437 Shares 4485 views

Knockout punch: jak go umieścić?

Ktoś, coś wie o sztuki walki i sporty walki wie, że zwycięstwo nad wrogiem może stanowić pojedynczy nokaut cios – cios, który prowadzi do stanu nokaut.


KO nazywa się specjalny stan, w którym człowiek traci kontrolę nad swoim ciałem i nie może kontynuować walkę.

Oczywiście, strajk taki cios, nie każdy może. Tylko kilka bardzo silnych ludzi można wysłać przeciwnikowi nokaut z jednej strony bez treningu. Dla innych jest to możliwe dopiero po wielu tygodniach ciężkiej pracy.

Oczywiście, najlepiej jest, aby wypracować cios nokaut z partnerem, pod okiem doświadczonego trenera w sekcji lub sali fitness. Ale nie każdy ma czas i pieniądze, aby uczestniczyć w specjalnych zajęciach. Co ci ludzie?

Na szczęście, to już dawno opracowała specjalny zestaw ćwiczeń, w którym produkcja może być cios nokaut w domu. Zestaw ten obejmuje testowanie z trzech głównych części trzpienia. To zaburzenie, przyspieszenie i twardnienia.

Zakłócenia nazywany najbardziej gwałtowny i nieoczekiwany cios wroga. Podstawą jest to czysty relaks – zarówno fizyczne jak i emocjonalne. Żołnierz nawet nie trzeba myśleć o nadchodzącym ataku.

Istnieje kilka ćwiczeń do załamania testowania. Wykonując każdy z nich korzystania osoba musi być całkowicie zrelaksowany.

W pierwszym ćwiczeniu wojownik uczy stosowane szybko po uderzeniu sygnałów dźwiękowych emitowanych partnera. Im mniejsza ilość czasu między dźwiękiem i cios – tym lepiej. To samo ćwiczenie można zrobić nieco inaczej: człowiek stażysta bić po jego elementami partnerskich.

Drugie ćwiczenie jest zastosowanie szybkich uderzeń na bokserski łapy, szybko przesuwając partnera w zasięgu stażysty.

Trzecie ćwiczenie jest najtrudniejsze – myśliwiec postawił na papierze jako szybkie uderzenie w otworze pojawi się w nim.

Druga część – przyspieszenie. Bez niej nie można umieścić knockout punch. Przyspieszenie pracuje nie tylko szybko, ale też bardzo silny wpływ. Istnieje wiele ćwiczeń, rozwijających szybkość i siłę uderzenia. Należą pompek – na palcach, z jednej strony i bawełny; spinning; szarpnięcia i wstrząsy wag; Pracować z torbą na którym fighter zastosował najpotężniejsze ciosy.

I, oczywiście, nie możemy zapomnieć o stwardniałe dłonie – bo niedoświadczony człowiek knuckles palce są bardzo wrażliwe, a jeśli nie „wypełnić” cios nokaut mogło wybić i kto to robi.

Wielkie ćwiczenia do utwardzania ręce ściskając pięści i pracy z workiem bez rękawiczek.

Regularne ćwiczenia opisane powyżej pozwoli wypracować knockout punch przez trzy miesiące lub nawet szybciej!

W dodatku do wyżej opisanych kompleksu nie jest techniką, która umożliwia gromadzenie jak szybkość obrotów i uderzenia. Do tej techniki wymaga ciężkie rękawice bokserskie z zszytych ciężarach – biorąc je, każdy wojownik będzie mógł wybrać odpowiedni dla siebie optymalnych rękawic waga, w którym jego oddziaływanie będzie najbardziej skuteczne.

Tak więc, aby określić wagę rękawic i jak to naprawić je na rękach, trzeba zapamiętać najczęściej stosowaną techniką uderzające i rozpocząć swoją pracę. Badanie trwa do momentu wyczerpania – gdy zbliża się z szoku nie zamieni się na jogging. poczyniła dalsze minutowa przerwa, podczas której wykonywane ćwiczenia relaksacyjne, a następnie pracuje nadal. Po kolejnej przerwie zmęczenia i znowu pracuje.

Takie szkolenia nie powinny być wykonywane zbyt często – tylko raz na jeden lub dwa tygodnie.