244 Shares 1016 views

Skąd mam wiedzieć, czy mój mąż cię kocha? pewne znaki

W każdym związku, może pojawić się niestabilność, a wtedy kobieta zaczyna się zastanawiać: „Skąd mam wiedzieć, czy mój mąż kocha cię” Na tym etapie ważne jest, aby realnie ocenić sytuację i ustalić, czy człowiek ma uczucia, i podjąć działania zachowane. Po analizie relacji i mały test, można uzyskać odpowiedź. I zrozumieć cokolwiek bezpodstawne podejrzenia lub czas do podjęcia działań mających na celu uratować małżeństwo.


mąż jak? analizujemy sytuację

Relacja małżeństwo dodaje się zwykle przez siebie, bez zastanowienia działania małżonka lub analiza opracowana konfliktu w domu. Nawet jeśli relacje między małżonkami w kolejności należy zwrócić większą uwagę na małżeństwo. Cóż, jeśli nie było wątpliwości co do wierności męża, zapytał: „Skąd mam wiedzieć, czy mój mąż kocha swoją żonę?”. Jeśli masz już przeczucie zbliżył się do rozwodu, to trzeba ocalić małżeństwo teraz. W jaki sposób?

 • Należy zwrócić uwagę na męża. Jak zachowuje się z wami, co się zmieniło w jego zachowaniu? Może stał wzburzona, że pozwala się na śmieszność nieprzyjemne lub nawet obelgi. Jak on reaguje na twoje słowa lub wniosków? Czy zmieniły się gesty, mimikę, wyraz twarzy, gdy do czynienia z wami? W takiej sytuacji nie ma drobiazgi, ponieważ wszystkie te zmiany gromadzić i prowadzić do chłodzenia stosunków. Jednak, aby ocenić zachowanie męża powinny być obiektywne, nie pozwalając swoje emocje i fantasy.

 • Uważaj na siebie. Jesteś nadal komfortowe z mężem, chcę podzielić się wszystkie myśli, uczucia i wrażenia? To nie pojawia się w jego obecności, sztywność lub strach robi coś złego? Wyłączenie takie sugerują, że związek rzeczywiście nastąpiła zmiana, a teraz nie ufa mężowi, jak poprzednio.

Widok z zewnątrz

Żona nie jest w stanie ocenić zmiany w relacji z mężem. Następnie można poprosić o pomoc przyjaciół lub znajomych. Bliskich przyjaciół, którym można zaufać, można bezpośrednio zapytać spojrzeć na zachowanie męża na imprezie i powiedzieć, czy zmiany widoczne. Nieznajome osoby lepiej nie angażować się w szczegóły osobistych relacji i porozmawiać o tym, co się stało i poprosić o radę, jak „problem dziewczyną.”

Zdarza się, że obcy by zobaczyć, co jego żona przyzwyczajeni do nie zauważyć – czuły hugs jej męża lub jego zaloty i komplementy. Czasami sytuacja odwrotna – a potem jego żona będzie wskazywać na agresywnych zachowań męża lub jego niechęć, aby być blisko niej. W każdym razie, więc można dostać drugą opinię na temat jej małżeństwa i uczuć męża.

Pytamy bezpośrednie pytanie małżonka

Jeśli kobieta nie jest pewny swoich ustaleń i wniosków, pytanie pozostaje bez odpowiedzi: „Skąd mam wiedzieć, czy mój mąż kocha” Znaki i rady przyjaciół nie odpowiedzieć, a następnie spróbować bezpośrednio porozmawiać z mężem o problemie. Pytanie o uczuciach człowieka, warto zapytać, stosując się do następujących wytycznych:

 1. Wybierz odpowiedni czas. Zatem, małżonek powinien być w dobrym nastroju nie będzie późno i być gotowy rozmawiać z tobą.
 2. Kwestia ta powinna być prawidłowa. Nie ma potrzeby, aby uniknąć niejasności lub obraźliwe aluzje, a także oskarżając męża.
 3. Pozytywna postać w rachubę. Nie można zapytać, czy relacje są poważne problemy. Lepiej jest skontaktować się z mężem, wszystko było w dobrym małżeństwie.

Nie poddawał się emocjom

Jeśli jesteś przekonany, że związek z mężem otrzymała pęknięcia, nie ma powodów do paniki, a dodatkowo pogorszyć atmosferę w domu. Wybierz się na spacer na ulicy lub poćwiczyć. Pamiętaj, że nie zdarza się nie martw. Wręcz przeciwnie – teraz można zobaczyć, że w związku nie ma problemu i będzie mógł zacząć radzić sobie z nim, bez zadawania żadnych pytań, „Skąd mam wiedzieć, czy mój mąż kocha cię dokładnie?” I odzyskać zaufanie swoich uczuć.

Mąż nie lubi! Lub czy istnieje inne wytłumaczenie?

Rozważmy sytuację, gdy kobieta zaczyna interesować się pytaniem: „Skąd mam wiedzieć, czy mój mąż cię kocha” to pewny znak obojętności człowieka aktywnie oczywisty – jest nieuważny do żony, że nie spędza czasu z jej drażliwy. Wtedy kobieta próbuje ratować małżeństwo, ale nie zobaczyć wyniki swoich działań. I dopiero wtedy zaczynają rozumieć, że powodem tego męskiego zachowanie nie było spowodowane przez problemy w związku. Istnieje realne powody, dlaczego mąż nie zachowuje się tak jak zwykle, ale nadal kocha swoją żonę:

 • Problemy w pracy (na przykład brak czasu lub konfliktu z głową) może powodować podrażnienie i zmęczenie stały męża. W tym przypadku, trzeba poczekać na bardziej relaksujący czas i sprawdzić, czy związek będzie się zmieniać. Można również męża do zmiany pracy, aby uniknąć konfliktów i nadgodziny.

 • Kłopoty w rodzinie. Jeśli zauważysz dziwne zmiany w zachowaniu męża, myśleć, i czy z przyczyn nie związanych z problematyką małżeństwa. Jest możliwe, że on jest zły rano z powodu nieprzespanej nocy, nie z powodu utraconej miłości. Lub gra na weekendy w grach komputerowych, nie zwracając się do żony, ponieważ planowanie spotkanie w poniedziałek, a on chce uciec od nieprzyjemnych myśli. Wyłącz wody, natężenia ruchu, złe samopoczucie – wszystko to może być przyczyną jego nietypowego zachowania, minuta gniewu i irytacji.

W celu identyfikacji tych wzorców, należy spróbować, aby dowiedzieć się więcej o życiu jej męża, aby zapytać go, czy są jakieś problemy w pracy, a także monitorować jego stan zdrowia.

Różnica temperamentów

Mężczyźni inaczej pokazać swoje uczucia, mniej emocjonalny niż kobiet. Na przykład, mąż może zapomnieć ważną datę lub nie zauważyć nową sukienkę, bo jego szef jest zajęty przez więcej problemów globalnych. może on poświęcić się pracy, ale powodem tego jest nadzieja na zwiększenie i poprawę kondycji materialnej rodziny.

Skąd wiesz, czy były mąż kocha?

W przypadku nieudanego małżeństwa, para rozwiodła się i zacząć budować relacje z innymi ludźmi. Jednak zdarza się, że jeden z nich lub oba są uczucie. To może być wyrażona w przyjaźni, na podstawie ostatnich dobrych wspomnień. Niniejszy komunikat nie niesie coś większego i pojawia się w pozdrowienia telefon wakacyjnych lub okolicznościowych wniosków o pomoc w poważnych sytuacjach (choroba członka rodziny, relokacji). W tym przypadku, ex-mąż pokazując wspólny uprzejmości i dobrych manier, ale to nie znaczy, że mają uczucia.

Inną rzeczą, jeśli mąż jest stale nazywając jego byłą żonę, prosząc ją o radę, oferuje pomoc w domu, lub wsparcia materialnego. Następnie sprawdzić, czy mąż kocha swoją byłą żonę, to nie jest trudne. Jest to również znak:

 • wspólnych znajomych komentuje, że mówi tylko pozytywnie o sobie;
 • regular „casual” Spotkanie na zwykłej trasie;
 • aktywny udział w życiu;
 • drogie i unikatowe prezenty, które nie zostały jeszcze żonaty.

Jeśli większość z tych objawów są obecne, jest wyraźnie zachowany uczucia męża dla swojej byłej żony, i możliwe jest, że w nadziei na przywrócenie stosunków.

Skąd mam wiedzieć, czy mój mąż kocha swoją ciężarną żonę?

W czasie ciąży, kobiety szczególnie potrzebują wsparcia męża. I wątpliwości co do jego uczuć sprawiają, nerwowy, martwi się o swoją przyszłość i los dziecka. Dla wielu ludzi, wiadomość o rychłym ojcostwa staje się szokiem, a nie każdy okazuje pogodzić się z nim. Na przykład, niektórzy mężowie zaczynają unikać jego ciężarną żonę, staraj się nie dotykać go, nie idź do placówek medycznych razem. Więc starają się chronić się przed zmianami w ich życiu – ciąży żony. W tym momencie, trzeba zrozumieć, że człowiek robi to wszystko nie z powodu utraconej miłości, ale ze względu na to, co jest teraz beztroski związek zakończył się, a początek prawdziwej odpowiedzialności.

W czasopismach i telewizji kobiecych pokazuje ojcowie pokazać radosny i szczęśliwy, ale reakcja ta nie gwarantuje, że człowiek będzie dobrym mężem i ojcem. W rzeczywistości, po pierwszej radości zaczynają panikować, poczuć strach i niepokój. Mężczyźni muszą teraz finansowo wspierać dziecko, jak radzić sobie z obowiązkami ojca. I człowiek myśli, i czy może on obsługiwać? I ukrywa się przed wszystkimi problemami, starając się uniknąć swoją ciężarną żonę. W takiej sytuacji konieczne jest, aby porozmawiać z mężem i wyjaśnił, że jego obawy są nieuzasadnione. I dbać o dziecko w łonie matki może zacząć stopniowo – wspieranie żonę.

Test, aby sprawdzić siłę uczuć

Po przejściu mały test, widać Kłopot miejsca w życiu rodzinnym, a także zrozumieć nie tylko zachowanie męża, ale również w stosunku do ukochanej.

 1. Czy jesteś szczęśliwy, że mój mąż wybór współmałżonka? Nawet jeśli wątpić w prawidłowość decyzji męża, to nie jest dobry znak.
 2. Podzielone, jeśli problemy mąż i tajemnic, zapytać, czy poradę? Tak, mężowie, żony, kochankowie, i im zaufać, wolą, aby omówić wszystkie kwestie razem. Ale nie zapominaj, że istnieją ludzie, którzy są przyzwyczajeni do młodzieży wszystkim decydować.
 3. Nie masz myśli o rozwodzie? Jeśli myślisz o tym, twój mąż może mieć podobne myśli, a następnie trzeba zmienić swoje nastawienie i zachowanie tak, że kwestia ta nie była nawet w teorii.
 4. Jak często kłócą się z partnerem lub upomnieć go niegrzecznie? Duża liczba roszczeń zwykle wywołuje negatywne reakcje ze strony męża.
 5. Jakie zmiany zaszły w swoim ulubionym w ciągu ostatniego roku? Pewność siebie i opanowanie – to objawy, które wskazują, że mąż lubi życie rodzinne. Ale agresja lub depresja oznacza, że czuje się nieswojo w małżeństwie.

Dowiedzieć się, jak sprawdzić, czy mąż cię kocha, można analizować sytuację w małżeństwie, jak również rozważyć i ocenić je, bez dokonywania żadnych pochopnych działań, które później żałować. Wzmocnienie Małżeństwa mogą trwać długo, ale w rodzinie szczęśliwe życie nie będzie już miejsca na wątpliwości.