234 Shares 5717 views

Skaybo – Sport New Generation!

W każdej formy sportu lub walczyć walki to „skórka”, ale nie „obcy”. Myślę, że jest to cecha wszystkich sportowych i nie tylko w sztukach walki. Sportowych sparing musisz ciężko walczyć w ramach reguł. Klasycznie! Bez uciekania się do nielegalnej zawieszone, do „obcego smaku”. W sporcie Sambo, na przykład, uderzające jest to technika, a technika jest nieodpowiednie w walce bokserskiej. A co będzie, jeśli ich „mix”? To będzie walka „mieszany”, czy co? „Hitchcock” Niektórzy jednak, podobnie jak inne kopulacji.

I jeszcze chciałbym nachalny tendencja Universal Search zmaksymalizować wykorzystanie różnych technik z różnych stylów walki opcji Arts i ich zastosowania w dziedzinie sportowej rywalizacji, że teraz jest bardzo ważne. Ale walka bez reguł były rozpowszechnione na całym świecie iw Rosji nie jako sport.

W niektórych krajach rozwiniętych dzisiaj Instytut walk bez reguł stać się przestarzałe lub po prostu odrzucone, na przykład w Stanach Zjednoczonych. Ale nie jest to jedyny powód, dlaczego teraz zaproponować je nazwać – „wolna walka” (SB). Byłoby bardziej uczciwy! Detail – poniżej.

Wiele osób uważa, stanowi atrakcyjne urządzenia amortyzatory posiadaniu, z różnych trendów stylistycznych, a także wielu innych pragną posiadać różne style technik zapaśniczych. Są tacy, którzy chcą wiedzieć, a co ważniejsze, by móc zastosować techniki rzucania różnych stylów w „walce” i uderzające style techniki znowu inny w „walce”. Aby móc kontynuować, jeśli to konieczne, z jednej techniki do drugiej. Jeszcze lepiej, „przeplatać” je podczas meczu. W zasadzie to był długi czas w bliskich opcji bojowych. Niektóre z nich są „stosowane” charakter, to jest, powtarzam, „kontradyktoryjności”. Ale wielu ekspertów sztuk walki nie dają odpocząć, aby pokazać to wszystko z punktu widzenia tego wielkiego sportu. I – jak dobrze. czynne wyszukiwania są prowadzone w tym kierunku. Wiemy już, że czasami dobrze, a czasami odwrotnie – to jest złe. Nie dość abstrakcyjnego myślenia. Istnieje wiele przepisów, studiował nauki przyrodnicze i społeczne. Większość z nich znamy, są prawa podmiotowe. Mogą kontrolować ludzi. Jednak musimy pogodzić się z takimi prawami natury i społeczeństwa, które nie możemy kontrolować i które są bezstronni. Nie zależy od woli i świadomości, a więc także od woli ludzi.

Kto może, na przykład, umieścić dużą walizkę w mniejszych? Nikt, jak gdyby chciał.

Kto może, na przykład, w technice uderzeniowej wymyślić zupełnie inny wpływ, oprócz dotychczasowych wpływów z naturalnych ludzkich części ciała: ramion, nóg i głowy? Nikt! Tyle, ile chciał. Ten sam obraz i techniki grapplingu. A czy ktoś mocny ogon style walki technologii szok byłby reprezentowany nieprzewidywalne szersze, a także stylów technik zapaśniczych, które, na przykład, uduszenie by stać się „klasyki”!

Tak „wydaje się”, czy inaczej, bez względu na to, jak kręcić, i wymyślić zupełnie nowe, niezwykłego, w naszym przypadku jest to niemożliwe ze względu na prawa obiektywnego. Pozostaje że szczątki, a mianowicie połączyć obiektywnej rzeczywistości, jak kompozytorzy muzyki „wychodzi” z zaledwie siedmiu nut. W skaybo – a nawet mniej. Five "muzyka"!

Jak zrobić tak, że nowy sport przedstawił się jako rodzaj walki lub walki, który spełnia wiele z wymaganiami międzynarodowej normy, przynosi nowość prezentacji, zarówno w formie i co-trzymającym? Sport powinien spełniać podstawowe wymagania międzynarodowej normy nieelastyczne. Powinno być:

– tytuł obojętny

– zasadniczo kompleksowe,

– ważne dla kultury,

– Sport humanitarny,

– międzynarodowej akceptacji.

Ma to zapewnić, że dla wielu krajów i vice urodzenia sport ten został otwarty do uprawy w domu. Rozważmy szczegóły.

skaybo – neutralny

Brak tendencji w specjalnej pozycji w stosunku do innych rodzajów sportów sztuk walki.

Oznacza to, że sport nie musi mieć treść znaczeniową któregokolwiek sztukach walki stylów w jego imieniu. Nie powinno podkreślać swoją przynależność lub szczególności jego nastawienie do każdego stylu szkoły sztuk walki. To nie może być przed precedensu. Politycznie i historycznie niezależna. Skaybo spełnia ten wymóg. Nie można przypisać japoński lub koreański lub chiński styl sztuki walki. Zgodnie z tytułem, jak skaybo nie określa swoją przynależność, ani po niemiecku, ani USA, ani po angielsku, ani rosyjskim sporcie, jak również do każdego innego kraju na świecie. Jednakże może mieć do niej prawo. Skaybo również nie ma zastosowania do żadnego ze znanych sztuk walki i nie należą do żadnej szkoły sztuk walki stylów i trendów. Ale powitać ich w domu jest uprawniony. „Aybokasa” nie jest członkiem żadnej innymi stowarzyszeniami, ani w „Eastern” ani „zachodniej” lub działów. Wręcz przeciwnie.

„Aybokasa” gotowy do podjęcia swoich członków wszystkich fanów sztuk walki, a także ich organizacji. Skaybo jeszcze przed nami!

Skaybo nie należą do tej dziedzinie, jak zresztą i wielu innych, oprócz niektórych tendencyjnych „orientalnych” style. Jest to sport. I nie mają już zastosowania. Ojczyzna skaybo gdzie zaczyna się rozwijać. Tytuł jego przy tej okazji nie ma notacji. Precedens przed nim, a nie na dłuższą metę nie jest przestrzegane.

Skaybo – neutralny sport, bez „preferencji”, na co bez względu na styl.

Ma oryginalne rozwiązanie z własnej tożsamości.

skaybo – kompleksowa

Posiada zdolność do „trzymaj” w różnych stylistycznych kierunkach.

Oznacza to, że ten sport polega na realizację różnych technik sztuk walki stylów i trendów, jak również „popularne” sport nie mają tak wysokiego statusu, ich metody są dopuszczalne w bitwach i potyczkach sportowych charakter.

Skaybo raczej to zbiorowy charakter niż ustawodawcy, w systemie rozwiązań technicznych dotyczących technik widowiskowej sztuki walki sportowej kierunku. Skaybo prosty w zrozumieniu i przeprowadzenie zawodów. Skaybo wyraźnie oddziela główne techniki walki szokiem i umiejętności zapaśnicze. W tym samym czasie, przez konkursy skaybo mają scalania nieruchomości.

Nowy sport skaybo nieobce technik walki i bitwy wszelkie stylistyczne szkół i ruchów, które spełniają wymogi etyki sportowej. Umiejętność korzystania Skaybo ale poszerzył zakres dopuszczalnych technik zawarte w niektórych sztukach walki jak zabronione. W szczególności, technika ograniczoną sztuki użycie aikido. Mogą istnieć pewne techniczne sztuczki karate, Sambo i innych stylów, które są zakazane w innych sportach walki. Takie techniki są chronione naukowych podstaw praktycznych badań nad ich względnego skaybo bezpieczeństwa.

Skaybo – to nowy sport wszystkich ludzi na całym świecie. Sport wszystkich szkołach stylistycznych i ruchów, zdolność ny przyciągnąć najbardziej, że nie jest doświadczony sztuk walki w końcu mieć możliwość uczestniczenia w targach „wielostopniowych” walk w pełnym wymiarze czasu!

Zapraszamy do skaybo!

skaybo – prawidłowe

W stosunku do innych rodzajów sztuk walki.

Ten sport nie narusza i nie daje uprawnień do każdego z zawodów sportowych w swoim programie. Żadna forma wyglądu, nie ma reguły i przepisy dotyczące konkurencji, żadnych szacunków sędziów na meritum technik jak sportowcy szok klasyfikacji myśliwca i klasyfikacji zawodników rzucających zapasy.

W skaybo nie „ustawione zęby” na krawędzi i podobieństwa postanowieniami zasad konkurencji z innymi formami sztuki walki, która kontrowersyjna. Oznacza to, że skaybo nie może być podejrzany o „analog” i „plagiat”. Skaybo nie przypisuje żadnego konkretnego rozwoju techniki znanych typów lub stylów sztuk walki. Nie w opozycji do innych sportów, ale zastrzega sobie prawo do wyboru pewnych technik z arsenałów świata sztuk walki jak szok i umiejętności zapaśniczych. Skaybo nie dają podstawy do jakiegokolwiek specjalisty w sztukach walki, jak również i fani innych sportów, antagonistyczny stosunek do niego.

Skaybo – jeden z najbardziej poprawne sportów sztuk walki.

skaybo – humanitarny

Oznacza to, że skaybo to sport! Ze wszystkimi postanowieniami, teorii i praktyki prawa sportowego Ruchu Olimpijskiego na całym świecie. Zabrali wszystkie narody i ludy, sportowców wszystkich dyscyplin sportowych.

Ludzkość – skaybo rdzeń zasada jego istoty:

– uczciwość,

– łatwość obsługi,

– partnerstwa,

– bezkompromisowy,

– dyscyplina,

– Kultura

– tolerancja

– fragment

– powściągliwość,

– obiektywizm,

– dobroć i tak dalej …

Wszystko, co odróżnia ten sport od sportu „nie” …

Ludzkość w Skaybo przeważnie objawia się w czasie walk.

Na przykład, przepisy nie przewidują „obowiązkowego” knock-out i ograniczony do „grog”. I jest to uzasadnione:

1. Z medycznego punktu widzenia, w celu utrzymania zdrowia sportowców.

2. Od strony etycznej nie jest humanitarny „zabić” przeciwnik „przywrócić” kilka sekund po knockdown.

Z praktycznego punktu widzenia, należy uznać za porażkę knockdown, które naprawdę przynosi sporty walki zrozumieć rzeczywistość wirtualną.

Fani „smażone” należy rozumieć, że w stanie „grog” nie może być odpowiednio zabezpieczone, a ponadto kontratak.

W związku z tym, w polu, na przykład „otwartego rachunku”. Ale w innych okolicznościach, co do zasady, takie „luksusy” nie są dostępne. I okazuje się, że ci, którzy są przez nokaut w skaybo kierują bynajmniej nie ze względów humanitarnych daleko, żeby nie powiedzieć nawet więcej. Chwiejnym krokiem człowieka, choć w 9 sekund „odpoczynku”, kontynuować z jeszcze bardziej „entuzjastyczny” cisnąć „wyłączyć” na prawo i lewo. A fakt, że można szybko odzyskać dobrą knockdown, ponieważ jest od Złego, jak zresztą wiele innych.

A jeśli skaybo przy tej okazji, aby zatrzymać walkę, to jest w porządku. Czego można się spodziewać, jeśli myśliwiec jest niezdolny do kontynuowania meczu?

Jeśli chodzi o rozmowy o zdolności do „trzymaj” i naciśnij „odbicia” po wnoś w „pełnym kolorze” to nie jest zaskakujące. Znam przypadki, że „naderzhavshis” tchnie, bojownicy można odzyskać nawet po dół i na zewnątrz … w „szatni” lub w szpitalu.

W skaybo dla bezpieczeństwa ograniczającej zdefiniowano szereg technik technik uderzeniowych, które mogą prowadzić do poważnych obrażeń.

W zapasach technika skaybo też mają swoje ograniczenia niebezpiecznych technik.

Na przykład, odbiór – udusić krokodyla „twist” jest uważane za akceptację wysokiej złożoności, wymagających ograniczenia i kontroli:

  1. Z medycznego punktu widzenia, w celu utrzymania zdrowia sportowców.
  2. Na stronie etycznej również nieludzkie „skazane” dusić na śmierć.

Uduszenie „Spin”, często słabo kontrolowanym przez tego samego napastnika.

Po trzech okazuje sama produkuje jego konkurent nie może, co do zasady, osłabić „twist”. Lekarz i sędzia z pomocą może nie mieć czasu. Dlatego w skaybo na pierwszym prawie do złożenia kolej do „twist” scrum może być zatrzymany. W ten sposób uprzedzać nieświadomość „hit” sportowca. Osoba atakująca, że spożycie sportowiec dostaje „aktywów”.

Wręcz ban „wirowania krokodyl” – ma na celu pozbawienie skaybo piękny moment w meczu. Myślę więc: należy zakazać „masowe” dobrych technik, a znalezienie ich Gwarancji warunkowego siatkę bezpieczeństwa.

Taki rozwój technik optymalizacyjnych charakterystycznych dla „Aybokasa” znajdują odzwierciedlenie w środowisku sportowym uznając go jako projektant nowoczesnych i humanitarnych rodzajów sportów walki skaybo!

To jest strona techniczna proporcji pytanie „około”.

Klub style sztuk walki nie jest ograniczony do tego okoliczności.

„Aybokasa” rozwija się nie tylko aspekty techniczne zasadami i przepisami nowych sztuk walki, ale także problem etyczny. Co więcej – to przynosi je pod naukowej bazy badawczej porządku ludzkiego, co, oczywiście, znaleźć swoje odbicie w przyzwoitej darmo uprawy praktyce skaybo na całym świecie! Już chcąc niezliczone.

Skaybo – zarówno popularne ulubiona piosenka. Premiera nie było, a wszystkie jego „śpiewać”!

skaybo – Międzynarodowe

Oznacza to, że nowy sport nie może mieć jotę krajowy priorytet. Muszą mieć bezpośredni przekład tej samej wartości semantycznej jakiegokolwiek konkretnego języka. Bez pisemnej fonetycznej i nieporozumień i różnic. Nowy sport nie musi mieć żadnej formy niejednoznaczności gdy przetłumaczony na inny język. Nowe sportowe ma granic i nie ma narodowości. Brak korzyści w którejkolwiek z dziedzin nauki. Udział sportowców w zawodach międzynarodowych nie jest zależny od statusu państwa w globalnej społeczności, którego są obywatelami lub stan swojego kraju na arenie międzynarodowej jako politycznych, wojskowych i gospodarczych. Skaybo jest otwarty dla sportowców wszystkich narodowości.

Skaybo nie rozpoznaje żadnej dyskryminacji rasowej lub kasty.

wniosek

Tak więc, w pierwszej części „aspekcie sportowym sztuk walki”, patrzyliśmy na to, co dzieje się w sztukach walki o sporcie, „postępu” i mogło dojść do wniosku … prawie wszystko lub wiele sportów walki połączone opcje wychodzi ze sztuk walki, to znak skargę próba „uniboy”. Teraz nie sądzę, że „uniwersalne”.

Wyjątkowość jak jesteśmy z tobą, też nie były przestrzegane. I nikt nie jest winien. Skaybo pewnością nie bez wad, ale przynajmniej w oryginalności nie może on odmówić. Trudno sobie wyobrazić, znacznie mniej stworzyć sport, który będzie zaspokoić wyrafinowania i oryginalności obiektywnych Program rozwiązań „vsestilevyh”.

Oczywiście, niektóre sztuki według zasady „wszystko w jednym i tym samym czasie,” nie pracują dla wielkich sportowych, a na wystawie walk. Lub, w skrajnych przypadkach, pozostają w zwężonej przestrzeni i możliwości.

„ Aybokasa ” nie rości sobie status sztuk walki lub jednej z jej nowo opracowanych sporcie niż zazdrość, wiemy tyle chory „Wschodu”. Pamiętaj powiedzenie Mistrz Tae-kwon-do? Tak więc, „Aybokasa” wie co:

– teorii, praktyka;

– sztuki i sportu.

„Aybokasa” zna konkretna prawo „jedności i kontraście.” Z wnętrza ich walce. I to prawo jest powszechnie stosowana w skaybo.

Wysoka sztuka i sport – kategoria wspaniały i granice między nimi. Dlatego niech będzie balet i cyrki, ale ten fakt nie przeszkadza mu być sztuką.

Tae kwon niech to będzie sport, nie zostaną naruszone jego ambicje. I spektakl, który zaprezentuje na olimpiadzie, może być sztuką publiczności!

„Aybokasa” koreańskich mistrzów i rozumie nie wymyślać niepotrzebne. Teraz wiemy, co dzieje się w sztuce i dlaczego.

Jednak wierzę, drogi Czytelniku, wiesz, filcu lub wiedział o tym wszystkim (będziesz drop „leszcz”) przede mną! Ale to nie był czas, aby umieścić go w słowach … lub ponad. Inni, którzy mają „wolny”, zamknięte w swoich książkach wysyłanych tematów odkrycia „Opowieści z Lasku Wiedeńskiego” w BI, nie przejmując się, co najmniej, z podniesionym, przyłbica jego stopniach naukowych, aby ocenić analizę przygotowaną mnie nudne dla nich „Revelations” ,

Z pewnym zainteresowaniem jest powyżej ekspozycji „nagim królem”, który dziś, ważne jest, aby pompowania policzki, wszystko w „Dans” czarnych pasów nauczyć swoich ludzi, jak się ubierać.