540 Shares 8852 views

Jak utrzymać rodzinę razem

Wiele par, które zostały ostatnio szczęśliwy, nie jest idealny moment, by zrozumieć, że nadszedł czas, aby pomyśleć o tym, jak utrzymać rodzinę razem. To nigdy nie jest łatwe, ale na szczęście jest to możliwe. Sublime okres obdarowywanie się nawzajem prezentów i różowe oczekiwania kontynuuje związek nie jest tak długo, jak chcielibyśmy. Kiedy para staje się rodzina, zaczyna się codzienna ciężka praca na jej samopoczucie i szczęśliwego współżycia. Kryzys rodziny w życiu rodzinnym będzie dużo, więc nie bój się z nich. Rozwód – jest to skrajne wyjścia, ale jak utrzymać rodzinę trzeba starać się nauczyć.


Aby ustalić, że związek może być wstrzymany na kilka powodów. Dlatego zanim dostać wskazówki, jak utrzymać rodzinę razem, trzeba zrozumieć, czego naprawdę potrzebują. Po pierwsze, należy zauważyć, że zaczynają stopniowo stają się publiczne skandale, a nawet obecność dzieci nie utrudniają ich rozwój. Po drugie, w waszych kłótni poszedł logicznych i zrozumiałych argumentów, pozostawiając tylko wzajemnego oskarżania i jesteś bardziej prawdopodobne, aby przejść do danej osoby ( „ty głupcze”, „Wyglądasz jak twoja mama”, „to twoja edukacja”, i tak dalej). Po trzecie, mąż już dawno przestał być zainteresowany w sprawach krajowych, a jego żona i vice versa wyjątkiem czyściwo nic nie widział, w tym własnej niechlujny wygląd. Po czwarte, niektóre z was ciągle unika seksu. Po piąte, konflikt jest coraz mniej i są zastępowane przez śmiertelnej ciszy. Jest to ostatni etap i pilna potrzeba podjęcia działań, a nawet mogą odnosić się do psychologa rodzinnego, który powie Ci, jak poradzić sobie z sytuacją i czy nie do utrzymania rodziny w ogóle.

Kryzysy w życiu będzie ogromna ilość. Musisz być gotowy do nich i uczyć je z honorami do pokonania. Kryzys miesiąc miodowy tam na początkowym etapie relacji rodzinnych, kiedy małe rzeczy, które stają się widoczne i nie podrażniona powodują przynajmniej – zdziwiony, maksymalna – podrażnienie. Pierworodny kryzys zawsze przychodzi po urodzeniu dziecka. Mąż jest niezadowolony z braku właściwej uwagi i seksu, a żona jest ciągle wyczerpany i zmęczony. Biochemiczne kryzys oznacza, że po kilku latach małżeństwa za seks już nie wystarcza atrakcją, gdyż osłabia. Dlatego konieczne jest, aby mieć inne wspólne interesy. Kryzys z codziennej rutyny, prowadzenia gospodyń domowych, w połowie życia i wiele innych zagrożonych złamać dobrobyt rodziny. Tak, że minęło niepostrzeżenie, jak to możliwe i delikatnie, trzeba znać kilka zasad jak utrzymać rodzinę razem.

Przede wszystkim, trzeba nauczyć się myśleć w pozytywny sposób. Negatywne, po prostu wyłączyć z ich głowami. Twój nastrój może poprawić tylko ty i nikt inny. Przestań narzekać do znajomych na drugą połowę. Lepiej jest spróbować znaleźć partnera w dobrej jakości i ich pochwalić. Nauczyć się obchodzić wszystko, co jest dobre, co sprawia, że ten dom współmałżonka – docenią to i nie zadawać zbyt dużo.

Zrób to z reguły nigdy nie spotkać jej męża z pracy z nastrojowym lub kwaśnym wyrazem twarzy. Lepiej jest podzielić się z nim pozytywne nastawienie i być piękny, szczęśliwy i zadowolony życia. Kobieta oprócz spraw wewnętrznych powinna zajmować się ich wygląd. Nie jest konieczne, aby nosić stary dom płaszcz lub spodnie z wyciągniętymi do kolan. Trzeba być królową nawet bez makijażu i makijażu. Kochać siebie – to jest główny warunek, że mąż też pokocha i doceni cię. Zatrzymaj kontrolę w drugiej połowie, dać mu więcej swobody. Sex powinien zajmować ważne miejsce w życiu, nie przegap radość z bliskości z mężem z powodu kłótni lub mytych naczyń.

Sposobów, jak utrzymać zestaw rodzinny. Wybierz najbardziej odpowiedni i zrobić takie zachowanie znajome dla siebie i dla mojego męża.