238 Shares 3705 views

„Shuba” -salat – recepta w nowy sposób

Każda gospodyni ma swoje sztuczki w przygotowaniu danie. Najczęściej najczęstsze metody leczenia lub zamienne produkty składników pomaga poprawić smak potraw znanych. To samo odnosi się do wszystkich słynnego sałatkowy „płaszcz”. Sałatka, której przepis zna absolutnie wszystkich, możliwe jest, aby przygotować nowy sposób. I za to, że nie jest konieczne, aby całkowicie zmienić jego składników lub używać drogiego czerwonego ryb. Więc zacznijmy.


Przygotowanie składników

Będziemy potrzebować: 1 średniej wielkości burak, 1 marchew, 1 ząbek cebula, 3 jajka, 2 ziemniaki, 2 jabłka, 1 osolonej makrela, (!) Ocet jabłkowy i majonez.

Wstępnie gotowane warzywa strzępić na średniej tarce. Gotujemy buraki mogą być bezpiecznie razem z marchewką, ten ostatni na pewno nie być pomalowane. Ale ziemniaki i jajka lepiej umieścić w innym charakterze, jak długo temperatura przetwórstwa jaj niepożądanych. Białko szybko traci swoją czułość, które bezpośrednio wpływają na jakość żywności. Frezowane łuk 10-15 minut napełnić szklankę wody z lodem i 1 łyżeczkę octu jabłkowego. Jako podstawa dla „futro”, moim zdaniem, jest idealnym miejscem do korzystania makreli. Ta ryba jest bardziej łagodny, nie ma małych kości i nie wymaga mniej delikatne „futro”. Sałatka, której przepis jest dobry w swojej prostocie, zawsze można skomplikować i gotować jak świątecznym stole, a tylko w czasie kolacji.

„Wprowadzenie„sałatkę

Klasyczny sekwencja warstw sałatki zawsze mogą być zerwane. Proponuję wersję. Pierwsze dania dno pokryte cienką warstwą buraków i dopiero wtedy umieścić warstwę makreli. Ostatnio trochę smak majonezu. Dalsze rozprzestrzenianie namoczone wcześniej cebulę drenażu. Po cebuli są ziemniaki, marchew, jajka, jabłka i buraki. Dla tych, którzy nie troszczą się o swoją sylwetkę, każda warstwa może moczyć majonez. Słodkie jabłko, można skropić sokiem z cytryny, która dodaje żądaną kwasowość i dodatkowo utrzymać produkt świeży kolor. Dla małej firmy może być gromadzone w warstwach porcjowanych salaterki, tak aby otrzymać indywidualną „Shuba” -salat. Przepis jest podobny do ostatniego, tylko warstwy są zbierane wręcz przeciwnie, ponieważ przed podaniem część po prostu odwrócone na płaskiej płycie i urządzone.

Sztuczek handlu

Jak przygotować sałatkę? „Płaszcz” powinny być delikatne i przewiewne, a zatem nie jest konieczne do stemplowania każdą warstwę. Aby osiągnąć ten efekt, najlepiej jest użyć ciekłego majonez, która jest łatwo rozprowadzane na warstwach powierzchniowych. Duże buraki, co do zasady, jest mniej intensywny smak i trawiaste, więc wybrać poprawną korzeń mały. Warstwy marchwi i samymi organizacjami jabłka soczyste, ponieważ nie ma potrzeby obciążać je z majonezem. Korzystanie z czerwonej cebuli zrobić sałatkę bardziej „łagodne” smak. Jak jest ozdobiona „futrze” -salat? Zdjęcia święto, a codzienne wybory lepsze wychwytywanie i dzielić się nimi z gotowaniem amatorów. Myśleć pomysł jest wart z góry, ale pożądane jest, aby wdrożyć go tuż przed podaniem sałatkę. Po tym wszystkim, nawet bardzo smaczne i pięknie, ale wyschły danie wygląda przekonujące.

Tutaj jest gotowy do „płaszcz”! Sałatka, przepis której znajduje się we wszystkich książkach kucharskich, dostępny dla każdego!