywności. Oleg Savostyanova wiersz stał się bardzo popularny. Po tym wszystkim, w wielu przypadkach taka sytuacja, kiedy miłość była na samym szczycie, chciałem śpiewać i skakać do sufitu, a potem nagle – bang, i wszystko. Oczywiście, jest to przysłowiowa „bang” nie pojawiają się znikąd i nie przychodzi nagle. Najprawdopodobniej coś się stało wcześniej, coś, co nie mogło nie wpłynąć na postrzeganie swojej drugiej połowy i pchnął ku wielkiemu rozczarowaniu w człowieku.

I to jest to „coś” i staje się bardzo silny i znaczący impuls do zapewnienia, że związek, który może już w niepewnej i niestabilnej państwa, stopniowo stawały się coraz bardziej przejrzyste i upiorne. Tak, na początku wszystko jest zawsze idealna. Siła i wystarczy absolutnie wszystko i zbudować dom i drzewo energii (tak, że naprawdę istnieje, cały ogród) sadzone, i pozostaje niespokojny pragnienie odwiedzić teatr, muzeum lub nocny. Niestety, taka krótkotrwała euforia. Para zaczyna się ściśle bliżej do siebie, czasami patrząc brudne cechy, które nie inspirują wiele sympatii i działania, które nie mogą być przedmiotem dumy partnerskim. Okazuje dziwną rzecz: na początku związku miłość płonie podobny do gwiazdy, ale w końcu – jagody znikną zbyt szybko.