357 Shares 4022 views

Dzieci i dorosłych leżącej z rękami. Recenzje producentów velomobile

Leżący – pojazd, który to pojazd hybrydowy rower. Z samochodu on „odziedziczone” stabilność i komfortowy transport pasażerów roweru – łatwy w obsłudze, przyjazny dla środowiska i niski koszt. Godność jest to w porównaniu z ostatnim – najlepszy uproszczone, łatwe w montażu i zdolność do zapewnienia ochrony przed deszczem.


Jak to wygląda

Przeznaczony tę formę transportu do jazdy na płaskich dróg z asfaltu. Rowerów jest niemożliwe obejmują: osadzenie w nim – rodzaj silnika wyposażonego owiewki – albo całkowite lub częściowe, co najmniej trzy koła przednie nie są ułożone w jednej linii.

Prawie wszystkie modele velomobile może być używany i dzieci, jak i dorosłych. Seat nich dostosowuje się do wzrostu i wieku kierowcy dzięki specjalnej kontrolera. Oblicza się przede wszystkim na modelach dla dorosłych różnią się od „czystej” dzieci dużych wymiarach.

Liczba akcesoriów oraz wszelkiego rodzaju premie są bezpośrednio związane z kosztami. Droższe modele wyposażone w aktywne zawieszenie, specjalny napęd łańcuchowy, kołach gumowych. Każda z nich ma swój własny sprzęt, który może zostać wyjaśnione w sklepie o pomoc.

Korzyści i bezpieczeństwo

Co o velomobile bezpieczeństwa? Kwestia ta stanowi zagrożenie nie tylko dla rodziców dzieci, które proszą o zakupie, ale również potencjalnych dorosłych kierowców.

Samochód na pedały (lub velokary) jest znacznie bezpieczniejszy niż rower – spieszę uspokoić rodziców. Komfort i ochrona przed wpływami zewnętrznymi zapewnia wytrzymałość metalową ramę i niezawodne mocowanie koła. Nawet jeśli kierowca pojedzie małego „przyjaciela żelaza” do przyzwoitej prędkości, nic strasznego się nie stanie. Wewnątrz konstrukcji ważne jest, aby dbać o dobre utrwalenie siedzenia.

Wyjazdy do velomobile i dzieci, i dla dorosłych – świetna zabawa. Sam proces jazdy może przynieść ogromną ilość pozytywne. Ale działalność ta jest również przydatna, szczególnie dla dzieci, których wyłania mięśnie potrzebują ćwiczeń. W tym sensie, leżący – wielki trener. Jazda pomaga wzmocnić odporność, rozwój koordynacji oko dłoń i poprawiają przemianę materii.

Ponadto takie niestandardowe pojazdu jest instrukcja obraz (szczególnie jeśli jest to nastolatek lub dziecko).

Mężczyźni na notatki

Czy to możliwe, aby leżącej (dorosłych) własnymi rękami? Praktyka pokazuje, że jest to osiągalne. Na początku należy ustalić numer modelu kół i siedzeń. Na przykład, chcesz leżącej trójkołowy – Adult, zamiast „malyshovom”. Natychmiast należy określić organizm – musi mieć możliwie największą szerokość i pojemność.

Także zdecydować, jaki rodzaj masz części mechanizmu obrotowego.

Oczywiście, to nie jest tak łatwo zbudować taką strukturę własnymi rękami. Ale po przeanalizowaniu pewną ilość literatury na ten temat i czytania rysunków, ciesząc nawet początkowych umiejętności, uda.

Dorosłych leżący: urządzenie, a zwłaszcza

Podstawą jego konstrukcji jest dość standardowy wózek, jest dokładnie taka sama jak w rowerach drogowych. Z reduktorem umieszczony pod fotelem kierowcy, jest połączony za pomocą koła łańcuchowego, który jest podstawową strukturą. Zamontowane na specjalnych wspornikach reduktora przeznaczonej dla niej przyspawane do ramy (dokładniej – na jego bocznych członów). Druga przekładnia łańcuchowa połączony do tylnego koła usytuowanego na wielu tulei.

velomobile rama siedzenia pokryte tkaniną lub siatki Opcje koloru (najbardziej komfortowe). Rozciągnięte na materiale ramy jest przymocowany za koronką.

W pozycji leżącej można zainstalować kabinę, zapewniając okład. To, jak przednie koła jest podłączona do innego głównych części – poprzeczka (rur), który również znajduje się na ramie. dostępność danych z naszej konstrukcji pojazdu główne składniki zapewniają wdrożenie minimalnych podstawowych funkcji.

Kiedy kierowca nie jest jeden

W ostatnich latach popularność pojedynczego velomobile powoli przychodzi do niczego – oni wypierać podwójne, a nawet poczwórne model. Leżący dla dwóch osób dorosłych nie jest mniej popularny singiel. I rodzice, którzy kupują swoje dzieci o takiej strukturze, tym bardziej oceniać korzyści z podwójnym modelu – zaoszczędzić pieniądze i wysiłek (łatwiej jest śledzić pojazd z dwójką dzieci niż dla dwóch odrębnych). I para łyżwiarzy razem interesujące.

Producenci, znalezienie rosnące zapotrzebowanie na podwójnym modelu, natychmiast zareagował poprzez zwiększenie ich wydajności.

Ale cztery dorosłych leżący można nazwać prawdziwym załoga rodzina. Po tym wszystkim, jest on w stanie pomieścić Mamo, tato i kilka dzieci. Co nie jest to samochód z pedałami! Jest praktyczny, wygodny, trwały w użyciu i może zarządzać tylko jeden z dorosłych.

Leżący dla dzieci i dorosłych: wybierz producenta

Welomobili marki PUKY może służyć jako przykład tego rodzaju produktu. W ich konstrukcji uwzględnia najbardziej rygorystyczne innowacji norm bezpieczeństwa. Obliczono projekt velomobile dane na anatomicznych cech organizmu dziecka i służy do wzmocnienia zdrowia dzieci.

Velomobili Berg znaczki są popularne ze względu na wytrzymałość konstrukcji. Miejsca w nich wyposażone są w dogodnym blokowania, zapewniając stabilność podczas jazdy. One, między innymi, są bardzo wiarygodne i może wynosić 10 lub więcej lat. Są łatwe do jazdy na takim velomobile mogą być wysyłane do podboju każdym stoku.

Inteligentne modele F1 stać małe sterowniki dla wzrostu. Siedzenie jest regulowany i przemieszcza się wzdłuż ramy, zależnie od wzrostu. Jest hamulec ręczny dla zwiększenia bezpieczeństwa, pompowane koła pozwalają jeździć nie tylko na asfalcie.

Pozostałe modele

Model Inteligentne Ub mechanicznymi konstrukcja. Siedzenie jest obecnie krzesło wyposażone w zderzaki wspierać plecy. Potężne koła nie boją się ataków na skałach i przeszkód. Siedzenie jest również regulowana.

Pedał samochody z popularnym producentem sprzętu sportowego KETTLER nie potrzebują reklamy. Po tym wszystkim, motto „To niemiecka jakość” na ustach. Skonstruować i uwalniając je poprzez zastosowanie zarówno własne patenty wynalazek, i do Europy.

U dorosłych konsumentów zasłużył popularne dorosłych walking Welomobili MBM. Co to jest? Informacje zwrotne od klientów, leżący MBM Professional – to potężny tygrys! Peres samochód na tym urządzeniu, otrzymasz albo niezrównaną przyjemność.

Wytrzymuje leżącej dorosły 150 kg, wyposażona w dwa koła zębate – przedniej i tylnej. Ahead zapewnia latarkę – zapraszamy na spacer po zmroku. Regulowane jako kierownicy i siedzenia. Rama zgrzewania wytwarza tlen sposób zapewniający wytrzymałość każdego szwu.

Porozmawiajmy o cenę

Uzasadnione pytanie, interesy każdego kupującego – ale jaka jest cena w pozycji leżącej? Dorosły (i leżący dzieci) wartości można przypisać do jednej z dwóch kategorii cenowych. Pierwszy z nich to tak zwane jednostki w klasie ekonomicznej, o wartości 10-30 tys. RUB. Takie tanie warianty mają tylko podstawowy zestaw cech, a może co najwyżej być wyposażone tylko z przednim spojlerem, niezależne zawieszenie, napęd i sterowanie AF o podwójnym mechanizmie zawiasu.

Kolejna rzecz – klasa Premium. Cena takich samochodów pedałów w przedziale 35-90 tys. RUB. Za te pieniądze, masz wiele dodatkowych bonusów, aby wyświetlić listę wszystkich z nich nie jest łatwe. Na przykład, a sportowa kierownica lub siedzenia, zabezpieczające przy przewróceniu, Typ tarczy hamulcowej, skrzydełka ochronne brudu – do komputera pokładowego.

leżący wynajem

Jeśli jeszcze nie jesteś gotowy do zakupu, ale chcieliby spróbować jazdy velomobile, można rozważyć możliwość wypożyczenia. Oczywiście, leżący dorosły podwójne, na przykład, w polu można trudno znaleźć, ale to opcja dla dzieci są zazwyczaj skłonni do dostarczenia wszelkich park miejski. Dla dziecka mogą być wynajmowane nawet model z silnikiem zasilanym baterią.

Jeśli chodzi o to, aby mieć stale dostępne velomobile z silnikiem elektrycznym nie zostawiają cię, to będzie mądre, aby kupić regularne dorosłych leżącej i wyposażyć swój własny silnik, jak w naszym kraju sprzedaży takiego sprzętu nadal rzadkie.

Nie tylko leżący

Najbliższym krewnym velomobile mogą być brane pod uwagę dorosłych trójkołowy (cargo) rower. Są one również wykorzystywane do chodzenia, przewóz towarów, a nawet w celach komercyjnych. W pewnym sensie jest nawet bardziej praktyczne velomobile, które nadal aż do bardziej jest postrzegana jako sposób na rozrywkę i podróży.

Jeśli wolisz leżący trójkołowy, to jego wybór powinien być również wykonane w zależności od potrzeb. Zdecydować, czy wystarczy wariant na spacery (niski koszt) i będzie mieć dużo bagażu i przezwyciężaniu nierównego terenu. W tym przypadku zadbać o obecności systemu przesyłowego biegów. Odpowiednio, a cena będzie wyższa.

możliwe opcje

trzykołowe gatunki jak velomobile, istnieje wiele. Na przykład, może to być półleżącej trójkołowego z przednim kołem (standard lub tandemowej) elektrycznie – z silnikiem składanym – aby ruchomy przegubowo bagażnika.

Dla osób starszych i osłabionych opracował specjalny model z niską ramą, która ułatwia wejście na pokład i zarządzanie. Dla miłośników spacerów razem – tandemy, pedale, gdzie odpowiedzialność jest podzielona na pół. Jednakże, z powodu znacznych rozmiarów rowery najlepiej przechowywać w garażu.

Szczególnie stylowy wygląd trójkołowy chopper – rower nietypowy kształt, jednak i cena jego dość duże.

Trójkołowce, jak samochody na pedały, może być przeznaczony dla dwóch pasażerów. W przeciwieństwie do siedzenie tandem umieszczone są obok siebie. Tutaj, niekoniecznie zgodne ze konsystencji, pedałowania i może ktoś jeden z dwóch. Jest to doskonała opcja na leniwe spacery miejskich.