696 Shares 1666 views

Gaming Mouse Bloody V7: specyfikacje, konfiguracja oraz opinie właścicieli

Elementy gry teraz u szczytu popularności. Znajdź mysz do gier lub klawiatury nie jest trudne. Zamiast tego, jest to nowy problem: jak wybrać z różnych najlepszy? Całkiem dobry model był mysz z A4Tech Bloody V7.


seria

A4Tech długo specjalizuje się w produkcji takich urządzeń. Konkretnie Krwawa seria stała się dla wielu najlepszy. Obejmuje ona niemal 30 modeli, które są praktycznie powtórzone na zewnątrz, chociaż mają podobne cechy. Aby zrozumieć to, co jest przed nami na myszy licznika Bloody, wystarczy spojrzeć na odcinku do dłoni. To tutaj, że ukrył czerwone logo rodziny, która podczas pracy jest również podświetlony na czerwono krwi.

Cykl jest w zwykłej czarnej myszy z małych elementów czerwonych i jasnych plisowany wzorów. Skoro to jest jasne, że wszystkie manipulatory Bloody przeznaczona do gry shooter, chociaż w rzeczywistości nadaje się do wszystkich projektów gier. Przewidzenia nasza mysz jest bardzo prosty i tani, choć nie przestaje się różnić od tej „bojownika”.

uszczelka

Gdzie zaczyna się nasza mysz Bloody V7? Oczywiście, z opakowaniem. Często jest to na takich subiektywnych powodów, kupujący dokonuje wyboru na korzyść jednego lub innego modelu. Ktoś taki jak zwykłą ramką, ktoś zdecydował się na druku jasne i chwytliwe.

Przed nami jest czarny i czerwony pakiet, który został klapką. Za drzwiami ukrywa nasz „fighter”. Wokół wszystko jest pełne i „krzyczy”. Wewnątrz kluczowych korzyści, screeny z gry oraz inne informacje techniczne. Przód stwierdził podrodziny Gun3 iw której części naszego ramienia.

Wewnątrz pudełka ma nic nadprzyrodzonego. Jak zwykle, nie jest płyta CD z oprogramowaniem, sterowniki dla urządzenia nie są konieczne. Sam system automatycznie wyszukuje i ustawia kontroler do synchronizacji z nim. Mysz Bloody przygotowano szereg dokumentów z różnych informacji znajduje się naklejka z logo serii i producenta, teflonowe stopki w rezerwie, co jest szczególnie miłe, i ściereczka do czyszczenia urządzenia.

wygląd

Ten model – jeden z najspokojniejszych w serii. Dlatego też, jeśli nie chcesz czaszkę, świecące jasnym piorun, wkładki neonowe i inne ekscesy, podczas gdy opcja jest idealna. Sprawa jest wykonana w kolorze czarnym. jakości plastiku, z elementami powierzchnię miękkim w dotyku. Błyszczący dno.

Mysz trudno nazwać ciężki, ale nie jest to łatwe, ponieważ wielu tanich chińskich odpowiedników. 150 gramów w ręku czuł, ale nie cięższą pracę. Natychmiast należy powiedzieć, że ta opcja jest przeznaczona tylko dla praworęcznych, że jest od razu widoczne w postaci obudowy.

Sekcja dłoni przypomina nam, że jest to mysz krwawy. Nie afiszuje logo rodziny, która jest zaznaczona na czerwono, po podłączeniu myszy. Boca devaysa nieco wklęsły i idealnie nadają się do rąk. Po lewej stronie znajduje się nawet wsparcie dla kciuka, na której znajdują się dwa więcej przycisków.

Pomiędzy prawym i lewym przyciskiem kółka myszy tam, który, nawiasem mówiąc, jest również podświetlony. Ale może to zrobić w różnych kolorach, w zależności od wybranego trybu. Koło dostaje czerwony, zielony lub żółty. Aby ustawić tryby, należy nacisnąć przyciski pod kierownicą.

Na spodzie manipulatora ma cztery nogi teflonem. Mają dość szeroki obszar. W środku znajduje się etykieta z informacjami usług i czujnika oka, które chronią przed kurzem i brudem. Jego maksymalna rozdzielczość 3200 dpi.

Nie było również dobry kabel myszy A4Tech Bloody V7. Na dole znajduje się specjalny czerwony kauczuk wstawić tu nie występuje, lub rozciąganie złamań. Drut ma plecionej tkaniny z czerwone i czarne elementy, stanowiące uzupełnienie stylu myszy. Pomimo mocnego i szczelnego przewodu, jest miękki i nigdy zakręcony.

Z tyłu czerwonym złączem drutu formatu USB. Jest to również logo rodzina.

parametry

Przed nami jest grą myszy Bloody V7, który znajduje się w środkowym segmencie cenowym. Oczywiście, dla niektórych może się to wydawać trochę drogie, ale większość graczy zrozumieć dlaczego taki koszt.

Wzór interfejs przewodowy, to działa tylko wtedy, gdy podłączony do komputera za pośrednictwem „yusb”. LED zawiera czujnik optyczny, próbkowanie częstotliwości 1000 Hz. Speed – tylko 75 cali na sekundę. Kontroler wbudowanej pamięci 160 KB. Na korpusie znajduje się 7 przycisków i pokrętła. Teoretycznie, życie myszy o 5 milionów kliknięć. kliknij opóźnienia – tylko 1 ms, co prowadzi nas z powrotem do faktu, że mysz dla graczy przed nami.

Konfiguracja i zarządzanie

Jak skonfigurować myszy Bloody V7? Jest to częste pytanie po zakupie podobnego urządzenia. Nie każdy wie, co zrobić, to proste. Po prostu trzeba instalować własne oprogramowanie. Program jest prosty i bezpośredni. Posiada wygodny interfejs. Niestety, nie wszystkie opcje dostępne dla użytkownika bezpłatnie. Na przykład, można dostosować każdy przycisk konkretne działania mające na celu regulowanie funkcje lewego przycisku sterowania rozdzielczość czujnika, ustaw stan, w którym aktywacja skryptów automatycznych.

W płatnego możliwościami trybu wiele razy więcej. Tutaj można ustawić makra, które ułatwiają grę i sprawiają, że wygodne. Dzięki tym trybie, to jest Dostrajanie działania regulatora. Makra te mogą być pobrane do zainstalowania dowolnego z propozycji.

Dzięki nim można dostosować broń: przytłaczającą wpływ. Znacznie prawidłowe reakcji i ruchu, zatrzaśnięcia, a więc zmiękcza. D.

opinie

Mysz Bloody V7 był dobry produkt, a trudno jest zakwestionować. Jej koszt – około tysiąca rubli. Jest to w tej chwili nie wystarcza na tak dobrej myszki. Oczywiście, nie jest to opcja dla profesjonalnych graczy. Ale idealnie nadaje się dla początkujących. Posiada sensor o wysokiej rozdzielczości, chociaż użytkowników i zauważyliśmy, że dokładność czujnika nie jest gorsza od kontrolerów laserowe poziomie średnim lub podstawowym.

Dodatkowe przyciski wystarczy, choć niektórzy mogą nie wystarczyć. Z dodatkowymi klawiszami będą mogli rozszerzyć funkcjonalność, ale jeśli nie żałować pieniędzy, a nawet poprawę wykorzystania i możliwości.

Kupujący wyraźnie chwalił dokładność czujnika. Być może nie jest doskonały, ale idealne dla wybrednych graczy. Ponadto, wewnętrzna pamięć wystarczy. W tym przypadku, nie jest najważniejszym parametrem, ale należy pamiętać, klawisze funkcyjne jest również ważna. Manipulator jest wykonana z wysokiej jakości materiałów trwałych. Z biegiem czasu, jak w przypadku większości myszy, zaczyna slazit miękkiej powierzchni ściegu. Ale to wszystko zależy również od czasu użytkowania. forma wygodna ukazali się wielu. Chociaż liczba ta jest również subiektywny, ponieważ czyjaś ręka więcej, ktoś mniej.

W efekcie znaczące wady, aby znaleźć to nie było możliwe. Byli ludzie, którzy wskazał, że mysz nie działa poprawnie na wszystkich powierzchniach. Ale za to, a tam są maty.