314 Shares 5254 views

Uzdrowienie Saskatoon jagód. Przydatne właściwości i przeciwwskazania

Obecnie, wielu ogrodników są uprawiane na ich działkach irgu. Ta roślina to krzew, który ma piękne serce w kształcie liści i dużych granatowe jagody, które przypominają aronii. Saskatoon Pochodzący z Wielkiej Brytanii, gdzie początkowo krzew uprawiany jako dekoracyjne ogrodzenia.


W XVIII wieku gospodynie angielskiego nauczył się zbierać owoce tej rośliny. Oni parzonej z konfitur irgi i dżemy, galaretki i kompoty. Jagody są często suszone na słońcu, należy w zimie do sosów i galaretki. Nieco później shadberry został wykorzystany jako naturalny barwnik do żywności w różnych dań (lody, musy, zup, sosów, itp).

Saskatoon – jagodowe użyteczne właściwości, które są dobrze znane, jednym z ulubionych przysmaków w wielu krajach, w tym w Rosji. Jej szczęśliwe ogrodnicy rosnąć. Ten krzew jest niewymagających w opiece. Ponadto, daje smaczne owoce i ozdobić swoją witrynę z błyszczących liściach i dużych białych kwiatów.

Nie każdy jednak wie, co jest użyteczne Saskatoon berry. Owocami tej zaskakującej krzewu mają lepsze właściwości terapeutyczne. W związku z tym, mogą one stać się niezbędnym dla osób cierpiących z powodu różnych schorzeń.

Saskatoon – jagodowe użyteczne właściwości, które są ze względu na ogromną ilość Zawiera mikroelementy i witaminy. Należy do bardziej pozytywny wpływ na organizm spożywane świeże. Przydatne owoce tego krzewu dla tych, którzy cierpią na nadciśnienie. Redukują one drażliwość.

Saskatoon – jagody użyteczne właściwości, które są spowodowane i obecność różnych flawanoli, zapobiega rozwojowi chorób, takich jak choroby Alzheimera i raka. Często w celach leczniczych używać soku owocowego gojenia krzew. Jest niezbędnym narzędziem do płukania ropne zapalenie migdałków. sok Irgi pomaga w leczeniu różnych oparzeń. Pić oraz stymulują układ trawienny.

Przygotować sok w zwykły sposób jest bardzo problematyczne, ponieważ irgi jagody są suche i dość trudne. Dla zdrowych owoców sok przemywa gojenie krzew należy umieścić w słoiku, wypełniając ją o dwie trzecie, posypać odrobiną cukru i umieścić w lodówce. Po czterech czy pięciu dniach rozpocznie się sok owocowy, który jest zalecany jako alternatywa dla leków.

Ropna angina cofnięty płukanie gardła rozcieńczony wodą w stosunku jeden do jednego krzaka soków owocowych. Saskatoon jagód, właściwości pozwalających leczyć różne choroby układu pokarmowego, stosuje się w postaci soku otrzymanego z niej w celu usuwania żołądka, wrzodów żołądka lub zaparcia. W tym przypadku, środki zaleca się dziesięć minut przed posiłkiem przez pięćdziesiąt miligramów.

Irga – jagody, właściwości, które są ze względu na obecność w niej witaminy P odpowiada za elastyczności ścianek naczynia. To pomaga pacjentom z wysokim poziomem cholesterolu. Sok z tego owocu jest zalecana do korzystania z nich po posiłku w wysokości dwóch łyżek.

Berry Saskatoon, korzystanie z których w leczeniu wielu dolegliwości jest sprawdzone, ma swoje przeciwwskazania. Jego stosowanie w żywności nie jest zalecane gipotonikam. Duża liczba przyjęć nadużycie owoce irgi, które mają działanie łagodzące, niemożliwe jest do tych osób, których praca wiąże się z kontrolowanych mechanizmów ruchu.