477 Shares 5710 views

Jak doprowadzić dziewczynę do orgazmu bez pomocy leków na potencję.

Powinien dziewczyna do orgazmu, para Wiedząc Magicznych Pozycje

Ostatnio na płci pięknej słyszy coś podobnego „przyniesie dziewczynę do orgazmu.” Zwykle mówią skierowana jest do mężczyzn. Człowiek z cudów, dlaczego jego partner nie dostać satysfakcję, ponieważ wydaje się być delikatny i taktowny, i nic się nie dzieje. Wtedy człowiek zadaje kolejne pytanie „jak doprowadzić dziewczynę do orgazmu?”


Co zrobić, aby i ona ma dokładnie taką samą absolutorium, jak on. W rzeczywistości, zanim odpowiesz na to pytanie, powiedzmy, że jedna na pięć kobiet nigdy nie doświadczyła orgazmu. Problemem jest brak orgazmu. Oznacza to, że przy całkowitym braku prawidłowego odprowadzania intymności seksualnej. Powody, dla których jest to wielka różnorodność.

Ten i kilka chwil, które miały miejsce w dzieciństwie i wpłynęły na przyszłe życie, a strach przed pojawiające się śmieszne w tym procesie, a niezdolność do wypoczynku, a nawet znacznie więcej. Aby znaleźć przyczynę konieczności dłuższego czasu i dużo „kroplówki” ostatniego człowieka. Jednak jedna rzecz, gdy problem jest w umyśle, a całkiem inna sprawa, kiedy kobieta nie może osiągnąć orgazmu z powodu braku stymulacji lub bez stymulacji prawej stronie. Zbaczać z tematu i powiedzieć, że w niektórych eksperymentach wykazano, że partnerzy dziewcząt przyjmujących lek Levitra zaspokoić je z nawiązką.

Jednakże, jak później powiedział śledczym, sprawa nie był człowiekiem, który jest, i to oczywiście też, tylko biorąc lek Levitra człowiek jakoś wpłynął na kobiety, one rozluźnić się i ostatecznie otrzymał długo oczekiwany absolutorium. Oczywiście, można kupić Levitra raz, dwa razy, ale chcesz jakoś Należy zauważyć, że wtedy z dumą powiedzieć, jak doprowadzić dziewczynę do orgazmu.

Jak doprowadzić dziewczynę do orgazmu lub że naukowcy mają pochodzić z

Naukowcy poszły dalej i przeprowadził eksperyment, pytali kilka tysięcy par seks w tym samym czasie w ten eksperyment przeprowadzono badanie ultrasonograficzne, które pokazuje, co punkt wewnątrz ciała narażone na największą presją penisa.

Przez brzuch kobiety laczy to małe urządzenie, ale na ekranie widać było, co dzieje się w środku. Pary zadano używać najbardziej do 15 różnych pozycjach podczas stosunku płciowego. Wyniki były oszałamiające. Po badaniu okazało się, że tylko trzy postawy podjęte niemal wszystkie dziewczęta najbardziej przyjemnych doznań. Naukowcy badali dokładnie zapisane ultradźwiękowych chwile i powiedział, dlaczego te trzy postawy tak przyjemne dla pań.

Na trzecim miejscu, według badań przez prędkość i moc do osiągnięcia orgazmu, emocje i zmysłowość umieścić pozycji „Rider wręcz przeciwnie.” To jest, gdy człowiek leży na plecach, a kobieta siedzi na nim, z jego plecami. Kiedy pochylić element w kontakcie z łechtaczki, która jest zawsze bardzo pozytywne, a jeśli kobieta odchyliła się do tyłu, element będzie trzeć na przedniej ścianie pochwy, stymulując tym samym momencie lub punktu Grafenberg G. obszarze szczególnie wrażliwym, efekt, który prowadzi do potężnego orgazmu.

Drugie miejsce było nieoczekiwane, ale dla wielu radosnych „pozycja misjonarska”. Dlaczego nieoczekiwany? Ponieważ w takiej sytuacji nie ma najmniejszego wpływu na newralgicznych punktach kobiet, głównie tarcie przychodzi na tylnej ścianie pochwy, a nie na froncie jest szczególnie wrażliwy na tym punkcie jest G, łechtaczka, zbyt, nie zwracają uwagi. Prawda jest taka sytuacja może być naprawione jeśli człowiek vygnet tyłu, unosząc element bazowy. Naukowcy twierdzą, że tutaj odgrywać rolę bardzo sąsiedztwo stwarza w oku, co daje specjalną przyprawę do seksu i przyjemności. Chociaż, jeśli człowiek ma rację vygnetsya, stymulacja będzie nadal.

W pozycji „łyżka”, który zdobył pierwsze miejsce w tym samym czasie jako członek stymuluje łechtaczki z zewnątrz, a G-spot znajduje się w przedniej części środkowej części pochwy. W pozycji łyżką pochodzi największy wpływ na punkcie G, i mimo, że łechtaczka jest prawie nie zaangażowany, czy to stwarzać dostępnych stymulacji ręce. Prawie wszystkie kobiety, które brały udział w eksperymencie, powiedział, że pomimo względnego spokoju pozie, zabawy dostać nieziemski. I nawet ci, którzy nie byli w stanie osiągnąć orgazmu podczas kochać się w tym położeniu, osiągnął najwyższy szczyt rozkoszy.

Ale co z „Dogi stylu” i punkt G?

Jak na taki popularny i kochany człowiek stwarza „Psy stylu” to nie opłaca w sensie opanowania największą satysfakcję. Ta pozycja pozwala na głęboką penetrację pochwy członka, fakt, że człowiek jest przyjemność, ale nie punkt G lub łechtaczki penis nie stymuluje. Więc tajemnicą, jak doprowadzić dziewczynę do orgazmu, jest otwarta.

Można spróbować na własną rękę, ale można kupić Levitra, który nawiasem mówiąc jest dostępny w sklepie internetowym. W każdym razie, po przeczytaniu tego artykułu, ludzie będą mogli powiedzieć swoim znajomym „przyniesie dziewczynę do orgazmu”, jeśli wiesz jak to zrobić.

Seks jest bardzo ważny zaufania i zrozumienia w stosunku do siebie, więc jeśli dziewczyna jest trudne do osiągnięcia odprężenia jej pomóc w tym, nie należy oczekiwać, że powinien to jakoś doświadczenie. Wszyscy jesteśmy różni i w błonie wewnętrznej im więcej ktoś może osiągnąć orgazm przez parę prostych tarć, a ktoś będzie potrzebował znacznie więcej czasu i wysiłku.