533 Shares 7593 views

Charakterystyka Katherine w sztuce "The Storm" A. N. Ostrovskogo

Charakterystyka Katherine w sztuce „deszcz” jest tak niejednoznaczne, że nadal budzi sprzeczne opinie i argumenty krytyków. Niektórzy nazywają ją „promień światła w ciemności”, „silny charakter”. Inni, przeciwnie, wyrzut bohaterka za pokazanie słabości, niezdolności wstać dla własnego szczęścia. Kto jest rzeczywiście Katherine, prosta odpowiedź jest trudne, a nawet niemożliwe. Każdy z nich ma swoje zalety i wady, byli i główny bohater.


Pragnienie, aby stworzyć szczęśliwą rodzinę

O konfrontacji między światłem a ciemnością, dobrem i złem, nowy i stary mówi „Burza” Ostrowskiego. Charakterystyka Katherine pozwala czytelnikowi zrozumieć, w jaki sposób dziewczyna wychowana w kochającej rodzinie, gdzie było zawsze ciepłe i zrozumienia, trudno jest być w domu, gdzie każdy żyje w strachu. Główny bohater z całego serca chciał kochać męża, aby stworzyć szczęśliwą rodzinę, mieć dzieci i żyć długo, ale niestety, wszystkie jej nadzieje rozpadły.

Teściowa Katarzyny odbędzie się w zatoce na całe miasto, które naprawdę nie mówić o rodzinie, którzy obawiali się o krok do kroku bez jej wiedzy. Kabaniha stale upokorzony i znieważony córkę, konfigurowalny na jej syna. Tichon dobry do żony, ale nie mógł chronić ją od tyranii matki, którą bezwarunkowo przestrzegane. Charakterystyka Katherine w sztuce „burze” pokazuje, jak to jest odrażające wykonywać w pomieszczeniach pewnych „rytuałów” bez znaczenia i nie ma już znaczenia.

szczęście Szukaj

Oczywiste jest, że przez długi czas żyć w środowisku, które tworzy Kabaniha, główny bohater nie mógł, tak tragiczne zakończenie początkowo był oczywisty. Opis Katherine w „The Storm” sztuki tworzy obraz czystym i jasnym dziewczyna, bardzo miły i cenionych odnoszące się do religii. Ona nie może znieść jarzmo, a gdy jej mąż wyjechał do podróży, postanowił odnaleźć szczęście gdzie indziej. Katarzyna ma romans z Borysem, ale zamierza go odwiedzić już rozumie, że ona ma nie długo żyć.

Czas spędzony z kochankiem, to najlepszy w życiu bohaterki, to tak jakby święto wypada. Charakterystyka Katherine w sztuce „burze” pokazuje, że sen staje Boris kobiety i wylot, który zawsze marzył. Bohaterka znał ją za zdradę nigdy nie wybaczy, a teściowa tak ogólnym światłem szhivet i rzeczywiście nie może żyć z takim grzechu ciężkiego.

uznanie

Charakterystyka Katherine w sztuce „burze” pozwala nam zrozumieć, że bohaterka nie może żyć w kłamstwie, ciągle oszukują innych. Kobieta uznawane męża i teściowej zdradę „przed wszystkich uczciwych ludzi.” Taki wstyd Kabaniha nie mógł tolerować. Jeśli Katherine nie umarł, będzie musiała żyć pod wieczystego aresztu, jej teściowa nie pozwolił swobodnie oddychać. Nadzieję, że Boris uratuje jego ukochana, i zabierze z miasta, nie warto. Ta osoba wybrał pieniądze, pozostawiając Katarzynę na zatracenie. Samobójstwo nie uzasadnia kobietę, ale ruch został wykonany z rozpaczy. Charakter – jasny charakter, nie mogła osiąść w królestwie ciemności.