231 Shares 1000 views

Rusłan Prowodnikow – puncher z Syberii

Współczesny świat jest pełen rosyjski bokserskie dosłownie prawdziwych gwiazd, których nazwiska są wyuczone w wielu krajach świata, ich umiejętności i profesjonalizmu w ringu. W kohorcie najlepszy zdecydowanie należy wspomnieć niejakiego Rusłan Prowodnikow – myśliwiec wiał wszechświat boks wygrać tytułów mistrzowskich i zawsze godnych sprzeciwiać najlepszych sportowców. Jego los zostaną omówione w naszym artykule.


Krótki wgląd biograficzny

Rusłan Prowodnikow urodził się w małej wiosce o nazwie Birch 20 stycznia 1984. Jego rodzinnym miastem jest bardzo mała i ma tylko około siedmiu tysięcy osób. Według narodowości jest Mansi. Pierwsze kroki w boksie facet zaczął robić w wieku 10 lat, gdy jego ojciec przyprowadził go do siłowni boks, aby odciągnąć syna od ulicy, gdzie był zaangażowany w licznych walkach. Pierwszy trener Rusłana był Jewgienij Vakuev, a już pod kierunkiem przewodników Stanislav Berezyną został mistrzem sportu Rosji.

amatorskie osiągnięcia

W amatorów Ruslan udział dyrygentów 150 spotkań i może pokonać 130 z nich. Z najbardziej znaczących zwycięstw Warto zauważyć zwycięstwo turniejowe w Grecji w 2000 roku pod nazwą Eurocadet Junior Championship. W 2005 roku dotarł do ćwierćfinału World Boxing Cup, który odbył się w Nizhnevartovsk, TNK-BP nagrody.

praca zawodowa

Debiutował w stanie pro Rusłan Prowodnikow odbyła się w 2006 roku. Jego pierwszym przeciwnikiem był Rosjanin Kirill Artemyev, który był również wtedy początkujący bokser liczby specjalistów. Bitwa trwała cały zastrzeżone 12 rund, których wyniki druty został ogłoszony zwycięzcą na punkty.

Druga walka była przeciwko Ruslan Dmitry Toropchinova. W tej bitwie dyrygent wróg chciał wychodzić do trzeciej rundy. Ten pozytywny postęp w karierze najlepszych występów przyczyniły Ruslana Armerike, gdzie spędził kolejne trzy pojedynki, który zakończył się pozytywnie dla niego. To było po 12 więcej walk z żołnierzy nie jest zbyt wysoka.

poważny poziom

Pierwszy prawdziwie niebezpiecznym przeciwnikiem dla Ruslana stał amerykański Mourisio Herrera. Walka poszedł cały dystans, i, niestety, skutkiem tego była porażka dla Rosjan.

Nie możemy ignorować i walczyć z osłów Mexican Iwan. Walka odbyła się w Stanach Zjednoczonych, a zakończył się zwycięstwem przez nokaut w ósmej okrągłych drutów tej fali naturalnie, bo całkowicie kontrolowany mecz.

W grudniu 2011 roku, Rusłan miał walczyć z byłym mistrzem świata Demarcus Kolajasza. Ta walka odbyła się w Jekaterynburgu i był dość dramatyczny, bo Rosjanie mieli tyle złe cięcie w drugiej połowie meczu. Amerykańscy same taktyki zatrzymany gospodarstwa przewodów na odległość. Ale w końcu sędziowie dali zwycięstwo Ruslan.

Pierwszy tytułowy

Rosyjski bokser Rusłan Prowodnikow 27 stycznia 2012, aby wygrać swoje pierwsze trofeum – tytuł mistrza Intercontinental w półśredniej. To zwycięstwo czekał na niego w pojedynku z Davidom Torresom. Po tym sukcesie Ruslan wybrał trener Freddie Roach szef Eminent, więc mam możliwość trenowania i Spar z najlepszych bokserów naszych czasów, łącznie z samym Menni Pakyao.

Zabytkowe konfrontacja

16 marca 2013 był dzień, kiedy cały świat wiedział, kim jest ten Rusłan Prowodnikow. Najlepsza walka mu potem czekał z Timoti Bredli – WBO mistrz świata. Sam mecz był bardzo dramatyczny i bogate działania techniczne. Rosyjski działając stanowczo i agresywnie, ale dokładnie amerykański kontratak, umiejętnie działając na odpady. Pod koniec 12 rundach sędziowie byli popiera obecnego posiadacza pasa, i to pomimo faktu, że w ciągu ostatnich trzech-minute, został powalony, a generalnie nie wydawał się bardzo pewny siebie. Jak się okazało później, Bradley po walce trafił do szpitala z wstrząsem mózgu.

Szanowane przez wielu ekspertów magazyn „The Ring” uznał to walczyć najlepszą walkę roku 2013, a dyrygentem był nazywany przez publiczną „syberyjskiego Rocky”.

na szczycie

Ale, jak życie pokazało, Rusłan Prowodnikow (jego biografia jest godne uwagi wielu młodych sportowców) wszystko stało się mistrzem świata. 19 października 2013 Rosjanie mogli pokonać Mike Alvarado i zająć jego pas. I to pomimo faktu, że Amerykanie uważany za faworyta. W trakcie meczu Mike odmówił kontynuowania walki w między 10 a 11 rund.

Strata z tytułu

Kto by pomyślał, ale 14 czerwca 2014 Przewodnicy dał swój pas w walce z mało znanym Christopher Algieri. Decyzja sądowa okazała się na tyle kontrowersyjna, ale jednak, Ruslan następnie utracone. Wielu ekspertów uważało, że werdykt był niejednoznaczny i błędna, ale czasy są przejmowane przez Amerykanina.

Jednak najtrudniejsza walka w karierze, zgodnie z Ruslan pojawił się znany dziurkacz Lucassena Matthysse dla niego. Walka odbyła się 18 kwietnia 2015. Decyzja podzielone zwycięstwo dano Argentynie. Rosjanie dostał także wiele cięć i „zjadł” dużo twardych uderzeń, choć nie złamać.